Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Neseniai tiesiog pribloškė namo kaimynų poelgis. Turėjom labai šaunią valytoją, kuri tikrai sąžiningai vykdė savo pareigas, bet nevedžiojo pletkų (jos pirmtakė būtent už pletkus buvo atleista). Tai viena pletkų mėgėja tol ją skundė, kol jai davė kitą namą, o pas mus atsiuntė vyrą, kuris su ta mūsų kaimyne kas vakarą ant suoliuko sėdi ir pletkus vedžioja. Skirtumą pastebėjom iš karto: viršutiniai aukštai nešluojami (nos už laiptinės valymą mokam visi), užsikišę šiukšliavamzdžiai nevalomi, nors tai irgi jo darbas. Žinoma, būtų gražu, kad tas, kuris iškišo ir išvalytų arba sušluotų ką pribarstė, bet deja taip nėra. Ankščiau laikėm šalia šiukšliavamzdžio ir šluotą su šiūpėliu, ir tokį metalinio vamzdžio galą, kad užkišus būtų kuo nustumti. Dabar to nėra, kažkam trukdė, kad išmetė.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 02 23, 12:53)
ten buvo reikalavimai, pvz. kad suo niekaip nereaguotu i pesciuosius, sunis, garsus, eitu salia seimininko be jokiu pasisukinejimu, pasizvalgymu ir pan. Neisivaizduoju kaip tai imanoma. Gerai dar, kad kvepuot leido smile.gif


Bet, žinokit, pvz Anglijoje taip yra. Parke pas mus visi šunys palaidi, gatvėse su pavadėliais. Parke šunys niekada nepribėga, vaikų nevejoja ir vaikų kamuolių negaudo. Mes, kartais ir apkalbam tuos šunis ir akim nulydi, ir pastovi, ir vaikai pakviečia, bet, jokios reakcijos iš šuns, tik uodegą vizgina, dėmesys tik į šeimininką. Jeigu matai žmogų vedantį su pavadėliu ir dar jeigu su antsnukiu, tikrai žinai, kad šuo yra agresyvus unsure.gif
Atsakyti
Prašau patarimo smile.gif
Gyvenu mieste, nuosavų namų kvartale. Mano kaimynas mėgsta deginti atliekas savo ūkiniame pastatėlyje įrengtoje krosnelėje. Degina ne tik sausus lapus, bet ir kitas butines atliekas. Dūmų kamuoliai ir baisus kvapas- nuolatinis savaitgalio palydovas. Dabar, kai karšta, nei langų atsidaryt, nei skalbinių išnešt į lauką negaliu, nuo smarvės net gerklę graužia. Kaimynas aršus, mano nuomone, lengvai trenktas. Bijau ką pasakyt, kad nepradėtų kerštauti. Žinau, kad šiukšlių deginimas mieste yra draudžiamas. Kur kreiptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo re55: 05 rugpjūčio 2012 - 09:30
QUOTE(gintarine33 @ 2012 02 23, 19:42)
o kodel kazkas turetu dometis jusu sunio veisle,jeigu mano vaikas paniskai bijo sunu,tai,ka man ji gal prisisrisus vaikcioti,ar dzin,kad paskui naktim sokineja isgasdintas suns g.gif


Jei vaikas paniškai bijo šunų, jį būtina vesti pas psichologą. Paniška baimė yra nenormalu ir tai turi būti gydoma 4u.gif
Atsakyti
patarkit,o kur gydytis,kad rūkantys nenervuotų,pliaže,autobusų stotėlese,visur mėtantys savo nuorūkas iš balkonų kaimynai?
Atsakyti
ten pat biggrin.gif arba pradeti rukyti paciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 07 01, 14:04)
Bet, žinokit, pvz Anglijoje taip yra. Parke pas mus visi šunys palaidi, gatvėse su pavadėliais. Parke šunys niekada nepribėga, vaikų nevejoja ir vaikų kamuolių negaudo. Mes, kartais ir apkalbam tuos šunis ir akim nulydi, ir pastovi, ir vaikai pakviečia, bet, jokios reakcijos iš šuns, tik uodegą vizgina, dėmesys tik į šeimininką. Jeigu matai žmogų vedantį su pavadėliu ir dar jeigu su antsnukiu, tikrai žinai, kad šuo yra agresyvus  unsure.gif

Kiek girdejau, Anglijoi sunim iveda vaistus,nuo agresivumu, gyvenau,ir maciau kad suni ganatoke ramus.
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 08 05, 10:29)
Prašau patarimo smile.gif 
Gyvenu mieste, nuosavų namų kvartale. Mano kaimynas mėgsta deginti atliekas savo ūkiniame pastatėlyje įrengtoje krosnelėje. Degina ne tik sausus lapus, bet ir kitas butines atliekas. Dūmų kamuoliai ir baisus kvapas- nuolatinis savaitgalio palydovas. Dabar, kai karšta, nei langų atsidaryt, nei skalbinių išnešt į lauką negaliu, nuo smarvės net gerklę graužia. Kaimynas aršus, mano nuomone, lengvai trenktas. Bijau ką pasakyt, kad nepradėtų kerštauti. Žinau, kad šiukšlių deginimas mieste yra draudžiamas. Kur kreiptis?


Pas mano tevus buvo identiska situacija, tik kad degindavo kaimynas tiesiog savo kieme, vasaros vakarais nebudavo imanoma i lauka islist del smarves doh.gif Tik uzmusk neprisimenu kur mes skambinom - gal pabandyciau i priesgaisrine, o jei ne, nukreiptu tinkama linkme. O gal cia kokia aplinkos apsaugos tarnyba padetu g.gif
Tik mums tas niekaip nepadejo, niekas nesieme jokiu veiksmu...
Atsakyti
Galima tiesiog pradziai paskambinti i kazkuria tarnyba - aplinkos apsaugos skambinciau pirmiausia, o paskui jei nniekuo negales padeti, tikrai manau, kad kazkur nukreips
Atsakyti
Nesikreipiau į jokias tarnybas, tiesiog paprašiau kaimyno, kad nustotų deginti, nes persmirdo visas namo vidus. O jis klausia, kur aš dėsiu storą didžiulę medžio šaką, kurią nulaužė vėjas? Juk galima susipjaustyti, padžiovinti ir sudeginti žiemą. O vakar nusigenėjo tujas ir šviežutėlius ūglius sudegino. Atrodė, kad užtrokšim, nes dūmai buvo tirštai balti doh.gif
O aš savo kieme net šašlyko nekepu, kad kaimynams nesmardinti. Reikės imtis atsakomųjų veiksmų bash.gif
Radau tokį straipsnį, ohoho kokios baudos. Galėjo dar parašyti, kur reikia kreiptis
http://grynas.delfi....s.d?id=51572337
Atsakyti
O pas mane kaimyne gyvunu myletoja doh.gif turi 2 katinus, tai jie visom dienom balkone rekia doh.gif doh.gif doh.gif i bandymus kalbet nereaguoja
Atsakyti
Kreipkites i gyvunu apsauga jei tie gyvuneliai buna istisai uzdaryti balkone
Atsakyti