Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 02, 23:33)
Jei žvilgtelėtum į vieną gyvenimą, sužinotum, kodėl paskui mane tiek laiko sekioji ir bumbi  mirksiukas.gif
Vien pakeisti požiūrį neužtenka, nes tai savotiškas problemos kišimas kažkur jos neišsprendus. Kol problemos neišsprendi, ji niekur nedingsta.

biggrin.gif geras thumbup.gif o siaip gal ne visai i tema, bet man taip buvo su amzina atilsi anyta, na, nemego ji manes nuo pirmu dienu ir ka bedarydavau buvo tik blogiau, ji istisai mane taranuodavo, bet koki mano gera darba ar poelgi ji matydavo atvirksciai doh.gif o kaip as delto to kentedavau, jauciausi pazeminta ir neivertinta verysad.gif na o dabar, jai mirus daznai aplanko mane sapnuose, vienas buvo ypac ryskus - laike mane uz rankos ir labai svelniai sake kad mes dar susitiksim g.gif tai darau isvada kad ji buvo svarbi ir praeituose gyvenimuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 02, 23:25)
O kaip su šituo susitvarkyti, jei šaknys praeityje?  mirksiukas.gif

Duosiu ūkišką pvz: tave kiekvieną dieną aprėkia tavo kaimynė ir tu niekaip negali suprasti, kodėl ji tavęs nemėgsta. Tu mėgini su ja šnekėtis, ji negirdi, bet vis randa prie ko prikibti. Tai tavo šuo per garsiai loja, tai TV per garsiai eina, tai tvora trim cm per ilga. Laikui bėgant tai pradeda siaubingai erzinti. Pyksti. Ieškai pykčio priežasčių savyje, susigalvoji pavaikščioti į rebefingus, užsiimti joga, kasdien medituoji, kartoji mantras, bet kai tik pamatai susiraukusią kaimynę, kuri eilinį kartą laukia tavęs prie tvoros, kad galėtų išsakyti eilinę pretenziją, taip paima pasiutimas, kad eilinį kartą su ja susibari.
Užtenka pasižiūrėti, kas ta kaimynė tau buvo praėjusiuose gyvenimuose, ir iškart pasikeičia požiūris į ją. Matai, kokiuose jūs tada vaidmenyse buvot, kodėl riejotės, atsiprašai, pasiunti energetinę kompensaciją, kurį laiką siunti jai dieviškas energijas ir ... vieną dieną apstulbsti, kai ji pasibeldžia į tavo namų duris nešina jos pačios keptu pyragu...

o kaip pamatyti? nes cia apie mano kaimyne...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 03, 00:33)
Jei žvilgtelėtum į vieną gyvenimą, sužinotum, kodėl paskui mane tiek laiko sekioji ir bumbi  mirksiukas.gif
Vien pakeisti požiūrį neužtenka, nes tai savotiškas problemos kišimas kažkur jos neišsprendus. Kol problemos neišsprendi, ji niekur nedingsta.

Tai keisk poziuri, jei tau atrodo, kad as bambu smile.gif Jei jau yra kita nuomone - tai butinai sekioja kazkas smile.gif Viskas gi paprasta - viename forume ne vienus metus, taiir vaidenasi,, kad sekioja.
Neisispres, jei manysi , kad problema kituose - as, jie - sekioja, bamba, pavydi, konkuruoja, ir t.t. Tai spresk sia problema su savimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 03, 08:29)
Tai keisk poziuri, jei tau atrodo, kad as bambu smile.gif Jei jau yra kita nuomone - tai butinai sekioja kazkas smile.gif Viskas gi paprasta - viename forume ne vienus metus, taiir vaidenasi,, kad sekioja.
Neisispres, jei manysi , kad problema kituose - as, jie - sekioja, bamba, pavydi, konkuruoja, ir t.t. Tai spresk sia problema su savimi smile.gif


Jei tik aš pastebėčiau, kad sekioji, sakyčiau, kad man paranoja, bet kai man ir kitos pasako, matyt, su manimi viskas tvarkoje smile.gif Požiūrio keisti nereikia, bet neskubu su tavimi gyvenimų uždarinėti- pabumbėk dar, manęs neerzina.
Būtų labai malonu, kad savas nuomones pagrįstum, nes būtent pagrindimo tavo postuose ir trūksta.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 03, 11:11)
Jei tik aš pastebėčiau, kad sekioji, sakyčiau, kad man paranoja, bet kai man ir kitos pasako, matyt, su manimi viskas tvarkoje smile.gif Požiūrio keisti nereikia, bet neskubu su tavimi gyvenimų uždarinėti- pabumbėk dar, manęs neerzina.
Būtų labai malonu, kad savas nuomones pagrįstum, nes būtent pagrindimo tavo postuose ir trūksta.

OK - su tavim viskas tvarkoje, poziurio keisti nereikia, taves neerzina smile.gif
Tai lyg viskas aisku ir puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 03, 09:16)
OK - su tavim viskas tvarkoje, poziurio keisti nereikia, taves neerzina smile.gif
Tai lyg viskas aisku ir puiku smile.gif


Taip, su manimi viskas tvarkoje, o iš tavęs šioje temoje laukiu pasidalijimų iš savo asmeninės praktikos, kaip tau pačiai pavyko rasti kurios nors ligos dvasines priežastis ir su tuo susitvarkyti, nes pabambėti bet kurioje temoje moka visos, o išsakyti pagrįstą požiūrį yra kur kas sudėtingiau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 03, 10:11)
Jei tik aš pastebėčiau, kad sekioji, sakyčiau, kad man paranoja, bet kai man ir kitos pasako, matyt, su manimi viskas tvarkoje smile.gif Požiūrio keisti nereikia, bet neskubu su tavimi gyvenimų uždarinėti- pabumbėk dar, manęs neerzina.
Būtų labai malonu, kad savas nuomones pagrįstum, nes būtent pagrindimo tavo postuose ir trūksta.


..is to isplaukia, kad jei susirast bendraminciu, kurie pritartu, kad mineta kaimyne tikrai nedorai tavo atzvilgiu elgiasi, tai gal ir su tokia nesukbet uzdarinet praeitu gyvenimu - "tegul bamba" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 03, 10:49)
..is to isplaukia, kad jei susirast bendraminciu, kurie pritartu, kad mineta kaimyne tikrai nedorai tavo atzvilgiu elgiasi, tai gal ir su tokia nesukbet  uzdarinet praeitu gyvenimu - "tegul bamba" wink.gif


Mes visi turime pasirinkimą ax.gif
Atsakyti
Galvoju dabar del tu kaimyniu ir apskritai negatyvo, pries keleta metu mano suo daug kam "uzkliudavo", vieni keikdavo, kad prisirisk savo "versi", kiti girdavo, kad labai grazus, bet matyt tas gyrimas iseidavo kaip nuziurejimas ir jis daznai susipjaustydavo kojas...
dabar inicidentu su juo niekada nebebuna (piu piu piu) . As galvojau, kad pasikeiciau tai ir zmones pasikeite.Aceit sudvasiseskejau ir negatyvus pilieciai prie manes nebelimpa. Bet kiek susivokiu dabar tai iki to sudvasiskejimo kaip iki menulio, bet va reiskinys vistiek idomus, kur dingo priekabiautojai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 03, 12:38)
Galvoju dabar del tu kaimyniu ir apskritai negatyvo, pries keleta metu mano suo daug kam "uzkliudavo", vieni keikdavo, kad prisirisk savo "versi", kiti girdavo, kad labai grazus, bet matyt tas gyrimas iseidavo kaip nuziurejimas ir jis daznai susipjaustydavo kojas...
dabar inicidentu su juo niekada nebebuna (piu piu piu) . As galvojau, kad pasikeiciau tai ir zmones pasikeite.Aceit sudvasiseskejau ir negatyvus pilieciai prie manes nebelimpa. Bet kiek susivokiu dabar tai iki to sudvasiskejimo kaip iki menulio, bet va reiskinys vistiek idomus, kur dingo priekabiautojai  g.gif

Na suni dideli tai tikrai reiktu priristi. Del vaiku mazu bent. As pati pykstu, ir dar buna kaku nesurenka. Matytumet kas po ziemos darosi. smile.gif Gal emei ji kitaip priziureti?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 04 03, 12:18)
Na suni dideli tai tikrai reiktu priristi. Del vaiku mazu bent. As pati pykstu, ir dar buna kaku nesurenka. Matytumet kas po ziemos darosi.  smile.gif Gal emei ji kitaip priziureti?


Jis nera didelis, tiesiog valdo stereotipai, kad tam tikros veisles sunys eda zmones lotuliukas.gif
O siaip as ji prisirisusi ir vedziojuosi zmoniu nevaikstomose teritorijose, tik buna pasitaiko ju ir miske ir pievose ir ivairiai biggrin.gif

As ir pati pykstu smile.gif
Nezinau atrodo priziuriu taip pat, todel labai keistas sis pokytis. Jau gal pora metu nera niekas uzkabines. Ir smagu ir keista. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 03 balandžio 2012 - 12:43
Sveikos 4u.gif

VAikai, musu atspindziai... Kaip manot vaikui atsiradusi cista, ar gali buti mano dvasine liga?
Atsakyti