Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Mano kaimynai tai superiniai schmoll.gif .. Ji turi savo parduotuve ,vyras tolimu reisu vairuotojas.. Apsirenge fyrminiais rubais, manikiuras, pedikiuras,bet....Isnesa siuksles ir pastato prie duru, kurios ten tuno, iki neapsakomo kvapo verysad.gif verysad.gif verysad.gif .. Nu kazkoks kosmaras, svarbiausia, kad sunus yra 20ies metu, ir kas ryta eina i darbus ,negali to maiso paimt isnest. NEAPSIKENCIU PATI NUNESU schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Klausit ko nieko nesakau.... Kaimynai yra musu seimos draugai, nu tikrai reikia pagalbos -suteiks, bet kas liecia svara schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Moteris vos ne 50 metu, turi susiprast, esu jaunesne nu neapsiverta liezuvis pasakyt, nenoriu
pyktis schmoll.gif . Pridursiu gyvename daugiabutyje ir penktame aukste esame tik dveji kaimynai....


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreja: 22 kovo 2012 - 10:22
Gal laukia, kad šventa dvasia ar kaimynai išneš biggrin.gif
Atsakyti
visu kaimynai superiniai,bet visos problemos yra issprendziamos,o pas mus deje ne blink.gif ,pirmojo auksto kaimyne girdi uzima -burzgima naktimis,salia jos esanciame bute niekas negyvena,virs jos buto irgi niekas negyvena,kitu butu gyventojai jokio triuksmo negirdi,su visais pakalbejau,nei vienas skalbykles ar kitos technikos nejungia po 20 valandos,o ji mane sutikus verkdama pasakoja kaip negali gyventi nuo triuksmo,ir klausia ar as negirdziu blush2.gif ,jos pasakojimu burzgesys nustoja kai pas ja kas ateina,arba kai ji sviesa uzdega lotuliukas.gif,dabar dar ir i duris kazkas skambina 4-5 valanda ryto,ir zinoma pabega,arba muzika leidzia garsei 8 valanda,bet gi nera kam leisti,vaikai mokykloje ,tevai darbuose,seneliai lovose mirksiukas.gif na ir ka su ja daryti?tiesei sviesei sakyti eikite pas nervu ar ausu gydytoja,ar toliau ziureti kaip i varkse bobute,kuria kazkas zudo su ijungtais varikliais unsure.gif
Atsakyti
Na čia senyvų žmonių psichozės.... g.gif gal jai jau nervų ar ausų gydytojas nebepadės, jei "jos pasakojimu burzgesys nustoja kai pas ja kas ateina,arba kai ji sviesa uzdega". man čia panašiau į šizofreniją unsure.gif gyvenu su močiute, tai jai kartais daiktai dingsta. Na kokia muilinė, kurią ji vežasi į ligoninę kai subloguoja, arba jos pažymėjimą kažkas ne į tą vietą padeda. Aš stengiuosi išvis nesiliesti prie jos daiktelių, na bet ką padarysi. Yra kaip yra. Išklausau, jei atvejis sunkesnis, nueinam kartu paieškoti tos muilinės ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trintukas @ 2012 03 22, 12:46)
Na čia senyvų žmonių psichozės.... g.gif gal jai jau nervų ar ausų gydytojas nebepadės, jei "jos pasakojimu burzgesys nustoja kai pas ja kas ateina,arba kai ji sviesa uzdega". man čia panašiau į šizofreniją unsure.gif
Man atrodo, kad Parkinsono ligos ankstyvoje stadijoje girdimi visokie triukšmai. Atsiprašau, jeigu supainiojau su kokia kita (senatvėje dažna) liga.

Šiukšlių laikymo laiptinėje iš viso nesuprantu. Juk jeigu planuoji išnešti, tai galima ir bute pasilaikyti. Juk savas sukuopei, ne laiptinėje. Jeigu prasmirdo (bute), tai reikia nešti skubiai, nebėra ko laukti ir laiptinėje laikyti lotuliukas.gif, pačiam po nosim tuokart nebesmirda, bet kodėl kiti turi uostyti.
Šiukšlių sandėliavimas laiptinėje - man tikrai keistas ir nesuprantamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 22 kovo 2012 - 12:30
Gali būti ir Parkinsonas- jei taip tai užjaučiu... aš ne medikė, tai "diagnozavau" šifofreniją, nes tik su ja teko susidurti smile.gif dėl šiukšlių laikymo, tai negi negalima gražiuoju pabandyt pasikalbėti? jei jau nesigaus, tai anonimiškai( lotuliukas.gif ) nunešti jas ir padėti kokią tamsią naktį prie jų durų. kai ryte darydami duris išvers viską ant savo kilimėlio, gal susipras. ir jokių pykčių wub.gif
Atsakyti
Tas šiukšles galėtų ir balkone laikinai pasandėliuoti - pasidėti, jei jau nėra kam tą minutę išnešti, juk niekas nenukentėtų ir kvapo nebūtų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(trintukas @ 2012 03 22, 13:48)
Gali būti ir Parkinsonas- jei taip tai užjaučiu... aš ne medikė, tai "diagnozavau" šifofreniją, nes tik su ja teko susidurti smile.gif dėl šiukšlių laikymo, tai negi negalima gražiuoju pabandyt pasikalbėti? jei jau nesigaus, tai anonimiškai( lotuliukas.gif ) nunešti jas ir padėti kokią tamsią naktį prie jų durų. kai ryte darydami duris išvers viską ant savo kilimėlio, gal susipras. ir jokių pykčių wub.gif
Tai kad tingiu ir nenoriu tokiais naktiniais kerštais užsiimti. Kitas dalykas, kad mes bendraujam normaliai ir aš tiesiai pasakau. Bet atsakymas būna, kaip taisyklė, tuoj išnešim, čia trumpam. Man iš esmės dzin - trumpam ar ilgam. Eidama laiptine nepatiriu kaifo susitikdama su kaimynų šiukšlėmis.
Balkonas - gera idėja. Tik manau, kaimynams netinkama. Nes man tai ir prie durų gali palaukti tas kelias minutes, kol kažkas galės išnešti. O jeigu kažkam būtina "nelaikyti bute", tai ir balkonas jaučiu netiks. cool.gif
Kvapas būna... nebent kokią žuvį kątik išdarinėjus, bet tada jau ir laiptinėje - dvokas. O šiaip tai - koks ten kvapas. Užriši maišą ir nesijaučia. Juk nerauginam šiukšlių, kol pradvoksta. Nebent laiptinėje pastato ir laukia, kol dvasios išneš. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 22 kovo 2012 - 13:56
QUOTE(doreja @ 2012 03 22, 12:20)
Mano kaimynai tai superiniai schmoll.gif .. Ji turi savo parduotuve ,vyras tolimu reisu vairuotojas.. Apsirenge fyrminiais rubais, manikiuras, pedikiuras,bet....Isnesa siuksles ir pastato prie duru, kurios ten tuno, iki neapsakomo kvapo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif .. Nu kazkoks kosmaras, svarbiausia, kad sunus yra 20ies metu, ir kas ryta eina i darbus ,negali to maiso paimt isnest. NEAPSIKENCIU PATI NUNESU schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . Klausit ko nieko nesakau.... Kaimynai yra musu seimos draugai, nu tikrai reikia pagalbos -suteiks, bet kas liecia svara schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . Moteris  vos ne 50 metu, turi susiprast, esu jaunesne  nu neapsiverta liezuvis pasakyt, nenoriu
pyktis schmoll.gif . Pridursiu gyvename daugiabutyje ir penktame aukste esame tik dveji kaimynai....


Aš taip padaryčiau- prakirpčiau maišo dugną, ir padėčiau taip, kad nesimatytų, kad prakirpta. O kaimynėliai kai ims šiukšles, visas gėris išbyrės lauk, gal tada neliktų noro šiukšles laiptinėj smardinti.
Atsakyti
Na, jei jau maiso siuksliu nesugeba issinest, kazin ar ims ir valys tai, kas isbiro, o jei dar maisas atlaikys kelis aukstus zemiau, tai taip ir paliks. Tiesiog "it wasn't me" biggrin.gif
Atsakyti
Pribrendo reikalas ir man apie kaimynę papasakot:

atsikraustė jauna šeima ne per seniausiai (jauni jie, apie 25m.), augina beveik 3 metukų sūnų. Viskas kaip ir nieko, bet va keistas jų bendruomeninio gyvenimo supratimas jau ima erzint.
1. Mano vyras neša šiukšles, ji atidaro duris, sako, mol gal ir mano išneši,vis tiek eini blink.gif
2. Amžinai įlindus - gal šiukšlių maišą turi parduot, gal sąsiuvinį, gal rašiklį, nes ji TINGINTI eiti į parduotuvę (nors pardė už 5min kelio);
3. paskutinis įvykis - genialiausias, šį savaitgalį skambutis į duris, mb atidaro, ji stovi apsirengusi, įkiša ranką su raktais, mol Eigaras ką tik užmigo, ji bėga į parduotuvę, mes pažiūrėt turėtume.... mb stalčius atkrito, man - irgi, nei ar jūs galit, ar neužsiėmę (mes šiaip nebendraujam), paskui išėjau į balkoną pažiūrėt, ką dukra kieme veikia, o gi mūsų kaimynėlė tuo metu bėgte į juodą BMW... nu bliam, paskui dukra pasakojo, kad tas BMW taip ir neišvažiavo, pasėdėjo, patupėjo ir parbėgo... (prispažinsiu, tyčia dukros paklausiau, ar matė blush2.gif ), tada jau užvirė šššš, atbėgo raktų padusus, atidaviau ir pasakiau, kad pas mus ne auklių agentūra, tai įsižeidė baisulingai....

suprantu, kad mano elgesys irgi neblizga, bet amžinas lindimas (ką šiandien valgyt taisyti, kur vaikui megztuką pirkai) jau erzina ir labai stipriai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2012 03 22, 20:34)
Pribrendo reikalas ir man apie kaimynę papasakot:

na ir pasitaiko gi tu man tokiu 'fruktu', nagla kaip tankas nes piknaudziauja kaip reikalas... toki 'bendrabutini' stiliuka primena is filmu...
manau viska jus labai teisingai padarete, geriau viena kart nesublizget nei visalaik kaimynei patarnaut
Atsakyti