Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

smile.gif+2012 03 27, 23:23-->
QUOTE(As=laiminga smile.gif @ 2012 03 27, 23:23)
vaižgantė aciu  4u.gif
Ligas as suprantu kaip zenkla,kad kazka reik keist gyvenime,mastyme ir tt. Bet as niekaip nesuprantu ka ir tu ligu daugeja ir jos gyleja. Jums ir kitiems forumo dalyviams kurie toli pazenge ,turbut atrodo viskas paprasta,o man cia visiskas miskas. Rasot,kad issprest ta pamoka kurios neissprende mano tevai,kaip man suprast kas tai per pamoka,ka butent reikia sprest?
Nusiperku knygu bandau skaityti,kad suprast aplamai kas ta karma,kas tos ligos,kas ta visata. Bet tik paimu skaityt kas nors nutinka ir visus skaitinius turiu det i sali.
Laiminga as esu,del to ka turiu,o ligos as nepriemu kaip bausmes,man tai zenklas,kad reik keist,bet va ka keist ?
  Manau ir Jums ne vieneriu metu prireike,kad suprastumet,zinotumet tiek kiek dabar zinot. Tai va ir as dar tik pradedu kapstytis uztat ir ieskau pagalbos,krypties i kur man ziuret.
  Didelis aciu 4u.gif




QUOTE
Bet tik paimu skaityt kas nors nutinka ir visus skaitinius turiu det i sali.



taip visada bus. nes mes turime pasirinkti.visada ir viska.
taip tikrinamas musu pasiryzimas eiti i Sviesa ar likti kur esam.
jeigu jus nerandat laiko pati, sau padeti. ar gali kas nors kitas jums padeti?
del knygu- Sandy stevenson 'Budintojai'. Krajonas 'Kelias namo'
galeciau rekomenduoti. nesudetingos, bet gerai paaiskina. ir pakankamai svarios visa savo informacija.
sekmes!
Atsakyti
Gavau labai idomu straipsni, manau tinka siai temai 4u.gif

http://virsmai.lt/pa...akterio-savybiu
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2012 03 28, 13:09)
taip visada bus. nes mes turime pasirinkti.visada ir viska.
taip tikrinamas musu pasiryzimas eiti i Sviesa ar likti kur esam.
jeigu jus nerandat laiko pati, sau padeti. ar gali kas nors kitas jums padeti?
del knygu- Sandy stevenson 'Budintojai'. Krajonas 'Kelias namo'
galeciau rekomenduoti. nesudetingos, bet gerai paaiskina. ir pakankamai svarios visa savo informacija.
sekmes!

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 03 28, 18:13)


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 27, 13:26)

kas tas yr ? blush2.gif
o as dar klausima: del ko vaikams padideja adenoidai ir tonzules..ispjovem- ataugo... suprantu, kad pjaustyti ne iseitis.. bet vaikas naktimis "dirba" kvepuodamas, o ne ilsisis..
ir dar vel gristu prie to paties; perkaiciau S. Stevenson "Budintojai". Ji irgi kazkaip neakcentuoja, kad butina pamatyti savo praeitus gyvenimus. kad pakanka suprasti, kad toki stai dabartini gyvenima pasirinkai, kad toks tau jis reikalingas.kad reikia "svarintis" siame gyvenime ar neuztenka to?
Papildyta:
QUOTE(Eugi @ 2012 03 28, 13:09)
Krajonas 'Kelias namo'

ar yra lietuviskai?
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 03 29, 11:02)
kas tas yr ?  blush2.gif
o as dar klausima: del ko vaikams padideja adenoidai ir tonzules..ispjovem- ataugo... suprantu, kad pjaustyti ne iseitis.. bet vaikas naktimis "dirba" kvepuodamas, o ne ilsisis..
ir dar vel gristu prie to paties; perkaiciau S. Stevenson "Budintojai". Ji irgi kazkaip neakcentuoja, kad butina pamatyti savo praeitus gyvenimus. kad pakanka suprasti, kad toki stai dabartini gyvenima pasirinkai, kad toks tau jis reikalingas.kad reikia "svarintis" siame gyvenime  ar neuztenka to?
Papildyta:

ar yra lietuviskai?


Eniologai yra tie, kurie dirba su žmogaus energoinformaciniu lauku.
Adenoidų priežastis- nesutarimai šeimoje. Adenoidus išoperavus, nesutarimai nesiliauja.
Krajono knyga yra lietuviškai.
Atsakyti
Sveiki,
siuo metu ieskau atsakymo i uzpuolusias ligas. Per pusmeti kunas pradej nykti, galima sakyti atsirado susinaikinimo rezimas: svoris krenta zaibiskai (is 49 kg liko 44kg), sunkiausios formos pulinga angina, nepasiduodanti gydymui, nuolatiniai persalimai, o dabar dar ir kraujas sublogo tiek, kad jau zengia per ligos slenksti...
Per si pusmeti susiduriau su labai dideliu stresu ir isgyvenimais, nesuprantu, ar cia kuno reakcija i ji ar kas? Jokios neapykantos savyje nelaikau, netgi dar labiau sustiprinau savo tikejima.
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2012 03 29, 14:34)
Sveiki,
siuo metu ieskau atsakymo i uzpuolusias ligas. Per pusmeti kunas pradej nykti, galima sakyti atsirado susinaikinimo rezimas: svoris krenta zaibiskai (is 49 kg liko 44kg), sunkiausios formos pulinga angina, nepasiduodanti gydymui, nuolatiniai persalimai, o dabar dar ir kraujas sublogo tiek, kad jau zengia per ligos slenksti...
Per si pusmeti susiduriau su labai dideliu stresu ir isgyvenimais, nesuprantu, ar cia kuno reakcija i ji ar kas? Jokios neapykantos savyje nelaikau, netgi dar labiau sustiprinau savo tikejima.



laba diena,

labai teisingai pasaket - isijunge susinaikinimo mechanizmas jusu Esybei.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2012 03 29, 18:19)
laba diena,

labai teisingai pasaket - isijunge susinaikinimo mechanizmas jusu Esybei.

Tik tiek parasete? O toliau? Tiksliau tik patvirtinot ka zmogus ir taip zino.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 29, 11:07)

Adenoidų priežastis- nesutarimai šeimoje. Adenoidus išoperavus, nesutarimai nesiliauja.


Dėl adenoidų, mes irgi turėjom tą bėdą. Bet nesutarimų su vyru mūsų šeimoje niekada nebuvo. blush2.gif
Aš skaičiau kitą priežąstį. Tai, kad vaikas jaučiasi per mažai mylimas ir, kad jam kuo dažniau tai reikia kartoti. Šita priežąstis man atrodo labiau tikėtina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurriukas: 29 kovo 2012 - 17:11
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 29, 17:41)
Tik tiek parasete? O toliau? Tiksliau tik patvirtinot ka zmogus ir taip zino.

drinks_cheers.gif
tad ka daryti ?
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2012 03 29, 17:19)
laba diena,

labai teisingai pasaket - isijunge susinaikinimo mechanizmas jusu Esybei.

Na taip, tai gal patarsite ar...?
Atsakyti