Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Taip, tokie betoniniai kiemukai, buto plocio. As is dalies suprantu, kad jiems norisi savo kieme veikti tai, ka norisi. Del to jokiu zygiu ir nesiimu smile.gif Bet pasakykit, kuri cia nesinervintu, jei nebutu imanoma atsidaryti lango del to, kad kazkas veikia tai, ka nori smile.gif Nes mano langas - lygiai ties tuo ju kiemuku, tarsi tai butu mano pacios balkonas.
Papildyta:
Subjektyvi, as savo namu nuotraukos gal nekelsiu biggrin.gif bet pas mus dar blogiau nei tavo parodytose. Nes mes balkono neturime, tai ta kaimynu terasa apacioje eina po visais buto langais: per svetaine, miegamaji, vaiko kambari. ISKART po langu, be jokiu atitvaru, tiesiog truputi zemiau. Tai ir gaunasi, kad jei jie ten sedi, o langas atidarytas, galiu palaikyti pokalbi biggrin.gif
Atsakyti
http://antakalnioterasos.lt/galerija čia veik visuose I a. butuose grill galimybės.
Papildyta:

Suomi, aš juodai nervinčiausi, rimtai. devil.gif Bet kai turi tuos kelis kv m žemės, tai nori išspausti max. Na kuris atsisakytų tokios galimybės? Ypač jei neturi daugiau NT, kur galėtų išlėkti. Ne, nesakau, yra kas netingi palėkti iki paežerių ar specializuotų vietų, kur įrengtos laužavietės, oavėsinės. Bet kaskart neprilakstys, ypač kai orai tokie nepastovūs. O ir kuras kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 12, 12:27)
Bet kai turi tuos kelis kv m žemės, tai nori išspausti max. Na kuris atsisakytų tokios galimybės?

Na, mes grilio nemegstam, gyvenime turbut ir neturetume - butu ta terasa ar ne. Bet suprantu, kad tokiu vienetai biggrin.gif Zodziu, belieka laukti, kad kaimynai bent pavaisintu kada lotuliukas.gif

Beje, tiesa sakant, nezinau, kiek as pati naudociausi tokia terasa. Buvo galimybe pirkti toki buta. Man asmeniskai nesinoretu nei sedeti ten ir su draugem pliurpti, kad visi kaimynai viska pazodziui girdetu, nei su mauduku issitiesus guleti (kaip kita kaimyne kasdien daro). Nes visiems viskas kaip ant delno, nemato ju tik pirmo auksto kaimynai, nes nuo ju tvora atitverta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suomi: 12 rugpjūčio 2012 - 11:35
mano didžiausias noras yra dingti iš daugiabučio,bet menkos galimybės šiuo metu tai įgyvendinti,kai rinkomės butą,mums patarė rinktis,kuo didesnį namą,kad mažiau mokėti už šildymą,bet mažesnės sąskaitos nekompensuoja saugusių,pagyvenusių žmonių ypatumų,tad dabar stengiuosi visokiais būdais persiauklėti,nekreipti dėmesio-sunkiai sekasi .pvz,viena kaimynė valosi naktį-per balkoną dulkina visus patiesalus,kilimėlius,užuolaidas,kita-pyla kavos tirščius,dar kita visus metus lesina paukščius visko,kas atlieka virtuvėje,bulvių lupenos,silkių odelės,batonai.nusivalau palangės,langus,kai kabinu drabužius balkone stengiuosi uždaryti visus langus,bet vistiek svajoju,kada nors ištrūkti iš daugiabučio.
Atsakyti
Jei mane užknistų, tai ir palaikyčiau tą pokalbį ir visus pokalbius nail.gif Dalyvaučiau su visais biggrin.gif Bet taip, kad jie vieną dieną suprastų, kad gal kartais reikia išsinešdinti pagrilinti kitur. Na nežinau ką daryčiau, viskas priklausytų nuo grilinimo dažnumo ir mano ciklo.
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 12, 12:34)
pvz,viena kaimynė valosi naktį-per balkoną dulkina visus patiesalus,kilimėlius,užuolaidas,kita-pyla kavos tirščius,dar kita visus metus lesina paukščius visko,kas atlieka virtuvėje,bulvių lupenos,silkių odelės,batonai.

Kosmaras doh.gif
Norint to isvengti, reikia gyventi virsutiniame aukste mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 12, 12:35)
Na nežinau ką daryčiau, viskas priklausytų nuo grilinimo dažnumo ir mano ciklo.

biggrin.gif Mane guodzia tai, kad vasara neamzina biggrin.gif Gyventume kokioj Graikijoj, tai jau ieskociau kito buto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 10:31)
Kiek aš suprantu, tai čia ne visai terasos, o tokie aptverti (betonine siena) kiemukai. Pašilaičiuose, tuose namuose, kur dviaukščiai butai, gyvenantiems 1ame+2ame aukšte priklauso. Jeigu tokiame gyvenčiau, tikrai "grilinčiau" savaitgaliais ir vakarais. O kam daugiau tokį kiemą panaudot? Burokams auginti?


Aš gyvenu ne ten, kur dviaukščiai butai, beje ten kartais tenka praeiti- tai irgi mačiau, kad kepa šašlykus. Pas mus devynaukštis namas, bet apačioj irgi yra tie sodeliai.

Tuose butuose žmonės nuolat skundžiasi, kad kažkas šiukšlina, kartais netgi tenka matyti, kad ne būtinai iš balkonų mėto, kai kas ir praeidamas įmeta šiukšles į tuos darželius.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 12, 12:20)
Antakalnyje Šilo g stovi toks naujos statybos namas su užtvertais lopynėliais.
Tuoj dar surasiu.
Papildyta:
http://img.lrytas.lt...522980&s=11&f=4
Nežinau tokio namo Šilo gatvėje. Kurioj čia vietoj? g.gif
O tavo įkelta nuotrauka, man rodos, iš viso - iš Fabijoniškių, ar iš panašaus naujumo rajono.

QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 12, 12:27)
http://antakalnioterasos.lt/galerija čia veik visuose I a. butuose grill galimybės.
Tai kad šitos terasos ne Antakalnyje. lotuliukas.gif Pavadint ir savo butą galiu "Floridos terasa", bet nuo to jis netaps butu Floridoje. lotuliukas.gif Aišku, čia ne į temą, bet Antakalnis į ilgį per amžius buvo nuo Meno mokyklos žiedo iki Antakalnio žiedo. Toliau - psio, prasideda Nemenčinės plentas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 12 rugpjūčio 2012 - 13:35
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 11:49)
O Antakalnyje tokių iš viso nežinau.  schmoll.gif Na, su terasomis žinau, bet su žolės lopinėliu nežinau. Nebent Namenčinės plentas - irgi Antakalnis.  biggrin.gif
O kotedžams tai taip, dažnai irgi tik labai jau menkai tos žolės priklauso. O kam ta žolė, jeigu nieko ant jos veikti negali?


Šilo gatvėj tikrai yra. Taip daugmaž prieš Pakso namą. Kitoj gatvės pusėj.
Atsakyti
QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 12, 14:52)
Šilo gatvėj tikrai yra. Taip daugmaž prieš Pakso namą.  Kitoj gatvės pusėj.
Prašom nuorodą iš maps.lt įmest. Nes yra tokių tundrų, kaip aš, kurios nežino tokių "apžiūrėtinų" objektų kaip Pakso namas. lotuliukas.gif Be to, visada įsivaizdavau, kad jis gyvena ne Šilo gatvėj. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 12, 14:55)
Be to, visada įsivaizdavau, kad jis gyvena ne Šilo gatvėj.  biggrin.gif


Žemės sklypas bei namas Šilo 48, Vilniuje, kur gyvena Paksų šeima priklauso 12 metų Mindaugui Paksui.

Tiesa, tai 2008 m. nuoroda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Su apyranke: 12 rugpjūčio 2012 - 14:02
As grilinciau blush2.gif .Ir man netrukdo,kai kiti taip daro.Paskutini kart kepem saslykus pas draugus kieme Naujamiestyje.Kas,kad namas nuosavas,bet kiemas neuzdaras.Kaimynai nei vienas pretenziju nereiske biggrin.gif
Atsakyti