Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

vardai buvo išgalvoti jei ką, lyg aš žinočiau vardus pavardes ir butis kitoj laiptinėj, nedirbu gi kokiam registrų centre, o jei ir dirbčiau tokių duomenų atskleisti negalėčiau rolleyes.gif o jūs gerbiate mane ir kaip charakterizuojate tai manęs tikrai nei šildo nei šaldo, neįsižeiskit tik, gi slepiatės ne už savo vardo kaip ir visi forume cool.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 01 26, 00:59)
vardai buvo išgalvoti jei ką, lyg aš žinočiau vardus pavardes ir butis kitoj laiptinėj, nedirbu gi kokiam registrų centre, o jei ir dirbčiau tokių duomenų atskleisti negalėčiau rolleyes.gif o jūs gerbiate mane ir kaip charakterizuojate tai manęs tikrai nei šildo nei šaldo, neįsižeiskit tik, gi slepiatės ne už savo vardo kaip ir visi forume cool.gif
Būti anonimu ir apsimesti kitu konkrečiu asmeniu - du skirtingi dalykai.
Bet jeigu nematote skirtumo, tai manau, kad nėra ir vilties, jog aiškinant suprastumėt.
Atsakyti
As prisimenu, kai gyvenom vienam bute, tai kaimyne, gyvenanti aukstu zemiau, parase skunda ant musu, kad mes velai vakare einam i vonia praustis, maudytis, ja nervindavo tas garsas kai girdisi, kai is vamzdziu bega vanduo doh.gif
Na ir ka, atejo igaliotinis, paziurejo, kokie cia mes zmones gyvenom, patikrino ar tvarkinga santechnika, na zodziu isejo juokdamasis lotuliukas.gif

Tada ji iskisusi galva pro langa rekdavo, kad mes trukdom jai miegot, nes velai einam i vonia i tualeta lotuliukas.gif

O kaimynai rekdavo ant jos, kad ji per langa saukia lotuliukas.gif

Oi turejom beprote kaimyne, o kai langus plaudavau, tai ziuredavo prie ko prikibt, kad koks laselis vandens nenutikstu. Tai kaimynas toks tycia jai uzpildavo stikline vandens, na ne ant jos, bet taip pro langa, o ji manydavo, kad as taip slapiai langa plaunu, kai pradedavo rekt, o visi kaimynai juoktis, budavo cirkas be pinigu biggrin.gif
Atsakyti
Mano mama turi kaimynę, kuriai irgi viskas kliūva: pradedant per garsiu vaikščiojimu, baigiant žadintuvu (pvz. paskambina ir pradeda rėkti, kad mamos žadintuvas per garsiai pypsi ir ją pažadina doh.gif ). Mama nenori konfliktuoti ir derinasi prie visų jos reikalavimų: ir naminę avalynę pakeitė (superduper minkštais padais), ir žadintuvo nenaudoja, ir pan.
Siūliau trumpam susikeisti butais, pagyventume mes ten kokį mėnesiuką, tai atsikeitus atgal kaimynka turbūt rankas mamai bučiuotų, kad vėl tyla-ramybė. lotuliukas.gif

Yra tokių žmonių, kuriems amžiais viskas negerai. Po kelių pretenzijų į tokius nustoju kreipt dėmesį: paputoja, o man dzin. Nes kad ir kaip pagal juos taikysies, vis tiek atsiras naujų pretenzijų ir reikalavimų.
Matyt kaimynams nebereaguojant į nuolatines pretenzijas, nieko kito nebeleika, kaip apsimesti kitais kaimynais, kad būtų poveikis. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 26 sausio 2012 - 09:15
QUOTE(mititėja @ 2012 01 26, 00:33)
Būti anonimu ir apsimesti kitu konkrečiu asmeniu - du skirtingi dalykai.
Bet jeigu nematote skirtumo, tai manau, kad nėra ir vilties, jog aiškinant suprastumėt.

tai gal ir nebandykit kitiems ko nors aiškint jei pati nesuprantat kas parašyta rolleyes.gif
Atsakyti
Juokingiausia,kad "kapu tylos" megejai baliuku darytoju bijo (mazdaug,o jeigu snukin duos).Kiek laiptinej buvo festivaliu-ramint eidavom mes."Didieji tvarkdariai" kazkodel kiutodavo savo bute kaip itin tylios pelytes.Viena kart pati viena esu isgrudus is laiptines gal 20 paaugliu.Kaimynu panos klasiokus susikviete ir plota padare.Kol jie gere ir ruke laiptinej-dar nieko nesakiau,bet kai pradejo keiktis,spjaudytis ir spaudinet kaimynu pensininku skambucius-islindau ir uzkaukiau.Dar bande atsikalbinet,paklausiau ar tikrai nori su policija pabendraut.Tada jau ploto darytojos susiprato ir visi isejo namo.Veiksmas vyko ties "kapu tylos" megeju durimis.Kazkodel paaugliu bandos tvarkyt jie nenorejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 01 26, 10:18)
tai gal ir nebandykit kitiems ko nors aiškint jei pati nesuprantat kas parašyta rolleyes.gif
Jums ir neaiškinu - vis tiek nesuprasit. mirksiukas.gif Ir kaimynams neaiškinu, kaip jiems gyvent. Ir durų trankymo "orgijomis" nevadinu, nes man durų trankymas ir yra durų trankymas.

QUOTE(due drops @ 2012 01 26, 10:34)
Juokingiausia,kad "kapu tylos" megejai baliuku darytoju bijo (mazdaug,o jeigu snukin duos).
...

Veiksmas vyko ties "kapu tylos" megeju durimis.Kazkodel paaugliu bandos tvarkyt jie nenorejo bigsmile.gif
Tai jie gi negalėjo grasinančio raštelio "nuo kito buto" parašyti. lotuliukas.gif

Mano mamos kaimynė man irgi nieko nesako (nors žino, kad būtent mano atžalos patriukšmauja jai virš galvos). Vėliau mamai pretenzijas pareiškia. O manęs nekabina todėl, kad jai paprasčiau palot ant nuolankaus žmogaus, negu ant tokios kaip aš - žino, kad atgal gautų. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 26 sausio 2012 - 09:42
QUOTE(mititėja @ 2012 01 26, 10:39)
Mano mamos kaimynė man irgi nieko nesako (nors žino, kad būtent mano atžalos patriukšmauja jai virš galvos). Vėliau mamai pretenzijas pareiškia. O manęs nekabina todėl, kad jai paprasčiau palot ant nuolankaus žmogaus, negu ant tokios kaip aš - žino, kad atgal gautų.  lotuliukas.gif

Taip tokiems lengviausia išsilieti ant tyliu,ramiu zmoniu
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 01 26, 09:34)
Juokingiausia,kad "kapu tylos" megejai baliuku darytoju bijo (mazdaug,o jeigu snukin duos).Kiek laiptinej buvo festivaliu-ramint eidavom mes."Didieji tvarkdariai" kazkodel kiutodavo savo bute kaip itin tylios pelytes.


Taikliai pasakyta, tikrai taip ir buna, kai tikrai kas triuksmauja, kapu tylos megejai net nesirodo, kad namie yra, tyli ausis nuleide lotuliukas.gif

Mes i tokius visokius priekaistus, nuo tu vadinamu kapu tylos megeju, kazkaip net nereaguodavom, o atvirksciai pasisveikindavom, o vyras dar ir geros dienos ar ramaus vakaro palinkedavo, tai zinokit gatava budavo mums ikasti, taip nervindavosi, kad neatsakydavom i jos pykti biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus po apacia gyveno tokia jauna seima su gal 2m vaiku, vos atsikraustem iskart prasidejo dauzymai i radiatorius, rekimas per langa, arba netgi skambuciai i duris ir rekimas kad vaikutis miegojo ir ji prikelem.. neperdedu- vos bent koks garsas viename is dvieju kambariu- pvz telefonas skambina begte nubegu pasiimti, kas nors nukrenta, zadintuvas dienos metu cirskia (nors del anksti rytais cirskiancio zad nesiskunde), suniukas pradeda lakstyti ar pan atlekdavo skustis ir taip kelis kart per diena blink.gif ir visada kad vaikuti prikelem, net vakare blink.gif . Suprantu, gal vaikas miega jautriai ar pan, bet visa diena ir abiejuose kambariuose??? Ir nera tos lubos tokios popierines, virsuj seima su vaikais lakstydavo, dukdavo, girdejosi, bet tikrai ne iki tokio lygio kad taip trukdytu, o mes palyginus su jais tai tyleniai.. Taip nusibodo kad ignoravom skundus ir rekimus tai aprimo per koki menesi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karikima: 29 sausio 2012 - 20:36
Kaip gerai, kad musu kaimynai visi faini lotuliukas.gif
Atsakyti
aciudie, kad musu kaimynai normalus zmones smile.gif
Atsakyti