Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(dinazaure @ 2012 03 27, 13:44)
Na, sakykim skrandzio opa.


Iš kur tu žinai, kad ta opa ne karminės kilmės?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 27, 15:49)
Iš kur tu žinai, kad ta opa ne karminės kilmės?

Velgi klausimas: is kur zinai, kad karmines? smile.gif
Tikriausiai reiketu taip: kiekvienas atvejis skirtingas ir negalima butu teigti, kad stai tik sloga ar persalimas yra tokios stai kilmes.
Be to, tavo (o ir ne tik tavo) nuomones ivairiais klausimais po metu , kitu gali keistis (kas matyti ir siame forume is tavo paskutiniu zinuciu). Tai neteigciau kaip tu taip kategoriskai - karmines ir viskas smile.gif
Atsakyti
laba diena,
prisidesiu trumpam prie jusu pokalbio del ligu.

yra daug priezasciu. reikia ziureti kiekviena atskirai.
bet kurio atveju kiekviena liga, yra pamoka.
norinti mums kazka parodyti ir pranesti.

lengviausias variantas- sloga, viduriavimas ar trumpas karsciavimas ar saltis.kuris praeina savaime. taip mes saliname negativa is savo Esybes.
tai vyksta kai mes dirbame su savimi, ir atsisakome nedieviku - negativiu energiju.taip gali vykti ir savaime.

visos kitos ligos turi priezastis, dazniausia karmines(nepamirskit, kad karmines-tai pamoka, jeigu tiketi kad mes nemirtingi, tai kas cia tokio, pamokinti musu kunus-fizika, per vezi ar opa)

kitos priezastis gali buti- paemem kito zmogaus liga, ja mums permete, mes paemem kazkieno karmos dali, ir t.t.

Atsakyti
Kuo daugiau skaitau, tuo maziau suprantu. Kaip man atrast savu ir vaiku ligu priezastis? Jei tai karmines ligos,kaip jas gydyti. Sunus turi raidos sutrikima, maziukei neuzaugo du dantys, vietos jiem jau nebera. Maziausias prasidure ausies bugneli. Pas mane skrandzio isvarza ir kitos bedos su skrandziu. Ant ranku zaizdos tai apsitraukia tai vel pleciasi,skridau net i lt pas daktarus , bet nieks neivardina priezasties. Kita savaite vel skrendu darysiuos folio testa ir konsultuosiuos pas homeopata. Vyresnysis sunus turi panasias zaizdas ant uzpakalio.
Atsakyti
smile.gif+2012 03 27, 16:06-->
QUOTE(As=laiminga smile.gif @ 2012 03 27, 16:06)
Kuo daugiau skaitau, tuo maziau suprantu. Kaip man atrast savu ir vaiku ligu priezastis? Jei tai karmines ligos,kaip jas gydyti. Sunus turi raidos sutrikima, maziukei neuzaugo du dantys, vietos jiem jau nebera. Maziausias prasidure ausies bugneli. Pas mane skrandzio isvarza ir kitos bedos su skrandziu. Ant ranku zaizdos tai apsitraukia tai vel pleciasi,skridau net i lt pas daktarus , bet nieks neivardina priezasties. Kita savaite vel skrendu darysiuos folio testa ir konsultuosiuos pas homeopata. Vyresnysis sunus turi panasias zaizdas ant uzpakalio.


laba diena,
pradziai nusiraminkit.
jus skaitot, jau gerai. duomekites toliau. kad suprasti kas yra karmines priezastis.
karminiu ligu negydo.. jas suvokia, isisamonina ir atsisako visems laikams, tu veiksmu ir jausmu, kurie jas sukele. tada ir pasveiksta.
prieikit prie viso nuodugnei ir atsakingai, ramei ir nuoseklei aiskinkites paeiliui kodel ir del ko galejio atsirasti sios ligos pas jusu seima. kur priezastis.
paeiliui nekaltine likimo ar kazko kito. ziurekit taip - kad jus tai padaret pati, jus pati uzsinorejote susirgti kad suprasti kazka ..

jus dau suraset.bet pasakisiu del jusu-
skrandis jusu serga, del neapikantos jausmo, energijos , o neapikanta viena 'sunkiausiu' energiju.
jus jauciat neapikanta kad stai taip jums nesiseka, uz ka? ir kodel? nekenciat tokio gyvenimo, nekenciat saves kad nzn ir nesuvokiat priezasciu.kad nesuprantat?pikstat ant saves uz tai.
nekenciat kad nesugebat padeti vaikams.(dar ir is ju perimat negativa, skausma ir ligas, nes manote taip padedat, ir nuo tuo dar labiau nukenciat)

pradekit ziureti taip- ka nori paroditi ir kokios nuleme priezastis jusu ligas.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 27, 13:56)
Velgi klausimas: is kur zinai, kad karmines? smile.gif
Tikriausiai reiketu taip: kiekvienas atvejis skirtingas ir negalima butu teigti, kad stai tik sloga ar persalimas yra tokios stai kilmes.
Be to, tavo (o ir ne tik tavo) nuomones ivairiais klausimais po metu , kitu gali keistis (kas matyti ir siame forume is tavo paskutiniu zinuciu). Tai neteigciau kaip tu taip kategoriskai - karmines ir viskas smile.gif


Galima gauti atsakymus į norimus klausimus, kai kuo nors domiesi. Pasidomėjau šiandien būtent dėl opų. Maža tikimybė opą skrandyje ar dvylikapirštėje susiorganizuoti per vieną gyvenimą, nebent erozijas. Priežastis- piktinimasis. Piktinimosi energija.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2012 03 27, 15:30)
laba diena,
pradziai nusiraminkit.
jus skaitot, jau gerai. duomekites toliau. kad suprasti kas yra karmines priezastis.
karminiu ligu negydo.. jas suvokia,  isisamonina ir atsisako visems laikams, tu veiksmu ir jausmu, kurie jas sukele. tada ir pasveiksta.
prieikit prie viso nuodugnei ir atsakingai, ramei ir nuoseklei aiskinkites paeiliui kodel ir del ko galejio atsirasti sios ligos pas jusu seima. kur priezastis.
paeiliui nekaltine likimo ar kazko kito. ziurekit taip - kad jus tai padaret pati, jus pati uzsinorejote susirgti kad suprasti kazka ..

jus dau suraset.bet pasakisiu del jusu-
skrandis jusu serga, del neapikantos jausmo, energijos , o neapikanta viena 'sunkiausiu' energiju.
jus jauciat neapikanta kad stai taip jums nesiseka, uz ka? ir kodel? nekenciat tokio gyvenimo, nekenciat saves kad nzn ir nesuvokiat priezasciu.kad nesuprantat?pikstat ant saves uz tai.
nekenciat kad nesugebat padeti vaikams.(dar ir is ju perimat negativa, skausma ir ligas, nes manote taip padedat, ir nuo tuo dar labiau nukenciat)

pradekit ziureti taip- ka nori paroditi ir kokios nuleme priezastis jusu ligas.


Laba diena, aciu uz atsaka 4u.gif Bet, kad as nejauciu neapykantos del nieko ir Niekam. Ir gyvenimo nepeikiu nes tikrai esu patenkinta tuom ka turiu ir dekinga uz tai. Ir del vaiku ligu negriauziu saves, tiesiog suprantu, kad ligos neatsiranda be priezasties, vadinasi kazka darau ne taip, bet kaip suprast. Ka?
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 27, 17:17)
Galima gauti atsakymus į norimus klausimus, kai kuo nors domiesi. Pasidomėjau šiandien būtent dėl opų. Maža tikimybė opą skrandyje ar dvylikapirštėje susiorganizuoti per vieną gyvenimą, nebent erozijas. Priežastis- piktinimasis. Piktinimosi energija.

Man opalige rado kai buvau 12metu, tevas turi opalige, tevo tevai turejo ligas su skrandziu , diedukui dare operacija kai jam buvo40 metu, bobute mire trukus skrandziui. Ka reik keisti?
Atsakyti
smile.gif+2012 03 27, 18:56-->
QUOTE(As=laiminga smile.gif @ 2012 03 27, 18:56)

Man opalige rado kai buvau 12metu, tevas turi opalige, tevo tevai turejo ligas su skrandziu , diedukui dare operacija kai jam buvo40 metu, bobute mire trukus skrandziui. Ka reik keisti?


Siūlau pasirūpinti emociniu intelektu. ax.gif Virškinimo ligos susijusios su nesuvirškintomis emocijomis.
Atsakyti
smile.gif+2012 03 27, 19:56-->
QUOTE(As=laiminga smile.gif @ 2012 03 27, 19:56)
Laba diena, aciu uz atsaka 4u.gif Bet, kad as nejauciu neapykantos del nieko ir Niekam. Ir gyvenimo nepeikiu nes tikrai esu patenkinta tuom ka turiu ir dekinga uz tai. Ir del vaiku ligu negriauziu saves, tiesiog suprantu, kad ligos neatsiranda be priezasties, vadinasi kazka darau ne taip, bet kaip suprast. Ka?



QUOTE
jus paklauskite saves, tiesos..
ar tikrai jus laiminga ir dziaugetes kad sergate?kad serga jusu tevai ir vaikai?ar tai jus daro laiminga? nuosirdziai..
kad jus ieskote kaip pasveikti, visur ir nekur nerandat. ar tikrai jus viskuom patenkinta? ar tikrai?


Man opalige rado kai buvau 12metu, tevas turi opalige, tevo tevai turejo ligas su skrandziu , diedukui dare operacija kai jam buvo40 metu, bobute mire trukus skrandziui. Ka reik keisti?


QUOTE
cia puikus pavizdis kaip (vadinama pavedima liga) liga- pamoka, permetama vaikams, karta is kartos. nes tevai nenori jos isspresti ir suprasti ir atsisakyti ..
jums taip pat duota galybe ja isspresti, sia pamoka, ir neperleisti vaikams..




Atsakyti
vaižgantė aciu 4u.gif


QUOTE(Eugi @ 2012 03 27, 21:46)



Ligas as suprantu kaip zenkla,kad kazka reik keist gyvenime,mastyme ir tt. Bet as niekaip nesuprantu ka ir tu ligu daugeja ir jos gyleja. Jums ir kitiems forumo dalyviams kurie toli pazenge ,turbut atrodo viskas paprasta,o man cia visiskas miskas. Rasot,kad issprest ta pamoka kurios neissprende mano tevai,kaip man suprast kas tai per pamoka,ka butent reikia sprest?
Nusiperku knygu bandau skaityti,kad suprast aplamai kas ta karma,kas tos ligos,kas ta visata. Bet tik paimu skaityt kas nors nutinka ir visus skaitinius turiu det i sali.
Laiminga as esu,del to ka turiu,o ligos as nepriemu kaip bausmes,man tai zenklas,kad reik keist,bet va ka keist ?
Manau ir Jums ne vieneriu metu prireike,kad suprastumet,zinotumet tiek kiek dabar zinot. Tai va ir as dar tik pradedu kapstytis uztat ir ieskau pagalbos,krypties i kur man ziuret.
Didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 27, 17:17)
Maža tikimybė opą skrandyje ar dvylikapirštėje susiorganizuoti per vieną gyvenimą, nebent erozijas. Priežastis- piktinimasis. Piktinimosi energija.


Galiu patvirtinti. Aš opą susiorganizavau tikrai per piktinimąsi. Dar turbūt ir baimė prisidėjo. Vienintelį kartą gyvenime taip bijojau eiti į darbą ir buvau juo nepatenkinta, nusivyliau viršininku. Užteko turbūt porą savaičių smarkiai pasinervuot ir atsirado opa.
Ar čia buvo ir karminė priežąstis? - gal būt, tėvui jaunysėje buvo ne viena opa. Gal kitam toks stresas neiššauktų opos, jei ne polinkis dėl karmos.
Jei iškiltų vėl analogiška situacija, tikrai negarantuoju kad man pavyktų išvengti opos, net su dabar turimomis žiniomis. Na negaliu aš ramiai reaguoti kai mane kaltina doh.gif ir dar metus prikaišioja.
Atsakyti
Ar ta pati dvasine priezastis sukuria tas pacias ligas visiems?
Atsakyti