Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Su kaimyne bandziau kalbeti, bet ji savo kaciu is balkono nepasiima schmoll.gif dabar orai atsalo, tai kates pacios namie sedi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kikimaraite @ 2012 08 10, 22:03)
Su kaimyne bandziau kalbeti, bet ji savo kaciu is balkono nepasiima schmoll.gif dabar orai atsalo, tai kates pacios namie sedi biggrin.gif


Jei ir toliau jos katės triukšmaus, nueikit pas kamynę ir įspėkit, kad jei ir toliau taip kartosis, kreipsitės į policija. O kai ir tai nepadės, tada įvykdykit savo pažadą. Kaip minėjau, mes tris kartus įspėjom, bet kaimynai manė, kad juokaujam, bet tai nebuvo juokai.
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 08 09, 13:32)
O aš savo kieme net šašlyko nekepu, kad kaimynams nesmardinti.

Pavydziu as Jusu kaimynams smile.gif Mums po langais (pirmi aukstai turi terasas, o mes - antrame) kas savaitgali jei ne vieni, tai kiti kaimynai grilina. Kartais ir vidury savaites. Nuo ju kalbu - garsas, nuo kepiniu - kvapas, zodziu, vasara, o lango atsidaryti neimanoma visa vakara. Santykiu gadintis nesinori, o ir ka mano kalbos pakeistu - negi jie atsisakys savo kulinariniu iprociu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2012 08 11, 21:31)
Pavydziu as Jusu kaimynams smile.gif Mums po langais (pirmi aukstai turi terasas, o mes - antrame) kas savaitgali jei ne vieni, tai kiti kaimynai grilina. Kartais ir vidury savaites. Nuo ju kalbu - garsas, nuo kepiniu - kvapas, zodziu, vasara, o lango atsidaryti neimanoma visa vakara. Santykiu gadintis nesinori, o ir ka mano kalbos pakeistu - negi jie atsisakys savo kulinariniu iprociu doh.gif

Mano kaimynai per vieną sklypą irgi kas savaitgalį grilina. Atvažiuoja vaikai pas tėvukus, matyt, patys bute gyvena, tai ištisai kepa mėsytę. Šiaip šašlykas juk kvepia, o nuo jų pastovaus recepto mane net pykina, toks salstelėjęs kvapas doh.gif Bet dažnai vėjukas nusisuka į kitą pusę, tai dar nieko, palygint su žalio medžio dūmais pusę dienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2012 08 11, 20:31)
Pavydziu as Jusu kaimynams smile.gif Mums po langais (pirmi aukstai turi terasas, o mes - antrame) kas savaitgali jei ne vieni, tai kiti kaimynai grilina. Kartais ir vidury savaites. Nuo ju kalbu - garsas, nuo kepiniu - kvapas, zodziu, vasara, o lango atsidaryti neimanoma visa vakara. Santykiu gadintis nesinori, o ir ka mano kalbos pakeistu - negi jie atsisakys savo kulinariniu iprociu doh.gif


Pas mus irgi tie sodeliai yra apačioj, bet dar kaimynai iki to nedaėjo, kad kepsnius keptų juose. Viena kaimynė buvo pasistačius džiovyklę skalbiniams, bet ir ją nusinešė namo, nes kažkas išmetė degančių nuorūką ir pataikė ant jos skalbinių. O kai pagalvoji- tai galėjo ir ant galvos numesti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 08 11, 21:46)
Viena kaimynė buvo pasistačius džiovyklę skalbiniams, bet ir ją nusinešė namo, nes kažkas išmetė degančių nuorūką ir pataikė ant jos skalbinių.

O cia ideja bigsmile.gif lotuliukas.gif
Oi, dziovykle ir siaip viso gyvenimo gerio laikymas toj terasoj tai manes jau net nenervina, bet va tie dumai... doh.gif
Atsakyti
Suomi, kaip suprantu, gyvenat daugiabuty, todel siulyciau pasidomet, ar isvis leidziama daugiabuty ka nors kept savo terasoj ar balkone ax.gif Manau, to neturetu leist priesgaisriniai reikalavimai, nes kas cia bus jei balkonuose pradesim desreles kept, meiles laiskus degint ar stovyklaut prie lauzo smile.gif
Atsakyti
Manyčiau negalima. Bet čia dar kitas momentas. Sutinku, kad dūmai, jei jie ne tavo, visada užknisa, ar jie gyvenant bute, ar gyvenant name, kai kaimynai kepa degina. Tačiau jei pats besiskundžiantis gyventų bute su žemės lopynėliu, tai lygiai taip pat vakarotų ir keptų mėsas biggrin.gif Ir aš kepčiau, jei daugiau nebūtų kur.

O kad skalbinius džiausto ar kitus dalykus pasidėję, savam sklypuke, ant savo, tai kokios čia problemos? Ar jie turi gauti kaimynų leidimą, kaip ir ką džiaustyti savo balkone/terasoje ar lopynėlyje. Jei koks kaimynas mėtytų nuorūkas ar šiukšlintų, tai su juo būtų personalinė kalba.
Atsakyti
Kiek aš suprantu, tai čia ne visai terasos, o tokie aptverti (betonine siena) kiemukai. Pašilaičiuose, tuose namuose, kur dviaukščiai butai, gyvenantiems 1ame+2ame aukšte priklauso. Jeigu tokiame gyvenčiau, tikrai "grilinčiau" savaitgaliais ir vakarais. O kam daugiau tokį kiemą panaudot? Burokams auginti?
Atsakyti
Tai tą supratau, mačiau tokių namų ne vieną, kad ir Antakalnyje yra naujos ir nenaujos statybos su nuosavu lopynėliu, ir Pilaitėje, daug kur. Juk ir aptverti kotedžai labai jau intymiai susiglaudę, ten žemės nedaug, o vakaroti tai norisi. Va ir grilina vieni kitiems.
Atsakyti
Aš tokius tik Pašilaičiuose ir temačiusi.
Pilaitėje nebuvau kokius metus ketverius, o ir anksčiau būdavau tik retomis progomis, tai nesu labai išsamiai su to rajono architektūra susipažinusi.
O Antakalnyje tokių iš viso nežinau. schmoll.gif Na, su terasomis žinau, bet su žolės lopinėliu nežinau. Nebent Namenčinės plentas - irgi Antakalnis. biggrin.gif
O kotedžams tai taip, dažnai irgi tik labai jau menkai tos žolės priklauso. O kam ta žolė, jeigu nieko ant jos veikti negali?
Atsakyti
Tai kur nauja statyba yra visokių improvizacijų, net neapvertų, kaip kad čia, tipo terasa su nulipimu į kiemą http://www.santarisk...zualizacijos-2/

Antakalnyje Šilo g stovi toks naujos statybos namas su užtvertais lopynėliais.
Tuoj dar surasiu.
Papildyta:
http://img.lrytas.lt...522980&s=11&f=4
Atsakyti