Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Paradoksualė @ 2012 02 13, 13:21)
va butent.. tie maziukai agresyvesni uz didziausia suni..
mes turim auksaspalvi,uzsienyje sitiems sunims jei pamatytu kad uzdetas antsnukis-tai bauda gautume...o cia lt  doh.gif biski erzina kai zmones nepasidomi veislemis ir rekauja..

o kodel kazkas turetu dometis jusu sunio veisle,jeigu mano vaikas paniskai bijo sunu,tai,ka man ji gal prisisrisus vaikcioti,ar dzin,kad paskui naktim sokineja isgasdintas suns g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarine33 @ 2012 02 23, 20:42)
jeigu mano vaikas paniskai bijo sunu,

o jei prades paniskai bijot voru, varliu ir pauksciu, tai ka tada darysit?


P.S. mano sunenas paniskai bijo (arba apsimeta g.gif ) svetimu zmoniu, tai dabar uzdraust jiems gatve pro nama eit, kad vaikas nepamatytu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 23 vasario 2012 - 21:01
QUOTE(Leksa @ 2012 02 23, 21:58)
o jei prades paniskai bijot voru, varliu ir pauksciu, tai ka tada darysit?
Kiek per dieną matote vorų, varlių ir paukščių? Kiek iš jų bėga tiesiai į jus? Kiek Lietuvoje varlės, vorai ir paukščiai užpuolė žmonių ir juos sužalojo, pvz. per pastaruosius 100 metų?
Iš anksto ačiū už atsakymus.

QUOTE(Leksa @ 2012 02 23, 21:58)
P.S. mano sunenas paniskai bijo (arba apsimeta  g.gif ) svetimu zmoniu, tai dabar uzdraust jiems gatve pro nama eit, kad vaikas nepamatytu g.gif
Pro namą ir šunims niekas nedraudžia eiti.
Manau, kad jeigu koks žmogus bėgtų tiesiai į jūsų sūnėną ir pultų (nesvarbu, kad su pačiais gražiausiais ketinimais susidraugauti), jūs kviestumėt policiją. ar nekviestumėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 23 vasario 2012 - 21:06
QUOTE(mititėja @ 2012 02 23, 22:35)
O jūs nenorite prieš sekančius rinkimus (juk būna kažkokie į miesto tarybą) nueiti į jo susitikimą su rinkėjais ir viešai paklausinėti, kaip ketina spręsti štai šias problemas?


Norėčiau, aišku, labai, bet iš tikrųjų bijau, kad dukroms ko nepadarytų keršydamas, nes jos jau paaugusios vienos vaikšto, ir šiaip aš jo bijau, nes grėsmingos išvaizdos yra, isteriškas, stengiuosi laiptinėje su juo nesusitikti.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 02 23, 22:06)
Norėčiau, aišku, labai, bet iš tikrųjų bijau, kad dukroms ko nepadarytų keršydamas, nes jos jau paaugusios vienos vaikšto, ir šiaip aš jo bijau, nes grėsmingos išvaizdos yra, isteriškas, stengiuosi laiptinėje su juo nesusitikti.
Labai suprantamas jausmas. Kita vertus, kai niekas nieko nedaro, nes visi bijo, tai ir jaučiasi nebaudžiamas.
Nežinau, kaip elgčiausi jūsų situacijoje, bet manau, kad priemonių yra. Ypač dėl savavališko šildymo sistemos keitimo, dėl užpylimų. Kelt vaikų 5 ryto ir vežt klykiančių į darželį neuždrausi. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 02 23, 23:08)
Labai suprantamas jausmas. Kita vertus, kai niekas nieko nedaro, nes visi bijo, tai ir jaučiasi nebaudžiamas.
Nežinau, kaip elgčiausi jūsų situacijoje, bet manau, kad priemonių yra. Ypač dėl savavališko šildymo sistemos keitimo, dėl užpylimų. Kelt vaikų 5 ryto ir vežt klykiančių į darželį neuždrausi.  schmoll.gif


Dėl savavališko šildymo, tai kaip minėjau buvom su kaimynais susivieniję. Po vieno užpylimo mūsų buto prispyrėm avarinės darbuotojus, kad surašytų aktą, kuriame aprašyta, kas ten jo bute pridaryta. Su šiuo aktu ir kaimynų parašais kreipėmės į savo komunalinį ūkį. Buvo sudaryta komisija, kurios jis į savo namus neįsileido keletą kartų (bent taip sakė, šiaip abejoju ar iš tikro jie ėjo, nes visi pažįstami). Buvo nutarta pas mus bute nupjauti vamzdžius ir atjungti jam šildymą. Bet kol anie susiruošė kaimynas kreipėsi į vaikų teises, kurios dėl bute gyvenančių mažamečių vaikų neleido to padaryti. Taip, kad kai skaitau spaudoj raginimus skųsti kaimynus dėl nelegalaus šildymo, ima juokas. Teorija graži, o realybėj tokiems vagims nieko negalima padaryti.
Dėl to rytinio triukšmo, jei nebijočiau, tai kreipčiaus į policiją, nes iki 6 val. turi ramybė būti. Bet pas mane, deja, padėtis be išeities... verysad.gif
Atsakyti

QUOTE(mititėja @ 2012 02 23, 21:05)
Kiek per dieną matote vorų, varlių ir paukščių?

Kiek iš jų bėga tiesiai į jus?

per diena galima nepamatyt nei vieno voro ar varles. Bet galima pamatyt kelis simtus pauksciu. Ir galima ju paniskai bijot.
O kiek is jusu per diena pamatytu sunu bega tiesiai i jus? As nepamenu pries kiek metu i mane bego palaidas suo schmoll.gif Pries 5? 7? g.gif
Atsakyti
Į mane bėgo prieš savaitę . Tai man dabar tada paleisti savo vokiečių aviganę kur žaidžia vaikai?
Atsakyti
QUOTE(gintarine33 @ 2012 02 23, 23:42)
o kodel kazkas turetu dometis jusu sunio veisle,jeigu mano vaikas paniskai bijo sunu,tai,ka man ji gal prisisrisus vaikcioti,ar dzin,kad paskui naktim sokineja isgasdintas suns g.gif


As visiskai sutinku, kad sunys turi buti priristi, nevedziojami salia zaidzianciu vaiku ir t.t., bet jeigu vaikas paniskai bijo sunu, tai vertetu spresti sia problema, o ne tik saugoti ji nuo visu sunu. Neadekvati baime gali labai daug problemu sukelti.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 02 23, 22:24)
per diena galima nepamatyt nei vieno voro ar varles. Bet galima pamatyt kelis simtus pauksciu. Ir galima ju paniskai bijot.
Jeigu tie paukščiau turi šeimininką, galite kreiptis į šeimininką, kad pvz. žąsis, vištas ar antis laikytų SAVO kieme. Jeigu kalbate apie laukinius paukščius, čia jau - ne žmogaus prerogatyva.
Dar priminkit, kiek paukščių žmones puolė, nes kažkaip praslydo pro akis jūsų žinutėje tas svarbus skaičius (Hičkoko "Paukščių" neįskaičiuokim mirksiukas.gif ).
Šuo, deja, nėra nepriklausomai nuo žmogaus egzistuojanti gamtos dalis. Žmogus veisia, augina, žmogus ir atsako už veiksmus bei padarinius.

QUOTE(Leksa @ 2012 02 23, 22:24)
O kiek is jusu per diena pamatytu sunu bega tiesiai i jus? As nepamenu pries kiek metu i mane bego palaidas suo  schmoll.gif Pries 5? 7?  g.gif
Jūs neatidi, prieš puslapį ar prieš du aprašiau, kaip šuo šoko ant manęs. Ir tai tikrai ne vienintelis mano patirtas atvejis, tik labiausiai įsiminęs, nes paskutinis, o ir šuo tokis įspūdingas buvo - dobermanas.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 02 23, 20:58)
o jei prades paniskai bijot voru, varliu ir pauksciu, tai ka tada darysit?
P.S. mano sunenas paniskai bijo (arba apsimeta  g.gif ) svetimu zmoniu, tai dabar uzdraust jiems gatve pro nama eit, kad vaikas nepamatytu g.gif

nu Jus cia ir prilyginot doh.gif tagi nedraudziu as ju vedziotis,tik bandau pasakyti,kad i mano vaika nelakstytu,neuostytu,zodziu nelystu,vien todel,kad seimininkui atrodo,jog suo geras mirksiukas.gif pauksciai,varles ir zmones nebega i mus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintarine33: 23 vasario 2012 - 21:39
mes kovojam su kaimynais del sunu. mes turim suni, bet jis niekada neisbega pasilakstyti belekur. yra sutvarkyta tvora, varteliai kad suo nepabegtu. o kaimynams dzin. ju sunys laksto pakiemiais. yra net vienai kaimynei ikandes i koja tai iskviete policija tai jie jau susitvarke su sunim. tai dar vieni liko. dar pykstames del masinu statymo. gyvenam akligatvyje. keliukas siauras. visi kaimynai masinas laiko gatvej o ne kieme. tai mums norint isvaziuoti tenka labai pavargti, kartais net neimanoma isvaziuot. jie nesupranta musu. zodziu, turim du kaimynus labai "nuostabius" doh.gif kiti du labai normalus thumbup.gif
Atsakyti