Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Aš jau išbandžiau savo Real Techniques stippling ir blush brush. Nerealūs šepetėliai thumbup.gif
Atsakyti
O tas blush brush neperdidelis skaistalams? smile.gif
Atsakyti
ka rekomenduotumet is Mac seseliams tepti, voko linkiui ?

niekaip neissirenku is :

217.
224.
239.
275

kokie skirtumai ? kuris geresnis?

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Įsigijau Sigma F80 šepetėlį dengti skystai pudrai, nes su F60 niekaip nesiseka susidraugauti doh.gif F60 buvo mano pirmas šepetėlis makiažo pagrindui - iki tol visada pudrą tepdavau pirštais ax.gif Turiu F60 jau beveik metus laiko, bet naudojau vos kelis kartus...O F80 įsimylėjau iš pirmo pabandymo wub.gif Labai greit ir gražiai padengė pudrą, labai švelnus, malonus, patogus ir tvirtas šepetėlis rolleyes.gif
Tik galvoju, ar nereiktų įsigyti dar vieno panašaus tipo šepetėlio (tik gal kiek pigesnio), nes bijau kad "sudrošiu" greti šitą sigmuką kasdien naudodama ir dažnai plaudama g.gif
Gal turite nuomonių apie šiuos CS šepetėlius? Įdomu, ar nenusivilčiau kokybe po Sigmos..? rolleyes.gif
Classic buffer large synthetic
Classic buffer flat synthetic
Bionic flat top buffer
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ketus: 19 vasario 2012 - 17:25
QUOTE(muji @ 2012 02 19, 15:39)
ka rekomenduotumet is Mac seseliams tepti, voko linkiui ?

niekaip neissirenku is :

217.
224.
239.
275

kokie skirtumai ? kuris geresnis?

Aš tam reikalui apseinu su 239, 224 tam visai netinka , o dėl 217 abejoju, nors būtent jo ir neturiu. biggrin.gif Kiek esu mačiusi Yotube, tai dažniausiaia ir naudoja 239 arba 217.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 19 vasario 2012 - 18:53
QUOTE(Linutelia @ 2012 02 18, 15:55)
O tas blush brush neperdidelis skaistalams?  smile.gif

Nea, nes jis toks į galiuką siaurėjantis, bet aš taip drąsiai visu skaistalus tepiau ir galiu pasakyt, kad labai lygiai pasiskirstė būtent ten kur reikia. Youtube žinau yra kurios net ir highlighter'iams naudoja jį.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 21, 20:45)
bandysiu, aš kakaip bronzantui planavau blush2.gif

man kiek parduotuveje sake, tai bronzanta geriau dengti su tokiu truputi retesniu sepeteliu. sitas gali butu per tankus g.gif gal kas radot gera bronzantui..? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2012 02 19, 17:24)
Sveikos  4u.gif
Įsigijau Sigma


man is CS Bionic Flat Top Buffer sis is jusu isvardintu yra superinis krempudrai, drauge bande tepti krempudra juo tai irgi labai patiko, rekomenduoju 4u.gif puikiai tinka ir mineralinei pudrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2012 02 19, 21:19)
man kiek parduotuveje sake, tai bronzanta geriau dengti su tokiu truputi retesniu sepeteliu. sitas gali butu per tankus g.gif gal kas radot gera bronzantui..? ax.gif

nei kiek ne per tankus, man labai labai patinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(DA_LI @ 2012 02 19, 18:48)
Aš tam reikalui  apseinu su 239, 224 tam visai netinka , o dėl 217 abejoju, nors būtent jo ir neturiu.  biggrin.gif Kiek esu mačiusi Yotube, tai dažniausiaia ir naudoja 239 arba 217.

kodėl 224 netinka, man pvz puikiai tinka tongue.gif
Atsakyti
Noriu pabandyti rutuline pudra, niekada tokios nenaudojau... blush2.gif galvoju pradziai paimti is Avon Arabian Glow (bronzantas), gal kas galite patarti jai sepeteli minksta kokybiska ir nelabai brangu. Ka manote apie sia pudra? Gal geriau kokia kita tokios spalvos pudra rinktis ? Lauksiu patarimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muji @ 2012 02 19, 15:39)
ka rekomenduotumet is Mac seseliams tepti, voko linkiui ?

niekaip neissirenku is :

217.
224.
239.
275

kokie skirtumai ? kuris geresnis?

turiu 217; 224; ir 275. raukslei dazniausiai naudoju 217, 275 irgi patinka. 224 dazniau naudoju seseliu issklaidymui.
Atsakyti
Gal kas galėtumėt palyginti MAC 190 ir Make up forever 30N arba 8N ? smile.gif
Atsakyti