Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Sena tema

Paklausiau savo buvusio klasioko policininko dėl to mylėjimosi triukšmo- tai sakė, kad jeigu paraysit pareiškimą su nuoroda, kad kaimynai naktim taip rėkauja bute (ir nesvarbu ar mylisi, ar mušasi), kad jūs negalit miegoti- tai galima juos nubausti, nes yra straipsnis:
Šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais bei kitokiais garsiniais aparatais ar kiti triukšmą keliantys veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte bei kitose viešosiose vietose, o vakaro ir nakties metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešąją rimtį, –
užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams arba pareigūnams iki trijų šimtų litų.
Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, –
užtraukia baudą piliečiams arba pareigūnams nuo trijų šimtų iki vieno tūkstančio litų.
Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti pažeidimai, padaryti nepilnamečių nuo keturiolikos iki šešiolikos metų, –
užtraukia įspėjimą arba baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) iki trijų šimtų litų.


Šaltinis

O jei parašysit, kad garsoiai mylisi, toks pareiškimas bus niekų vertas, nes nėra draudimo tai daryti garsiai.
Atsakyti
As vistiek siulau pradeti nuo pokalbio su kaimynais,arba rastelio palikimo. O tada jau rasyti pareiskima,jeigu kaimynai niekaip nesureaguoja i jusu nusiskundima. Rastelyje taip pat galite juos perspeti,kad sekanti karta jau kreipsites i policija. Man tai labai gerai suveike toks rastelis,triuksmo daugiau nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 24 sausio 2012 - 22:45
jei jau tęsiant temą apie triukšmą tai man po kelių mėnesių orgijų ir balių suveikė irgi raštelis - parašiau neva kaimynų iš kitos laiptinės vardu maždaug 'dažnai girdime linksmybes iš jūsų buto, kitą kart prašome pranešti apie planuojamą orgiją, kaimynai iš ... laiptinės ..., .... ir ... butų parašai' (pavartojau būtent žodį orgija) - suveikė iškart, kažkas ten vykdavo ir toliau, bet durų nebetrankė, o mano bute girdėjos labai minimaliai, matyt susigėdo user posted image
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 01 24, 23:42)
As vistiek siulau pradeti nuo pokalbio su kaimynais,arba rastelio palikimo. O tada jau rasyti pareiskima,jeigu kaimynai niekaip nesureaguoja i jusu nusiskundima. Rastelyje taip pat galite juos perspeti,kad sekanti karta jau kreipsites i policija. Man tai labai gerai suveike toks rastelis,triuksmo daugiau nebuvo.

Visiskai sutinku.
Ir niekaip nesuprantu,kodel nekurie menesiais kencia blink.gif .Jei pastoviai kazkas trukdo einu kalbuosi/rasau rastelius.Jeigu balius nakti ir tingiu keltis burnot-skambinu 112
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 01 24, 23:11)
jei jau tęsiant temą apie triukšmą tai man po kelių mėnesių orgijų ir balių suveikė irgi raštelis - parašiau neva kaimynų iš kitos laiptinės vardu maždaug 'dažnai girdime linksmybes iš jūsų buto, kitą kart prašome pranešti apie planuojamą orgiją, kaimynai iš ... laiptinės ..., .... ir ... butų parašai' (pavartojau būtent žodį orgija) - suveikė iškart, kažkas ten vykdavo ir toliau, bet durų nebetrankė, o mano bute girdėjos labai minimaliai, matyt susigėdo user posted image


O kodėl raštelis neva kitų kaimynų vardu? O ne tų, kuriems trukdoma tiesiogiai? smile.gif Bijot, kad keršys?
Atsakyti
todėl kad poveikis geresnis būtų, negi sunku suprast? biggrin.gif juk padėjo
Atsakyti
Viskas normalu, kai kalbiesi ir žmonės supranta, bet yra tokių, kurie mano, kad mano butas ir darau ką noriu, aš irgi tik už bendro kompromiso ieškojimą.
Mūsų name tai pirmam aukšte stendas yra- tai ten kaimynai kabina prašymus nemėtyti nuorūkų, netriukšmauti, įstatymų kopijas ir pan. Tik įdomu, ar visi skaito.
Atsakyti
aš tai kadaise, kai dar nuomavau butą studijuodama turėjau kaimyną, kuris kviesdavo policiją į namus bet kokiu atveju... iš pradžių buto savininkas pykdavo, kad va mes ale triukšmaujam, bet kai pora kartų policininkas atėjo tada, kai mes namuose atskiruose kambariuose mokėmės, nė garselio nebuvo, policinkas juokėsi, o kai dar kartą iškvietė, kai nieko pas mus namuose nebuvo, policija paprasčiausiai nustojo važiavusi:))) bet džiaugėmės išsikraustę, nuolatinis kaimyno stebėjimas ir piktas žvilgsnis einant pro šalį, į kapus varydvo...
Atsakyti
QUOTE(Mirinina @ 2012 01 25, 14:23)
aš tai kadaise, kai dar nuomavau butą studijuodama turėjau kaimyną, kuris kviesdavo policiją į namus bet kokiu atveju... iš pradžių buto savininkas pykdavo, kad va mes ale triukšmaujam, bet kai pora kartų policininkas atėjo tada, kai mes namuose atskiruose kambariuose mokėmės, nė garselio nebuvo, policinkas juokėsi, o kai dar kartą iškvietė, kai nieko pas mus namuose nebuvo, policija paprasčiausiai nustojo važiavusi:))) bet džiaugėmės išsikraustę, nuolatinis kaimyno stebėjimas ir piktas žvilgsnis einant pro šalį, į kapus varydvo...


Taigi vakar apie tokius ir dar gražesnius iškvietimus straipsnis delfuose buvo.
Atsakyti
QUOTE(Mirinina @ 2012 01 25, 15:23)
aš tai kadaise, kai dar nuomavau butą studijuodama turėjau kaimyną, kuris kviesdavo policiją į namus bet kokiu atveju... iš pradžių buto savininkas pykdavo, kad va mes ale triukšmaujam, bet kai pora kartų policininkas atėjo tada, kai mes namuose atskiruose kambariuose mokėmės, nė garselio nebuvo, policinkas juokėsi, o kai dar kartą iškvietė, kai nieko pas mus namuose nebuvo, policija paprasčiausiai nustojo važiavusi:))) bet džiaugėmės išsikraustę, nuolatinis kaimyno stebėjimas ir piktas žvilgsnis einant pro šalį, į kapus varydvo...

Po mumis kapu tylos megejai gyvena.Nes iki musu,butas ilgus metus stovejo tuscias (seimininkai buvo uzsienyje ir nenuomavo).Tik isikelem,pradejo lakstyt su pretenzijom is serijos "kodel kvepuojam".Bande kvietinet irgi ivairias instancijas.Gaila,kad rastu niekada nesurase ant musu skundo,nes tikrai buciau padavus teisman uz smeizta-tiek jie jau igryse buvo.Tie gudruciai skambinedavo anonimiskai,bet kadangi tik jiems kliudavom,tai zinojom,kad cia ju darbas.Beje,klausiau policijoj ka mums daryt,ar galima teisetais budais apsigint nuo smeiziku.Policijoj pradejo mekent,kad kadangi skundzia anonimiskai-neimanoma irodyt,kad cia jie,nes nuovadoj nera balso irasymo irangos.Zodziu... cool.gif .Inspektoriaus teigimu,musu rajone vos ne kiekvienam name panasiu asmenu yra.
O su kaimynais baigesi taip.Kadangi pradejo kist nagus prie saugikliu (muzikos neleisdavom,normaliu garsu ziuredavom pvz zinias 19 val),viena is ju sugadino ir kaimyna (patykojau prie akutes) pagavau uz rankos gadinanti saugikli.Parasiau pareiskima ir jiems ten kazkas buvo uz savavaldziavima.
Dabar bent jau tfu tfu tfu kokie 5 metai ramu (kai jie labai uzknisdavo-galvodavau,kad tikrai parduosiu buta kokiems baliuku megejams)
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 01 25, 15:33)
Dabar bent jau tfu tfu tfu kokie 5 metai ramu (kai jie labai uzknisdavo-galvodavau,kad tikrai parduosiu buta kokiems baliuku megejams)


Čia mano kaimynei taip nutiko. Būdavo skundžia ir skundžia nuomininkus, kad muziką leidžia ar su aukštakulniais po butą laksto. Keista tik tai, kad mes gyvenam virš to buto ir niekad jokio nuominikų triukšmo negirdėjom, netgi buvom nustebę, kad tam bute kažkas gyvena. Dabar tą butą daugiavaikė šeima nusipirko, dabar ir šuo staugia, ir vaikai dūksta.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 01 25, 13:43)
todėl kad poveikis geresnis būtų, negi sunku suprast? biggrin.gif juk padėjo
Bet toks poelgis jus charakterizuoja ne itin palankiai.
Žinodama, kad žmogus savo vardu tyli, bet kitų vardu "loja" iš viso jo negerbčiau. O jeigu sužinočiau, kad mano vardu kažką kažkam rašė, bandyčiau ieškoti teisinių priemonių užpildyti auklėjimo spragas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 25 sausio 2012 - 22:10