Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 14:58)
Žemės sklypas bei namas Šilo 48, Vilniuje, kur gyvena Paksų šeima priklauso 12 metų Mindaugui Paksui.

Tiesa, tai 2008 m. nuoroda  biggrin.gif
Aha, tą vietą maždaug ir įsivaizdavau (turbūt vienintelė, kurioje Šilo gatvėje stovi ne daugiabučiai). Ok. Kur ten namas su žolės ploteliais? Naują (sąlyginai) namą - žinau. Bet jame ne tik, kad žolės ploteliai nešviečia, ten išėjimas - vos ne tiesiai į gatvę. hihihi.gif irnesakyk.gif

Jeigu bandot paaiškinti, kur Antakalnyje yra naujų namų, tai nesivarginkite, žinau. Mane domina, kur namai - su galimybe grilinti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 08 12, 14:04)
As grilinciau blush2.gif .Ir man netrukdo,kai kiti taip daro.Paskutini kart kepem saslykus pas draugus kieme Naujamiestyje.Kas,kad namas nuosavas,bet kiemas neuzdaras.Kaimynai nei vienas pretenziju nereiske  biggrin.gif


Man tai irgi netrukdo. Kas ką nori, tas tą daro tuose sodeliuose. Geriau jau grilio kvapas nei cigarečių dūmai.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 15:05)
Aha, tą vietą maždaug ir įsivaizdavau (turbūt vienintelė, kurioje Šilo gatvėje stovi ne daugiabučiai). Ok. Kur ten namas su žolės ploteliais?

Jeigu bandot paaiškinti, kur Antakalnyje yra naujų namų, tai nesivarginkite, žinau. Mane domina, kur namai - su galimybe grilinti.  blush2.gif


Na, jei atskaitos taškas Pakso namas, tai kitoje gatvės pusėje (ne visai tiesiai priešais, o paėjus kokius keliasdešimt metrų) prasideda tokie dviaukščiai kotedžai. Nenauji - jiems kokie 30 metų.
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 15:05)
Aha, tą vietą maždaug ir įsivaizdavau (turbūt vienintelė, kurioje Šilo gatvėje stovi ne daugiabučiai).


Vienas kotedžų su galimybe pagrilint stovi tiesiai prieš kitoje Šilo gatvės pusėje esantį daugiabutį, beje.
Atsakyti
QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 15:14)
Na, jei atskaitos taškas Pakso namas, tai kitoje gatvės pusėje (ne visai tiesiai priešais, o paėjus kokius keliasdešimt metrų) prasideda tokie dviaukščiai kotedžai. Nenauji - jiems kokie 30 metų.
Dailininkų namai? g.gif

QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 15:14)
Vienas kotedžų su galimybe pagrilint stovi tiesiai prieš kitoje Šilo gatvės pusėje esantį daugiabutį, beje.
Priešais Pakso namą - daugiabutis, priešais jį - kotedžias? g.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 08 12, 15:04)
As grilinciau blush2.gif .Ir man netrukdo,kai kiti taip daro.Paskutini kart kepem saslykus pas draugus kieme Naujamiestyje.Kas,kad namas nuosavas,bet kiemas neuzdaras.Kaimynai nei vienas pretenziju nereiske  biggrin.gif

drinks_cheers.gif As ir grilinciau ir grilinam,ne terasoje,bet kiemelyje.Kaimynus daznai pasikvieciame,pavaisiname.Jei jie sugalvoja ir jiems issikepti leidziame.Nera pas mus jokiu problemu.
O apie dziovykles pastatyma terasoje,tai isvis nesupratau g.gif .To dar betruko,kad savo terasoje as negaleciau dziovykles pasistatyti blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 12 rugpjūčio 2012 - 14:35
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 15:17)
Priešais Pakso namą - daugiabutis, priešais jį - kotedžias?  g.gif

Susipainiojai? Nieko tokio. Dar kartą aiškinu: ir Paksų namas, ir daugiabutis, priešais kurį - kotedžas su tavęs laukiančiais griliais, stovi vienoje Šilo gatvės pusėje.

Kotedžai su griliukais - kitoje gatvės pusėje nei daugiabutis ir Pakso rezidencija. Ar rasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Su apyranke: 12 rugpjūčio 2012 - 14:26
QUOTE(Jovita 35 @ 2012 08 12, 14:17)
drinks_cheers.gif As ir grilinciau ir grilinam,ne terasoje,bet kiemelyje.Kaimynus daznai pasikvieciame,pavaisiname.Jei jie sugalvoja ir jiems issikepti leidziame.Nera pas mus jokiu problemu.
O apie  skalbykles pastatyma terasoje,tai isvis nesupratau  g.gif  .To dar betruko,kad savo terasoje as negaleciau dziovykles pasistatyti blink.gif .



as kai paziuriu cia koks kaimynu elgesys laikomas keistu ir nesuprantamu, tai imu suprasti, kodel pas mane ana savaite atejo dvi kaimynes is pirmo auksto ir piktais veidais paklause kas as tokia ir kodel jos nieko apie mane nezino, nors gyvenu cia jau kelis menesius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 15:23)
Susipainiojai? Nieko tokio. Dar kartą aiškinu: ir Paksų namas, ir daugiabutis, priešais kurį - kotedžas su tavęs laukiančiais griliais, stovi vienoje Šilo gatvės pusėje. O jau kotedžai su griliukais - kitoje.  biggrin.gif
Man rodos, tu pati susipainiojai. Šalia Pakso namo yra įvažiavimas į galima sakyti kvartalą tokių pagerintų daugiabučių.
Tai dabar papasakok, ką tu vadini "daugiabučiu šalia Pakso namo"?
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 15:26)
Tai dabar papasakok, ką tu vadini "daugiabučiu šalia Pakso namo"?


Ne, tingiu smile.gif Bėk, apžiūrėk, ir tada jau tada tu aiškiai aiškutėliai viską nupasakok, ok?
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 15:26)
papasakok, ką tu vadini "daugiabučiu šalia Pakso namo"?


Žodis "šalia" yra tavo produktas. Aš sakyčiau - kiek paėjus (grilio dūmelio besižvalgant) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 15:27)
Ne, tingiu smile.gif Bėk, apžiūrėk, ir tada jau tada tu aiškiai aiškutėliai viską nupasakok, ok?
Kam man tai daryti? Aš ten visus namus mintinai žinau, tik niekaip nesugaudau, prie kurio tu įsivaizduoji galinti grilinti (labai noriu Antakalnyje grilinti, nu laaaaabai).

QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 15:30)
Žodis "šalia" yra tavo produktas.
Tai kam apie tą daugiaaukštį kalbėti? Ten jų daug. Kam jis iš viso yra minimas, jeigu užtenka pasakyt, kad tavo įsivaizduojamas kotedžas yra kitoje gatvės pusėje, negu Paksas?

QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 15:30)
Aš sakyčiau - kiek paėjus (grilio dūmelio besižvalgant)  biggrin.gif
Aš sakyčiau, kad aš neieškosiu .... sliekų, nes panašu, kad tau buvo saldi grilio dūmo haliucinacija. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 12 rugpjūčio 2012 - 14:56
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 15:31)
Aš ten visus namus mintinai žinau

Jau supratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 14:25)
Nežinau tokio namo Šilo gatvėje. Kurioj čia vietoj?  g.gif
O tavo įkelta nuotrauka, man rodos, iš viso - iš Fabijoniškių, ar iš panašaus naujumo rajono.

Tai kad šitos terasos ne Antakalnyje.  lotuliukas.gif Pavadint ir savo butą galiu "Floridos terasa", bet nuo to jis netaps butu Floridoje.  lotuliukas.gif Aišku, čia ne į temą, bet Antakalnis į ilgį per amžius buvo nuo Meno mokyklos žiedo iki Antakalnio žiedo. Toliau - psio, prasideda Nemenčinės plentas.


Mano įkelta nuotrauka akivaizdžiai yra kito namo. rolleyes.gif Tai gi apie tai ir rašiau. O Šilo g. yra tau gal nematytas namas, bet jis stovi prie pat gatvės g.gif , kurio kitoje pusėje yra kiemeliai, va tokie http://domo.plius.lt...-g-1750140.html

Dar kitur buvau radus tų senųjų plytinių namų foto, su staliuku, tai gal irgi grilina prie progos, jei turi išėjimą iš daugiabučio į kiemą ne per laiptinę.

Na o kaip tas terasa pavadino, tai čia ne man skirta, o tiems, kas jas taip pavadino lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 14:58)
Žemės sklypas bei namas Šilo 48, Vilniuje, kur gyvena Paksų šeima priklauso 12 metų Mindaugui Paksui.

Tiesa, tai 2008 m. nuoroda  biggrin.gif


Jis ten ir gyvena drinks_cheers.gif
Atsakyti