QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 23, 22:40)
taip tie randai ir virsta pykčio priepuoliais. Labai paviršutiniškai žiūri į šią situaciją. Labai puikiai suprantu ką jaučia ta moteris. Žmogus ne robotas. O su pykčiu susitvarkyti reikia išmokti.
Labai sutinku,ir saviapgaulė yra manyti,kad žmogus patyręs kažkokias skriaudas,neskaudins kitų,taip jis sąmoningai taip norėtų elgtis,tačiau jo patirtis ,užslėptas skausmas,kurį dažniausiai norima paslėpti po devyniais užraktais,nesąmoningai išlenda panašiu elgesiu,kokį patyrė pats žmogus,arba kokį pavyzdį matė iš tėvų. ir jausmas,kad elgiesi būtent taip,kaip nenorėtum,dažnai ir sukelia pykčio priepolius.beja pykčiu serga daugelis žmonių,kartais net to neįtardami ar neįsigilindami.tokie žmonės netgi klasifikuojami kaip :
Šeimos tironai šiai kategorijai priklausantys žmonės savo pyktį išlieja tik ant šeimos narių.
Avigalviai tokie žmonės dažniausiai sutinkami už vairo. Tokio avigalvio vairavimo maniera kelia pavojų ne tik jam pačiam, bet ir aplinkiniams. Jis nuolat skuba, net jei nėra jokio poreikio, akivaizdžiai susijaudinęs, šaukia atsidaręs langą, mosuoja rankomis, grasina kitiems vairuotojams.
Kaltintojai šio tipo žmonės dėl juos užklupusių problemų nelinkę kaltinti savęs, tik kitus.
Tamsios asmenybės uždaras, beveik su niekuo nebendraujantis žmogus. Pyktį laiko viduje.
Keršytojai jiems atrodo, kad galima kaltinti visus iš eilės, nes jie to verti ir nusipelnė.
Karštakošiai nerodo savo pykčio atvirai, bet nuolat zirzia, yra lengvai pažeidžiami ir dirglūs. Dažnai keikiasi.
šiaip į pyktį labiausiai linkę labiau nervingi žmonės,jautrios prigimties.man labai patikdavo mano amžinatilsį močiutės posakis,kai jai sakydavo,kaip tu taip ramiai reaguoji,kai atrodydavo visi iš proto kraustos,ji sakydavo:vaikeli, o aš niervų neturu
Man gyvenimas nėra įprotis.Visada jį matau kaip stebuklą[(-K.Mansfield-)
Kiekvienas esame savo likimo kalvis...O kalvio darbas sunkus...