Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 12, 10:38)
Manyčiau negalima. Bet čia dar kitas momentas. Sutinku, kad dūmai, jei jie ne tavo, visada užknisa, ar jie gyvenant bute, ar gyvenant name, kai kaimynai kepa degina. Tačiau jei pats besiskundžiantis gyventų bute su žemės lopynėliu, tai lygiai taip pat vakarotų ir keptų mėsas biggrin.gif Ir aš kepčiau, jei daugiau nebūtų kur.


lystate, kai kurie smegenis naudoja pagal paskirtį, mato toliau savo nosies ir mėsų taip kad kitiems smirdėtų ir nebūtų įmanoma lango praverti ar skalbiniai šašlyku smirdėtų balkone/kieme nekepa rolleyes.gif
Atsakyti
Abi pusės aplinkybių įkaitės. O dūmai nesirenka adreso ir konkretaus lango, jau kaip vėjas papūs.. Va gyvenu nuosavame name, kiemas, pakankamai erdvus, bet mieste. Ir kepam, kai norim, tas mėsas, nes tai mūsų kiemas. Kitą kartą ar tą pačią dieną kepa mūsų kaimynai, kartais jie išrūko žuvį. Bet langus uždarau visais atvejais, ir kai pati grilinu, ir kai kaimynai. Ir jie lygiai taip pat uždaro. Tai kaimynystės kompromisas. O kepti galima daug ką, ne tik mėsas, bet ir daržoves, žuvį ar j.gėrybes.

Bet čia atvejis, kai vieni gali kepti (buožės), o kiti ne. Iš ten programos vinis.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 09:42)
lystate, kai kurie smegenis naudoja pagal paskirtį, mato toliau savo nosies ir mėsų taip kad kitiems smirdėtų ir nebūtų įmanoma lango praverti ar skalbiniai šašlyku smirdėtų balkone/kieme nekepa rolleyes.gif
Va čia tai požiūris, va čia tai egoizmas... Savo kieme (pripažinkim - man priklausantis žolytės lopinėlis yra mano kiemas) skalbinių džiovinti negaliu, nes kaimynams nepatinka, o grilinti taip pat negaliu, nes kaimyno skalbiniai prasmirs. lotuliukas.gif
Ir galit neapeliuoti į kokias smegenis ir matymą toliau savo nosies. Tik į savo egoiizmą. Nes kodėl turėčiau rūpintis jumis, jeigu jūs rūpinatės tik savimi?
Čia perkeltine prasme, įsivaizduokim, kad jūs - kaimynė kažkelintam aukšte su prasmirdusiais mano šašlykais skalbiniais, o aš - ant savo žolytės lopinėlio grilinanti kaimynė. biggrin.gif

Dar labai prajuokino kažkurios pasakymas, kad jeigu deginasi savo "kiemely", tai iš viršutinių aukštų viskas matosi. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai ji ten nuoga deginasi, ar kaip? Nes jeigu ne nuoga, tai kelios iš jūsų turit asmeninį paplūdimį? g.gif bigsmile.gif O viešuose paplūdimiuose, neužmirškim, irgi "viskas matosi".
Tai jeigu tik žmogui taip gerai (man, tarkim, degintis apskritai nepatinka, arba bent jau vandens telkinys šalia būtinas), tai koks kaimynams rūpestis? g.gif

QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 13, 01:16)
Mano įkelta nuotrauka akivaizdžiai yra kito namo. rolleyes.gif Tai gi apie tai ir rašiau. O Šilo g. yra tau gal nematytas namas, bet jis stovi prie pat gatvės g.gif , kurio kitoje pusėje yra kiemeliai, va tokie http://domo.plius.lt...-g-1750140.html
Taip, apie šitą ir kalbėjau: baisus namas, išėjimai - tiesiai į gatvę. Turbūt nežinau kito tokio namo, kurio įėjimų į laiptines durys būtų taip arti gatvės. Kadangi tuo metu kai jį pastatė, ieškojom buto, labai daug į jį vilčių dėjau, o pamačiusi - labai spjaudžiausi. Ir, kiek pamenu, jie neturi jokio kiemo vaikams. Tuose betoniniuose kiemukuose aš negrilinčiau (man grilis nedera prie betono), bet dabar pagalvojau - kam labai norisi, kodėl ne... lotuliukas.gif

Beje, neįkirtau: parduodamas butas yra pirmame aukšte, bet su židiniu... Kaip taip gali būti? Kiek teko domėtis, tai židiniai leidžiami tik viršutiniuose aukštuose (pagal kažkokias priešgaisrinės saugos taisykles).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 09:21
Tai gal jų kaimynai įsirengę kitokius kiemukus, tiesiog plytelės yra praktiškas sprendimas, nes ten probleminė priežiūra, vis tik šalia status šlaitas, eina drėgmė ir pan. Bet kiemukai pakankamai erdvūs, kaip tokioje vietoje. Va kaimynai turi tik balkonus.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 13, 10:25)
Tai gal jų kaimynai įsirengę kitokius kiemukus, tiesiog plytelės yra praktiškas sprendimas, nes ten probleminė priežiūra, vis tik šalia status šlaitas, eina drėgmė ir pan. Bet kiemukai pakankamai erdvūs, kaip tokioje vietoje. Va kaimynai turi tik balkonus.
Gal ir įsirengę, nežinau. Bet ten labai mažai aplink namą vietos, neveltui jis taip prie gatvės prišlietas ir "savo" kiemo neturi. Statytas tuo laiku, kai prasidėjo namų "įkaišiojimas", kur įmanoma.
Dar vienas yra toks be kiemo berods (galiu ir painioti) Tramvajų gatvėje, o gal tas, kuris naujesnis - Grybo g. prie MDC. Pirmo aukšto "butams" priklauso irgi tokie atitverti kiemukai, bet jie atitverti tiesiai nuo mašinų stovėjimo aikštelės. hihihi.gif
Sorry, jeigu painioju lokacijas, nes variantų peržiūrėjau daugybę, o ir buvo tai prieš kokius 7-8 metus.

O grįžtant prie temos - jeigu kaimynas, turintis tokį atitvarą nuo bendro mašinų parkingo nori jame grilinti... teks skalbinius džiaustyti kitame balkone, arba ne balkone. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 09:37
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 11:35)


O grįžtant prie temos - jeigu kaimynas, turintis tokį atitvarą nuo bendro mašinų parkingo nori jame grilinti... teks skalbinius džiaustyti kitame balkone, arba ne balkone.  rolleyes.gif

Galima dar paskambinti policijai ar priesgaisriniai apsaugai, kadangi ,,Šašlykines, kepsnines, buitines krosneles naudoti leidžiama ne arčiau kaip 6 m nuo statinių ir kitų degių daiktų ar medžiagų. Naudoti atvirą ugnį gyvenamųjų namų balkonuose, lodžijose draudžiama." Bauda iki 250 Lt.
Atsakyti
http://kauno.diena.l...9#axzz23PltM6SS
Va dar vienas pavyzdys puikios kaiminystės. Maždaug taip- gyveni miesto centre, brangiame bute- pats kaltas.
Reikėtų mūsų naujiems savininkams, mėgėjams plačiai ilsėtis, pagyventi bent jau Vokietijoje. Galėtų paturistauti kaimynams po langais iki paryčių- sužinotų daug civilizuoto bendravimo subtilybių.
Atsakyti
Tokiais atvejais prisimenu berniukų laikus, buvo žymiai paprasčiau spręsti įvairaus pobūdžio problemas, kai daugiau niekas nenori vargintis.
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2012 08 13, 11:45)
Galima dar paskambinti policijai ar priesgaisriniai apsaugai, kadangi ,,Šašlykines, kepsnines, buitines krosneles naudoti leidžiama ne arčiau kaip 6 m nuo statinių ir kitų degių daiktų ar medžiagų. Naudoti atvirą ugnį gyvenamųjų namų balkonuose, lodžijose draudžiama." Bauda iki 250 Lt.

amen. kad visi biški mastytu, o ne 'mano kiemas/balkonas, kaimynai dzin' rolleyes.gif tokiems norisi biški padangų padeginti po langais, galėtų džiaugtis kai jų namai prasmirs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2012 08 13, 11:45)
Galima dar paskambinti policijai ar priesgaisriniai apsaugai, kadangi ,,Šašlykines, kepsnines, buitines krosneles naudoti leidžiama ne arčiau kaip 6 m nuo statinių ir kitų degių daiktų ar medžiagų. Naudoti atvirą ugnį gyvenamųjų namų balkonuose, lodžijose draudžiama." Bauda iki 250 Lt.
Taigi tas žemės lopinėlis, žolytė (nuo kurios prasidėjo diskusija) yra ilgesnis, nei 6 metrai. Nerandu nuotraukos tų, betonine siena, atitvertų kiemukų.

O grilinimas Šilo gatvės aptarto namo "atitvare", vadinasi, atkrinta. ax.gif

QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 12:31)
amen. kad visi biški mastytu, o ne 'mano kiemas/balkonas, kaimynai dzin' rolleyes.gif tokiems norisi biški padangų padeginti po langais, galėtų džiaugtis kai jų namai prasmirs rolleyes.gif
Na va, ir pasimatė, kokių turtingų vingių esama smegenyse ir kiek toliau savo nosies matoma. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 12:31)
amen. kad visi biški mastytu, o ne 'mano kiemas/balkonas, kaimynai dzin' rolleyes.gif tokiems norisi biški padangų padeginti po langais, galėtų džiaugtis kai jų namai prasmirs rolleyes.gif


Tai tokiu atveju prasmirs visų gyventojų namai, ne tik pirmame aukšte. ir plačiai plačiai.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 13, 12:50)
Tai tokiu atveju prasmirs visų gyventojų namai, ne tik pirmame aukšte. ir plačiai plačiai.
Nieko tu nesupranti, tokia bausmė yra labai išmintinga ir toli pramatanti. lotuliukas.gif
Pamenat, kai prieš kelis metus visas Vilnius smirdėjo? Turbūt kažkas nubaudė kaimynus už grilinimą. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 12:24