Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Kad psichiniai ligoniai laiko ikaitais visus kaimynus-viesa paslaptis.Musu laiptinej gyvena bobule,kuri velka siuksles namo.Kvapai,parazitai ir kt. (gerai,kad mus nuo jos skiria 3 aukstai).Bendrijos lesomis jos butas viena kart buvo isvalytas,dar pasiseke,kad sutiko isisleist.O kiek skundu bendrija rase i visas instancijas-jokios reakcijos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 02 13, 14:18)
Ten yra parašyta " Tik su pavadėliu " po to eina KABLELIS ir tik po kablelio " Agresyvūs " . Matykit tai kas parašyta o ne tai kas norisi matyti


Na as tai ir matau, Ir kablelius matau. Is sio punkyo supratau, kad visi sunys turi buti su pavadeliais, o agresyvios veisles ir su antsnukiu. Vat ir kilo klausimas cia apie zemaugius sunis ar apie sunis apskritai.

QUOTE(mititėja @ 2012 02 13, 14:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kiekvienam šeimininkui jo laika, dobermanas, terjeras ar bulterjeras atrodo draugiškiausias ir ramiausias.  ax.gif
Jūs man paaiškinkit, kodėl turiu domėtis visomis veislėmis, kad galėčiau ramiai gatve praeiti? Man neįdomu. O bijau didelių šunų. Nes nuo mažo (blogiausiu atveju, jeigu pultų ir kąstų) kažkaip apsiginčiau (tikiuosi).
Parašiau tik teoriškai. Realiai šiek tiek pažįstų veisles, o retriverius net labai pažįstu ir mėgstu.  mirksiukas.gif Bet vis tiek laikausi nuomonės, kad nesukelti aplinkiniams nepatogumo - gyvūno šeimininko reikalas.


Na, musiskei sodyboj sugebejo lenciuga su antkakliu nuo jos kaklo pavogt. Tai kokiu dar irodymu apie agresyvumo nebuvoma reikia? bigsmile.gif
Del veisliu, tai taip, neprivalot dometis ir galvot, kas per veisle, kokia jos psichika ir pan. Bet yra kategorija zmoniu, kurie nepamirsta pastabu pareikst, kodel be antsnukio, nors suo net i ju puse nepaziuri ir buna prie mano kojos ne toliau nei 10cm. ax.gif

QUOTE(Heilė @ 2012 02 13, 14:58)
Išsilaikot šuns socializacijos testą ir galit vedžiot kad ir be pavadėlio ir jau tikrai be antsnukio.


As kai pamaciau, kokios salygos tam socializacijos testui, tai nusprendziau, kad cia testas suns neveiksnumui irodyti biggrin.gif Gal kols anglu snobu suo ir islaikytu, kuriam anglas nuo sofutes letai sako "paimk, paimk", o suo tesugeba flegmatiskai "au au" atsakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 02 22, 16:19)
Del veisliu, tai taip, neprivalot dometis ir galvot, kas per veisle, kokia jos psichika ir pan. Bet yra kategorija zmoniu, kurie nepamirsta pastabu pareikst, kodel be antsnukio, nors suo net i ju puse nepaziuri ir buna prie mano kojos ne toliau nei 10cm. ax.gif
Tai visokių yra žmonių. Kiti patys prie šuns lenda, tipo "oi, šuniukas, ciu-ciu-ciu" ir siekia glostyti. O jeigu šuo urzgia - pasipiktina. Bet juk tokie žmonės - greičiau išimtys, ne taisyklė.
Teoriškai suprantu šunų šeimininkus, bet praktiškai - tam ir numatomos taisyklės, kad nebūtų ginčų, kas gudresnis ir kieno šuo meilus, kieno ne.
Man buvo toks atsitikimas: lekiu gatve namo, pro šalį žmogus vedasi dobermaną (lyg) ant tooooookio ilgo pavadėlio. Ir staiga tas dobermana privaro prie manęs ir ant manęs šoka. bigsmile.gif
Aš nė kiek neišsigandau, nes šuo šoko žaisti, o gal norėjo aplaižyti, nes nei urzgė, nei ką, be to, viskas vyko gana greitai ir man tik liko jausmas/įspūdis, kaip kad kokių pažįstamų šuo būna pašoka ir priekinėm letenom įsiremia. Bet šeimininką apstaugiau ir net ketinu kokiai gyvūnų priežiūros tarnybai parašyti (ale vis neprisiruošiu lotuliukas.gif doh.gif ), nes žinau, kur gyvena. Todėl, kad šuo taip šokinėti ant nepažįstamų žmonių NETURI. Jeigu taip užšoktų ant mano vaiko, mirtinai išgąsdintų.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 02 22, 16:17)
Tai visokių yra žmonių. Kiti patys prie šuns lenda, tipo "oi, šuniukas, ciu-ciu-ciu" ir siekia glostyti. O jeigu šuo urzgia - pasipiktina. Bet juk tokie žmonės - greičiau išimtys, ne taisyklė.
Teoriškai suprantu šunų šeimininkus, bet praktiškai - tam ir numatomos taisyklės, kad nebūtų ginčų, kas gudresnis ir kieno šuo meilus, kieno ne.
Man buvo toks atsitikimas: lekiu gatve namo, pro šalį žmogus vedasi dobermaną (lyg) ant tooooookio ilgo pavadėlio. Ir staiga tas dobermana privaro prie manęs ir ant manęs šoka.  bigsmile.gif
Aš nė kiek neišsigandau, nes šuo šoko žaisti, o gal norėjo aplaižyti, nes nei urzgė, nei ką, be to, viskas vyko gana greitai ir man tik liko jausmas/įspūdis, kaip kad kokių pažįstamų šuo būna pašoka ir priekinėm letenom įsiremia. Bet šeimininką apstaugiau ir net ketinu kokiai gyvūnų priežiūros tarnybai parašyti (ale vis neprisiruošiu  lotuliukas.gif  doh.gif ), nes žinau, kur gyvena. Todėl, kad šuo taip šokinėti ant nepažįstamų žmonių NETURI. Jeigu taip užšoktų ant mano vaiko, mirtinai išgąsdintų.


Ir ne tik išgąsdint gali, bet ir sudraskyt, ištepliot drabužius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luigina: 22 vasario 2012 - 16:40
QUOTE(Luigina @ 2012 02 22, 17:40)
Ir ne tik išgąsdint gali, bet ir sudraskyt, ištepliot drabužius.
Dzin tas ištepliojimas (išskalbsiu) ar sudraskymas (naujus nupirksim). Išgasdinimas gali turėti pasekmių. Nors tarkim man baisu nebuvo, nes kaip sakiau, man kažkodėl buvo aišku, kad šuo atvarė padūkti ar pasigerinti. doh.gif Neturėjau laiko aiškintis, turėjau šeimininką "aplot". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 02 22, 17:30)
Dzin tas ištepliojimas (išskalbsiu) ar sudraskymas (naujus nupirksim). Išgasdinimas gali turėti pasekmių. Nors tarkim man baisu nebuvo, nes kaip sakiau, man kažkodėl buvo aišku, kad šuo atvarė padūkti ar pasigerinti.  doh.gif Neturėjau laiko aiškintis, turėjau šeimininką "aplot".  biggrin.gif


Na čia jau kaip kam, dzin ar ne dzin. Kai randu tobulą paltą kaip spec. man pasiūtą, paimu paskutinį ir sumoku už jį 800, kažkaip nesinori jo tuoj pat ir prarast biggrin.gif
Bet aišku, sutinku, kad išgąsdinimas, ypač vaikui, gali turėt kur kas rimtesnių pasekmių nei kokie materialiniai nuostoliai. Pati vaikystėj patyriau incidentą su psichine kate ir šuniu, tai ilgą laiką šunų bijojau, dabar gal tik keli metai kai visiškai ramiai galiu prasilenkt smile.gif
Atsakyti
karta kai sese turejo gal kokius 6-7 metukus ,mama parsinese ant ranku nualpusia,nes lygiai taip pat, kaip aprase mititea,didziulis suo sumaste draugiskai padukti,sese nuo sito nervinio sukretimo isissirgo ilgam,o paniska suns baime,netgi ir kiseninio, liko matyt visam gyvenimui...
Atsakyti
Dėl šunų- tai tikrai pritariu, kad šunį reikia vedžioti bent jau su pavadėliu. Tačiau kolegė pasakojo dar "gražiau". Ji ėjo iš parduotuvės, o priekyje jos ėjo du jauni žmonės ir vedėsi peikinuką, prie jų sustojo policija ir prisikabino kodėl šuo be antsnukio. g.gif

Ir dar, kai būnam kaime vienų žmonių vaikai eina pas draukus per visą kaimą ir vedasi du šunis. Tipo vieni vakare bijo pro miškelį grįžti- tai gal nereikia pas draugus iki sutemų sėdėti. Tai tie jų šunys prie kiekvienų vartų aploja žmones. Šiaip jau gerai auklėjamas kaimo šuo prie svetimų vartų neloja, jis turi žinoti savo kiemą ir loti tik jame.
Papildyta:
QUOTE(wiliuxe @ 2012 02 22, 18:03)
karta kai sese turejo gal kokius 6-7 metukus ,mama parsinese ant ranku nualpusia,nes lygiai taip pat, kaip aprase mititea,didziulis suo sumaste draugiskai padukti,sese nuo sito nervinio sukretimo isissirgo ilgam,o paniska suns baime,netgi ir kiseninio, liko matyt visam gyvenimui...


Tai čia tiesa, gretimam name tėvai vaikui nupirko jorkiuką, o kieme buvo mergaitė, kuri bijo šunų- tai tas jų sūnus išeina ir tyčia ant jos siundo šunį. Tai jos tėvai kreipėsi į policiją ir mačiau, kad vėliau tik vaiko senelė šunį vedžiojo, daugiau vaikas su šuniu gatvėj nesirodė.
Atsakyti
QUOTE(Luigina @ 2012 02 22, 18:57)
Na čia jau kaip kam, dzin ar ne dzin. Kai randu tobulą paltą kaip spec. man pasiūtą, paimu paskutinį ir sumoku už jį 800, kažkaip nesinori jo tuoj pat ir prarast  biggrin.gif
Kažkaip nepagalvojau apie brangų tobulą paltą. Toje situacijoje buvau su pašiurusia striuke, džinsais, kedais, lėkiau kažkur visa pasišiaušusi, tai kažkaip materialių nuostolių nepastebėjau ir neapgalvojau. O mano atžalos tooookių brangių paltų neturi. blush2.gif schmoll.gif
Kažkaip man užsiliko tik rūpesti "o jeigu taip ant viako užšoktų..."
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 02 22, 15:19)

As kai pamaciau, kokios salygos tam socializacijos testui, tai nusprendziau, kad cia testas suns neveiksnumui irodyti biggrin.gif Gal kols anglu snobu suo ir islaikytu, kuriam anglas nuo sofutes letai sako "paimk, paimk", o suo tesugeba flegmatiskai "au au" atsakyt biggrin.gif


Nu jau, nu, jau.
Ne vienas, ir ne du šunys jį Lietuvoje ir lietuvių šeiminkų išlaikė. Ir pačių įvairiausių veislių, nemažų, beje.
Jūs užeikit į šunų temas, pasiskaitykit, gal jūs pati savo šunį auklėjat netinkamai, jei tas testas atrodo nepasiekiama viršūnė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2012 02 22, 21:55)
Nu jau, nu, jau.
Ne vienas, ir ne du šunys jį Lietuvoje ir lietuvių šeiminkų išlaikė. Ir pačių įvairiausių veislių, nemažų, beje.
Jūs užeikit į šunų temas, pasiskaitykit, gal jūs pati savo šunį auklėjat netinkamai, jei tas testas atrodo nepasiekiama viršūnė. smile.gif

Visiskai sutinku.Pati pazystu zmones laikancius socializuotus sunis.Ir ju sunys tikrai ne "sofutes gyventojai" biggrin.gif
Atsakyti
Ar teisingai suprantu, kad socializacijos testai nera vienodi ir juos gali atlikt kelios istaigos? Specialiai dabar googlinau, bet neberandu to, kuri anksciau radau. Tuose kur randu priekabiu kazkokiu neizvelgiu, bet kai buvau radus pries gera savaite ten buvo reikalavimai, pvz. kad suo niekaip nereaguotu i pesciuosius, sunis, garsus, eitu salia seimininko be jokiu pasisukinejimu, pasizvalgymu ir pan. Neisivaizduoju kaip tai imanoma. Gerai dar, kad kvepuot leido smile.gif
Atsakyti