Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 24, 09:03)
jokių žaibų tik įdomu kodėl taip sakai. Gal kartais per griežtai užklausiu mirksiukas.gif


Niekada iš tavęs nesu pajautusi jokių žaibų.
Štai kaip kartais neteisingai galima suprasti.... sad.gif
Man šiek tiek dėl to liūdna.
Bet gerai, kad parašei.
Atsakyti
Sveikos,

Nerandu temos, panašios į mano klausimą, tai gal čia kas pakomentuos...

Žodžiu, kaip jau suaugusiam žmogui prisijaukinti savo vardą? Esmė, kad jam nuo vaikystės jis nelipo... Apie keitimą negalvoja, nes mano, kad tai nepagarba savo tėvams.
Vardas normalus, lietuviškas, tiesiog ne tos kartos, kaip jo bendraamžių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 24 kovo 2012 - 10:31

QUOTE(Elysa @ 2012 03 24, 10:01)
Niekas neverčia. bebe.gif
Nikus galima prašokti.  beee.gif
Aš taip pat daugelį nikų prašoku.  tease.gif
O tavojo nepamenu, kad būčiau ką nors skaičiusi. schmoll.gif
Ir nekomentuoju tavo žinučių kokybės. fool.gif


hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 03 24, 12:01)
Niekas neverčia.
Nikus galima prašokti.
Aš taip pat daugelį nikų prašoku.
O tavojo nepamenu, kad būčiau ką nors skaičiusi.
Ir nekomentuoju tavo žinučių kokybės.

Kad nereiketu "prasokti", yra daugybe temu Bendraminciu skyrelyje, kur galima kalbet beleka, ivairiom temom, destyti savo biografijos faktus, fantazuoti ir t.t. Tuo sitos temos ir zavios, nes pokalbiai nera ribojami tagal temas. Ten niekas tau nepriekaistaus uz off topic. Aisku, mes visos kartais karstai bediskutuodamos iseinam uz tu ribu smile.gif bet dazniausiai suprantam tai, atsiprasom, zodziu reaguojam adekvaciai. Bent jau stengiames smile.gif Pasistenk ir tu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 03 24, 11:23)
Sveikos,

Nerandu temos, panašios į mano klausimą, tai gal čia kas pakomentuos...

Žodžiu, kaip jau suaugusiam žmogui prisijaukinti savo vardą? Esmė, kad jam nuo vaikystės jis nelipo... Apie keitimą negalvoja, nes mano, kad tai nepagarba savo tėvams.
Vardas normalus, lietuviškas, tiesiog ne tos kartos, kaip jo bendraamžių.

O kaip vardo trumpinys?gal jis artimesnis tam žmogui?mano vardas gan ilgas tai mane nuo mažumės vadindavo trumpintu vardu,kuris beja man patiko daug labiau nei pilnas vardas,tačiau kai mokiausi ir darbe dabar daug kas pradėjo vadinti pilnuoju vardu,iš pradžių buvo keista,gan neįprasta pačiai girdėti pilną savo vardą,tačiau dabar labai thumbup.gif ir netgi "pykteliu",jei kas trumpina biggrin.gif Šiaip varde kažkas turėtų būti,kas žmogiui patiktų,gal reikšmė,skambesys,kaip jis tariamas.Dar yra slapyvardžiai arba pravardės.
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 03 24, 10:21)
Elysa, tik pamatau tavo nika ir jau nebenoriu skaityti temos doh.gif
Noretusi skaityti i tema (manau ir kitoms narems taip pat) cool.gif



QUOTE(dinazaure @ 2012 03 24, 12:26)
Kad nereiketu "prasokti", yra daugybe temu Bendraminciu skyrelyje, kur galima kalbet beleka, ivairiom temom, destyti savo biografijos faktus, fantazuoti ir t.t. Tuo sitos temos ir zavios, nes pokalbiai nera ribojami tagal temas. Ten niekas tau nepriekaistaus uz off topic. Aisku, mes visos kartais karstai bediskutuodamos iseinam uz tu ribu smile.gif bet dazniausiai suprantam tai, atsiprasom, zodziu reaguojam adekvaciai. Bent jau stengiames smile.gif Pasistenk ir tu smile.gif

Kodėl aš?

O postas, kurį pacitavau virš tavojo, atitinka šios temos tematiką???

Nors kabinėjimasis prie kitų taip pat yra dvasinė liga, tiksliau, šios ligos kilmė turi dvasines šaknis.
Atsakyti
QUOTE(lelija... @ 2012 03 24, 11:46)
O kaip vardo trumpinys?gal jis artimesnis tam žmogui?mano vardas gan ilgas tai mane nuo mažumės vadindavo trumpintu vardu,kuris beja man patiko daug labiau nei pilnas vardas,tačiau kai mokiausi ir darbe dabar daug kas pradėjo vadinti pilnuoju vardu,iš pradžių buvo keista,gan neįprasta pačiai girdėti pilną savo vardą,tačiau dabar labai  thumbup.gif ir netgi "pykteliu",jei kas trumpina biggrin.gif Šiaip varde kažkas turėtų būti,kas žmogiui patiktų,gal reikšmė,skambesys,kaip jis tariamas.Dar yra slapyvardžiai arba pravardės.


Toje giminėje tik pilnais vardais visi vadinami nuo pat mažų dienų, sako, kad trumpinti vardo negalima net. Tai žodžiu ant tiek jau įprasta, kad giminėje, draugų rate tik pilnas vardas...
Prisistačius svetimų žmonių rate dažnai išgirsta replikų/nuostabų, kad oho, koks senovinis vardas. Maždaug iš dėdžių ir tetų laikų, o tas dar labiau glumina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 24 kovo 2012 - 11:09
QUOTE(Dagda @ 2012 03 24, 12:25)

Tik dabar pastebėjau, kad ten nėra plikas mano posto pacitavimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ačiū už padovanotą nuoširdų juoką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 03 24, 12:04)
Toje giminėje tik pilnais vardais visi vadinami nuo pat mažų dienų, sako, kad trumpinti vardo negalima net. Tai žodžiu ant tiek jau įprasta, kad giminėje, draugų rate tik pilnas vardas...
Prisistačius svetimų žmonių rate dažnai išgirsta replikų/nuostabų, kad oho, koks senovinis vardas. Maždaug iš dėdžių ir tetų laikų, o tas dar labiau glumina smile.gif

na tuomet manau lieka tik kažkaip pamilti savo vardą,nesusikoncentruoti ties tuo,kad nepatinka,senoviškas ir pan,beja labai įdomu,koks ten vardas,kodėl sukelia žmogui tokias emocijas g.gif
Atsakyti
aną dieną rodė per LT televiziją laidą apie įkyrias žmogaus baimes,kai žmogus jaučiasi nešvarus ir paranojiškai plaunasi rankas 20 kartų iš tuoleto išėjęs,o kur dar šiaip kur prisilietęs ir pan. kokios būtų to priežąstys?ir dar apie pedantiškumą norėjau paklaust,arba kai žmogus iš paskutiniųjų stengiasi,kad viskas būtų padaryta tobulai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 24, 09:03)

Turiu labai ne kokios vaikystės prisiminimus.

Bet aš niekada tavyje nepastebėjau jokių pykčio protrūkių, negeranoriškumo kitų atžvilgiu.

Tai priežastys tos moters gal kur kitur?

Man sunku konkrečiai šią vietą vertinti, nes aš savo tėvą esu net sudievinusi.
Atsakyti
QUOTE(lelija... @ 2012 03 24, 11:41)
aną dieną rodė per LT televiziją laidą apie įkyrias žmogaus baimes,kai žmogus jaučiasi nešvarus ir paranojiškai plaunasi rankas 20 kartų iš tuoleto išėjęs,o kur dar šiaip kur prisilietęs ir pan. kokios būtų to priežąstys?ir dar apie pedantiškumą norėjau paklaust,arba kai žmogus iš paskutiniųjų stengiasi,kad viskas būtų  padaryta tobulai g.gif

Gal galite prisiminti ir parašyti tiksliau kurią dieną buvo rodoma laida ir kaip ji vadinas.
Atsakyti