Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(dinazaure @ 2012 03 29, 17:41)
Tik tiek parasete? O toliau? Tiksliau tik patvirtinot ka zmogus ir taip zino.



ne manau kad zino.tesiog daro isvadas.
o stai kad teisingas isvadas daro, jaucia sirdimi, tai saunole!
o ka jus norite isgirsti?
as pasakiau priezasti ir kas vyksta.
zmogus ir turi pradeti galvoti-kodel nori save sunaikinti, kokios priezastis tai nuleme?
ar tai naikina ir paleido si mechanizma kazkas kitas..

sio atveju nera stebuklingo migtuko kuri paspaudus ...

ziureti reikia i save, i savo vidu, kodel ir del ko.
ir uzdavineti klausimus, pradziai sau..

as nusiuntes pagalba ir reikiamu energiju, kurios turetu padeti suvokti.
bet viskas tik jos valioj.


Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2012 03 29, 17:10)
Dėl adenoidų, mes irgi turėjom tą bėdą. Bet nesutarimų su vyru mūsų šeimoje niekada nebuvo.  blush2.gif
Aš skaičiau kitą priežąstį. Tai, kad vaikas jaučiasi per mažai mylimas ir, kad jam kuo dažniau tai reikia kartoti. Šita priežąstis man atrodo labiau tikėtina.

kazkada vienas bioenergetikas minejo, kad adenoidai ir tonzules del per griezto auklejimo. tipo gniuzdomas vaikas. kazkaip tada pagalvojau, kad gal ir tiesa.
tik nepagalvokit, kad gincijuosi,. tik norisi padiskutuoti: o kaip tada kad dauguma vaiku adenoidus ir tonzules isauga iki 8-10 metu. ar barniai ju seimose baigiais, ar kaip sita paaiskinti?
ir dar. mire toks zmogus. nuo vezio. mano tikybos mokytojas. visda isisvaizdavau, kad jis gerumo , nuolankumo, tarnystes, isikunijimas. tikrai buvo is tu zmoniu, kurie kai gauna i skruosta- atsuka kita. zmones sake, kad jam zaizdos buvo atsivere tose vietose, kur jezus kristus buvo prikaltas.. nebezinau ka galvoti.tyresnio zmogaus as nezinojau.. nes manau neimanoma buti svieseniam ir tyresniam...
aisku, i vidu neilisi..
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 03 30, 14:28)
mire toks zmogus. nuo vezio. mano tikybos mokytojas. visda isisvaizdavau, kad jis gerumo , nuolankumo, tarnystes, isikunijimas. tikrai buvo is tu zmoniu, kurie kai gauna i skruosta- atsuka kita. zmones sake, kad jam zaizdos buvo atsivere tose vietose, kur jezus kristus buvo prikaltas.. nebezinau ka galvoti.tyresnio zmogaus as nezinojau.. nes manau neimanoma buti svieseniam ir tyresniam...
aisku, i vidu neilisi..

kaip ne keista, dazniausiai tokie zmones iskeliauja anksciausiai. jie viduj isgyvena, del visko jautriai pergyvena, sueda save is vidaus. o tie, kurie eina gyvenime kitiems akis draskydami, nelaiko viduj nieko, emocijos neuzsistovi, nes buna tuoj pat issakytos cia ir dabar, del nieko saves negrauzia, nekaltina. jie daznai buna stiprios sveikatos ir sulaukia gilios senatves.
galima aisku buti tokiu ir nedraskant akiu, taciau tai paaiskina ta daznai visiems neduodanti ramybes klausima, kad buvo toks geras zmogus, o taip anksti iskeliavo, o paziurek, tas grubumo isikunijimas, gyvena sau ir vargo nemato.
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 03 28, 20:13)
Gavau labai idomu straipsni, manau tinka siai temai  4u.gif

http://virsmai.lt/pa...akterio-savybiu

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 03 30, 15:28)
o kaip tada kad dauguma vaiku adenoidus ir tonzules isauga iki 8-10 metu. ar barniai ju seimose baigiais, ar kaip sita paaiskinti?

Daugumai vaikų adenoidai nunyksta, bet jie iki tol nebūna išvešėję, t.y. jie būna normalūs. Maniškiam abiems yra padidėję adenoidai. Vyresnėliui išoperavom. Darysim tą patį ir mažiui. Turbūt išties yra kažkokios priežastys, jei jau abiems vaikams tos pačios bėdos.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2012 03 30, 15:40)
Daugumai vaikų adenoidai nunyksta, bet jie iki tol nebūna išvešėję, t.y. jie būna normalūs. Maniškiam abiems yra padidėję adenoidai. Vyresnėliui išoperavom. Darysim tą patį ir mažiui. Turbūt išties yra kažkokios priežastys, jei jau abiems vaikams tos pačios bėdos.

pasak musu LOR gydytojos, nunyksta, jei nepuola daznos infekcijos. Manosios infekcijos nepuola, t.y. antibiotiku gal 3 m. nera gerusi, bet vat kvepuoti trukdo. jos manymu reikia laukti...
mazajam irgi nera. ..
bet ir as ieskau kitu priezasciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2012 03 29, 18:10)
Dėl adenoidų, mes irgi turėjom tą bėdą. Bet nesutarimų su vyru mūsų šeimoje niekada nebuvo.  blush2.gif
Aš skaičiau kitą priežąstį. Tai, kad vaikas jaučiasi per mažai mylimas ir, kad jam kuo dažniau tai reikia kartoti. Šita priežąstis man atrodo labiau tikėtina.


Mano vaikui ir teko operuot adenoidus ax.gif , na bet , kad jis buvo mažai mylimas, ar jam tai nesakoma, tai tikrai ne..
Nesutarimai šeimoje ir atkristų..
Šią temą skaitau dažnai,tad pastoviai vaikų ligos aiškinamos tėvų nesutarimais, alkoholizmas nemeile vyrui (nors jei kas turi gyvų pavyzdžių, tai oj kaip tos žmonos myli tuos savo alkašus lotuliukas.gif ), o jau pačios ligos, tai nemeilė sau ax.gif . Tad dažnai norisi ginčytis, bet kam..
Kodėl skaitau toliau? g.gif na neskaitant to ką parašiau, dažnai jūs man padedate nepamiršt žmogiškumo, nepavydėt, nenešiot akmens užantyje.Vienžodžiu darote mane geresne smile.gif . Va jums 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(primavera @ 2012 03 30, 16:04)
kaip ne keista, dazniausiai tokie zmones iskeliauja anksciausiai. jie viduj isgyvena, del visko jautriai pergyvena, sueda save is vidaus. o tie, kurie eina gyvenime kitiems akis draskydami, nelaiko viduj nieko, emocijos neuzsistovi, nes buna tuoj pat issakytos cia ir dabar, del nieko saves negrauzia, nekaltina. jie daznai buna stiprios sveikatos ir sulaukia gilios senatves.
galima aisku buti tokiu ir nedraskant akiu, taciau tai paaiskina ta daznai visiems neduodanti ramybes klausima, kad buvo toks geras zmogus, o taip anksti iskeliavo, o paziurek, tas grubumo isikunijimas, gyvena sau ir vargo nemato.


O šios mintys gan įdomios, niekad apie tai nepagalvojau, bet pritarčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 03 30, 19:25)

Šią temą skaitau dažnai,tad pastoviai vaikų ligos aiškinamos tėvų nesutarimais, alkoholizmas nemeile vyrui (nors jei kas turi gyvų pavyzdžių, tai oj kaip tos žmonos myli tuos savo alkašus lotuliukas.gif ), o jau pačios ligos, tai nemeilė sau ax.gif . Tad dažnai norisi ginčytis, bet kam..




Na, čia jau tavo interpretacijos, ne viskas taip paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 30, 21:40)
Na, čia jau tavo interpretacijos, ne viskas taip paprasta  mirksiukas.gif

Nedrįsčiau net ginčytis ax.gif tikiu, kad viskas net labai sudėtinga..
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 03 31, 08:41)
Nedrįsčiau net ginčytis  ax.gif tikiu, kad viskas net labai sudėtinga..


Mes šioje temoje galime aptarti tik bendras tendencijas, nes kiekvienas atvejis yra individualus. Galime pasidalinti savomis patirtimis, pvz., kaip mes atradome savo kažkokios ligos dvasines priežastis ir sėkmingai išsigydėme (aišku, be vaistų). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 31, 14:38)
Mes šioje temoje galime aptarti tik bendras tendencijas, nes kiekvienas atvejis yra individualus. Galime pasidalinti savomis patirtimis, pvz., kaip mes atradome savo kažkokios ligos dvasines priežastis ir sėkmingai išsigydėme (aišku, be vaistų).  ax.gif

tai va. ir as galvoju, kad individualu.. netgi labai. tik kai pasakiau kad susirgau pasipyle atsakymai- nemeile sau, neapykanta kitiems.. beveik ir patikejau, kad tokia esu smile.gif
nu bet turbut toks mano kelias- nuo saviplakos iki isgijimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 03 30, 20:25)

Šią temą skaitau dažnai,tad pastoviai vaikų ligos aiškinamos tėvų nesutarimais, alkoholizmas nemeile vyrui (nors jei kas turi gyvų pavyzdžių, tai oj kaip tos žmonos myli tuos savo alkašus lotuliukas.gif ), o jau pačios ligos, tai nemeilė sau ax.gif . Tad dažnai norisi ginčytis, bet kam..


Pagalvokit pati: ar gali is meiles gimti kazkas negrazaus, netobulo, nesekmingo, nesveiko?
Viskas kas blogai pasako apie tam tikra meiles trukuma. Tiesiog zmones labai priprato prie blogio, susigyveno su juo, pateisina ji, nemato skirtumo ir klysta su savo vertinimais.
Adenoidai vaikui reiskia, kad toki vaika tevai nesupranta, neisklauso, jis tiesiog neturi neteises issakyti savo liudesi, kas ji zeidzia.
Atsakyti