Įkraunama...
Įkraunama...

Asimetriški, plastiško silueto mezginiai

Sveikos.Suzavejo laisvo stiliaus,asimetrisko mezgimo sukneles,megztukai...Gal pasidalinam schemutem,idejom?
user posted image
Atsakyti
http://www.liveinter.../post199341488/
Atsakyti
Va dar toki radau

user posted image

Tik aprasymo dabar kolkas neradau blush2.gif
Atsakyti
Debesėlio aprašymas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2012 01 22, 11:12)
Va dar toki radau

user posted image

Tik aprasymo dabar kolkas neradau blush2.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baterflay: 23 sausio 2012 - 12:30
LABAI GRAZU thumbup.gif thumbup.gif friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baterflay: 24 sausio 2012 - 10:07
QUOTE(jolitag @ 2012 01 21, 23:00)

turiu panašų megztinį, tai galiu pasakyti, kad žiauriai nepatogi ta dešinė rankovė buvo, tai man mezgėja pataisė, įstatė ją ne į apačią (pagal brėžinį), bet į dešinę pusę. doh.gif šiaip megztukas įdomus, įstrižas, susilaukiu daug komplimentų mirksiukas.gif ačiu mezgėjai 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 01 22, 10:14)
Debesėlio aprašymas
user posted image


as toki noreciau nusimegzti, bet aprasyme neuzsimenama apie mezginio dydi. speju, kad aprasytas nuotraukoje esanciai merginai tinkantis dydis. jei as esu kiek stambesnio sudejimo, ar uzteks tik padidinti pradini akiu skaiciu ar reiktu keisti visa modelio brezini? dekui
Papildyta:
QUOTE(pelene83 @ 2012 02 01, 02:59)
as toki noreciau nusimegzti, bet aprasyme neuzsimenama apie mezginio dydi. speju, kad aprasytas nuotraukoje esanciai merginai tinkantis dydis. jei as esu kiek stambesnio sudejimo, ar uzteks tik padidinti pradini akiu skaiciu ar reiktu keisti visa modelio brezini? dekui

nu ir zioplas daiktas as doh.gif gi parsyta 38-40 dydis. bet vistiek neaisku, kaip tarkim numegzti 42-44 dydzio drabuzi. gal kas patartu? blush2.gif
Atsakyti
Ieškau kazko panasaus schemos 4u.gif
user posted image
Atsakyti
as ir turiu asimetriska viena megztuka, nu labai graziai jis ten drapuruojasi, bet yra toks kazkoks skersavimo jausmas, nors viskas gula ideliai, man tas sukimo jausmas nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(pelene83 @ 2012 02 01, 05:01)
as toki noreciau nusimegzti, bet aprasyme neuzsimenama apie mezginio dydi. speju, kad aprasytas nuotraukoje esanciai merginai tinkantis dydis. jei as esu kiek stambesnio sudejimo, ar uzteks tik padidinti pradini akiu skaiciu ar reiktu keisti visa modelio brezini? dekui
Papildyta:

nu ir zioplas daiktas as  doh.gif  gi parsyta 38-40 dydis. bet vistiek neaisku,  kaip tarkim numegzti 42-44 dydzio drabuzi. gal kas patartu?  blush2.gif

Žiūrėkit ne į aprašymą, o į brėžinį daugiau... Kairiam šone kur yra 40 cm jeigu per klubus yra daugiau nei 80 cm - tai reikia daryt šiek tiek daugiau. Ir didesniam dydžiui rankoves daryčiau platesnes. Visa kita manau turėtų daugmaž tikt ax.gif
Atsakyti