Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Mūsų kaimynai "tvarkinguoliai". Buvau pakabinusi skelbimų lentoje, kad dingo mano katė. Kitą dieną matau, kad skelbimas sulamdytas mėtosi krūmuose. Kita kaimynė sako: trukdo kai kuriem, kadangi netvarkingai skelbimų lenta atrodo, ir šiaip vaizdą gadina. Nu nieko sau... blink.gif Tvarkingiau atrodo krūmuose.

Dar bajerių būna, kai į laiptinę išstato alaus butelius, atseit kas eis ir paims kam reikės.
O geriausia kai prie laiptinės durų išpila marinuotus pomidorus supuvusius arba agurkus. Gal katinai valgys? blink.gif

Taipogi kartais užklumpu kaimynę, kuri prieš sėsdama į mašiną bando atrasti geriausią vietą savo šiukšlių maišui. Kai jau padeda, pabeldžiu, tada neturi kur akių dėt.

GĖDA.
Atsakyti
O aš nesuprantu savo kaimynų, kurie pradeda balių 24.00 ir uošia visą naktį doh.gif . Na nesuprantu aš jų g.gif
Atsakyti
man nuosirdziai gaila tu zmoniu, kurie gyvena pusprocio sudegintame name Kaune. va ir gyevnimas daugiabutyje... va ir saugi kaimynyste... va ir mano namai - mano tvirtove unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2012 03 26, 10:46)
man nuosirdziai gaila tu zmoniu, kurie gyvena pusprocio sudegintame name Kaune. va ir gyevnimas daugiabutyje... va ir saugi kaimynyste... va ir mano namai - mano tvirtove  unsure.gif


O kuo kalti cia kaimynai? Nakti zmones dazniausiai miega. Jeigu ten pastoviai budavo triuksmaujama,tai kazin ar kas begiojo vis patikrinti,ar ten siaip svencia,ar ten kazkas rimciau vyksta. Diena butu viskas kitaip pasibaige turbut. Aisku gaila,kai taip atsitinka. O jaunimas neprognozuojamas,ypac neblaivus.
Atsakyti
Turi bėgioti - įgaliotinis . Dar reikia rinkti kaimynų parašus dėl triukšmadarių . Pas mane taip ir buvo . Sutvarkėm, tik va kiti užsiveisė . Bet nesutvarkomo nieko nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 03 26, 10:23)
O kuo kalti cia kaimynai? Nakti zmones dazniausiai miega. Jeigu ten pastoviai budavo triuksmaujama,tai kazin ar kas begiojo vis patikrinti,ar ten siaip svencia,ar ten kazkas rimciau vyksta. Diena butu viskas kitaip pasibaige turbut. Aisku gaila,kai taip atsitinka. O jaunimas neprognozuojamas,ypac neblaivus.


Mama sakė, kad šiandien per TV pasakojo, kad žmonės buvo parašę pareiškimą dėl nuolatinio triukšmo, bet dar policija buvo nespėjus visko sutvarkyti. Ir tą naktį ar ne tris kartus kvietė policiją dėl triukšmo.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 03 26, 19:54)
Mama sakė, kad šiandien per TV pasakojo, kad žmonės buvo parašę pareiškimą dėl nuolatinio triukšmo, bet dar policija buvo nespėjus visko sutvarkyti. Ir tą naktį ar ne tris kartus kvietė policiją dėl triukšmo.


Kaip pranese per zinias,per metus buvo 3 ar 4 iskvietimai. Ta nakti niekas policijos nekviete. Nieko tai nekeicia. Belieka tiketis,kad kaltininkai bus nubausti ir auku nepadauges.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 03 26, 20:52)
Kaip pranese per zinias,per metus buvo 3 ar 4 iskvietimai. Ta nakti niekas policijos nekviete. Nieko tai nekeicia. Belieka tiketis,kad kaltininkai bus nubausti ir auku nepadauges.


Tai kad ir delfi rašo, kad kvietė:

"Moteris tvirtina, kad kaimynai lemtingą naktį dėl triukšmo kvietė policiją. Esą policijai atvykus, vakarėlis trumpam nurimo."


Šaltinis
Atsakyti

delfyje daug neatitikimų būna. Arba nerišlių sakinių.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2012 03 25, 20:32)
Mūsų kaimynai "tvarkinguoliai". Buvau pakabinusi skelbimų lentoje, kad dingo mano katė. Kitą dieną matau, kad skelbimas sulamdytas mėtosi krūmuose. Kita kaimynė sako: trukdo kai kuriem, kadangi netvarkingai skelbimų lenta atrodo, ir šiaip vaizdą gadina.  Nu nieko sau...  blink.gif  Tvarkingiau atrodo krūmuose.

Dar bajerių būna, kai į laiptinę išstato alaus butelius, atseit kas eis ir paims kam reikės.
O geriausia kai prie laiptinės durų išpila marinuotus pomidorus supuvusius arba agurkus. Gal katinai valgys?  blink.gif

Taipogi kartais užklumpu kaimynę, kuri prieš sėsdama į mašiną bando atrasti geriausią vietą savo šiukšlių maišui. Kai jau padeda, pabeldžiu, tada neturi kur akių dėt.

GĖDA.

ar atsirado katė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 03 26, 21:29)
delfyje daug neatitikimų būna. Arba nerišlių sakinių.

Policijis pareigūnams neapsimoka prisipažįnti dėl tam tikrų dalykų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koper @ 2012 03 27, 11:24)
ar atsirado katė?  g.gif

Ne.
Atsakyti