Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(Elysa @ 2012 03 24, 14:53)
Aš visada plaunuosi rankas po apsilankymo tualete. Taip pat plaunuosi rankas, palietusi pinigų kupiūras.

Na tai aiškus ir suprantamas įmanomas "tų niekšų- mikrobakterijų/mikrovirusų perdavimo būdas", bet gyvenime nesu pedantiška.
Labai dažnai užmerkiu akis.
Papildyta:
Padariau klaidą savo poste.
Terminuose.
Bet esmės tai nekeičia.

klausimas buvo ne apie tai,kas šiame forume plaunasi rankas,bet apie tai kokios priežąstys ,jei žmogus paranojiškai jas plaunasi n- kartų nesvarbu po kokio kontakto su kuo
Atsakyti
QUOTE(Ormedija @ 2012 03 25, 00:42)

p.s. pagailėkit žmonių, kurie ieško informacijos, skaitydami kiekvieną šios temos puslapį...  ax.gif

Tai gal kažkoks ekstrymas žmonėms parodys ir kiek daugiau kelių, nei skaityti kiekvieną šios temos puslapį??? ( smile.gif )

Jooo.... čia pamačiau daug nežinoto.......
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 03 25, 01:26)
kaip visad: nei i tvora nei i mieta .Tokia ismintinga, o skaityt tarp eiluciu nemoki  cool.gif 
Elyzos pokalbiuose su savimi super daug informacijos apie tam tikros ligos pozymius bigsmile.gif 
Labanakt!

Esu mačiusi tokį veiksmą - į saują paimama gr0dų, jie paberiami ant žemės, ir šaukiama "Put...put...put".
Sulekia daug sardinukių...
Netgi ne sardinių...

Na bet ir reikia dasiprotėti, kad esi net ne sardinė, o sardinukė....
Atsakyti
QUOTE(Ormedija @ 2012 03 24, 23:42)
PERSPĖJIMAS

TEMOS PAVADINIMAS
DVASINĖS LIGŲ ATSIRADIMO PRIEŽASTYS
po perspėjimo seks baudos, panelės/moterytės,
sąskaitos teirautis asmenine žinute  biggrin.gif  4u.gif

Labanakt,

p.s. pagailėkit žmonių, kurie ieško informacijos, skaitydami kiekvieną šios temos puslapį...  ax.gif



Manau būtų geriausiai pranešti moderatoriams.

Ir kažkokius asmeninius pasikapojimus moterys galėtų perkelti į kokį skaipą, AŽ ar pan. Nes kažkaip nežinau, suaugusios moterys... Na bent tikiuosi, kad suaugusios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 25 kovo 2012 - 08:39
QUOTE(lelija... @ 2012 03 24, 11:41)
aną dieną rodė per LT televiziją laidą apie įkyrias žmogaus baimes,kai žmogus jaučiasi nešvarus ir paranojiškai plaunasi rankas 20 kartų iš tuoleto išėjęs,o kur dar šiaip kur prisilietęs ir pan. kokios būtų to priežąstys?ir dar apie pedantiškumą norėjau paklaust,arba kai žmogus iš paskutiniųjų stengiasi,kad viskas būtų  padaryta tobulai g.gif

tai Obsesinis - kompulsinis sutrikimas. Tai vienas nerimo sutrikimų. Tai įkyrių minčių sukelti veiksmai.

QUOTE(Elysa @ 2012 03 24, 11:47)
Bet aš niekada tavyje nepastebėjau jokių pykčio protrūkių, negeranoriškumo kitų atžvilgiu.


aš labai stengiuosi.

Aš nelabai suprantu ko jūs čia kabinėjatės vienos prie kitų? reikia prižiūrėti ir O forumo narius reikia gerbti,nepriklausomai nuo to,patinka jums jo nuomonė ar ne. Gerbkite bent pačios save.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 25 kovo 2012 - 09:44
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 25, 11:33)
  O forumo narius reikia gerbti,nepriklausomai nuo to,patinka jums jo nuomonė ar ne.

Kaip visada, mano nuomonė sutampa su tavaja.
Atsakyti
Kažkuri man prikišo Eugi.
Pamačiau, jog skaito, todėl ir prisiminiau.

Aš net nežinau, ar jis vyras ar moteris.
Neįsigilinau.

Kai sužinosiu, galėsiu tarti savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 25, 09:33)
tai Obsesinis - kompulsinis sutrikimas. Tai vienas nerimo sutrikimų. Tai įkyrių minčių sukelti veiksmai.
aš labai stengiuosi.

Tą patį norėjau rašyti. Nežinojau tokios ligos pavadinimo, ant dienų pasigooglinus radau. Anksčiau vis galvojau kas tai, nejau žmogus sau negali tvirtai pasakyti ir atsisakyt tokių minčių, kurios sukelia tuos veiksmus (ne tik rankas plauna, kai kurie tikrina prieš išeidami dujas, kranus ir t.t. bet įkyriai, jaučia nerimą).
Buvau kažkada susigalvojusi,kad man patinka skaičius tris ir prieš išeinant tikrindavau viską po tris kartus, na tikrini ir skaičiuoji. Po to pagalvojau visai nebeįdomu ir nesąmonė kažkokia, lyg esu priklausoma, pasakiau NE ir nebedarau tokių dalykų. O dabar matau tokį žmogų-priklausomą, bet nežinojau kaip įvardinti kas jam. Domiuosi daug kuo, tad šiuo metu šia liga. Kas ją sukelia, kokios dvasinės priežastys, kaip iš to išeiti nevartojant vaistų, gal kas kokią literatūrą galite pasiūlyti, tinka liet. rusų k.

QUOTE(Elysa @ 2012 03 25, 11:28)
Kai sužinosiu, galėsiu tarti savo nuomonę.

Galite tarti, bet ne čia. Visiškai neįdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija... @ 2012 03 24, 23:15)
taip rodė šį ketvirtadienį 23-24val laikotarpį

Tikėjaus gal bus LRT archyvuose, bet nėra. Galiu tik nuorodą įmest parsisiųsti anglų kalba. Na įvedus to dokumentinio serialo pavadinimą galima rasti anglų k. (Compulsive Thinking)
Youtubėj lietuvių kalba yra keletas neilgų filmukų
Mano gyvenimą valdo obsesijos.
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 03 25, 11:28)
Eugi.
Aš net nežinau, ar jis vyras ar moteris.

man atrodo ,kad vyras.
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 03 24, 11:04)
Toje giminėje tik pilnais vardais visi vadinami nuo pat mažų dienų, sako, kad trumpinti vardo negalima net. Tai žodžiu ant tiek jau įprasta, kad giminėje, draugų rate tik pilnas vardas...

kaip žmonės apriboja save g.gif koks vardas,kad jo taip gėdijamasi? Juk dabar net madinga visokie senoviniai,kitokie nei visų vardai.
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2012 03 25, 12:23)
Buvau kažkada susigalvojusi,

buvo ir man kažkada visokie skaičiavimai,rūšiavimai pagal dydžius,kategorijas ir t.t. pedantiškumas. Bet tada turėjau krūva psichologinių problemų. Dabar,kai jau beveik viskas išspręsta nieko panašaus nėra. Galiu sėdėti apsikuitus ir su krūva indų,ir tas mane nė kiek neerzina. Dzin. Anksčiau tas sukeldavo nerimą. Todėl galiu drąsiai pasakyti,kad kažkokios vidinės problemos kuria tokią išorę. Tarkim kai jaučiuosi nesaugi pradedu kaupti kažkokius daiktus. Nereikalingus. Tikriausiai išorėje susidarau taip saugumą.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 03 25, 13:39)
Tikėjaus gal bus LRT archyvuose, bet nėra. Galiu tik nuorodą įmest parsisiųsti anglų kalba. Na įvedus to dokumentinio serialo pavadinimą galima rasti anglų k. (Compulsive Thinking)
Youtubėj lietuvių kalba yra keletas neilgų filmukų
Mano gyvenimą valdo obsesijos.


MAno galva kompulsyvumas ir apsedimas gana skirtingi dalykai.Cia sunku pasakyti kas pirma-vista ar kiausinis.Dar tik pabresiu, jog vertimai yra netikslus, kas irgi iskraipo informacija. Kompulsyvus galvojimas ar mano gyenima valdo obsesijos.O ka reiskia "obsesijos"? kokia ju kilme?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 26 kovo 2012 - 12:53
QUOTE(LinguLingu @ 2012 03 26, 14:52)
O ka reiskia ........? kokia ju kilme?

Atsirado mąstantis ŽMOGUS !!!!

Valio!!!

Tegul jis ir suklys. Tai mažesnė blogybė už nemąstymą.

Na... bet šonus mums dar patarkuos... biggrin.gif
Atsakyti