Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Mouse` @ 2012 02 12, 14:07)
gal kuri naudoja ecotools sepetelius butent akiu makiazui? ziurejau rinkinuka jie man tokie dideli pasirode , patogu su jais dazytis, gerai kabina seselius? smile.gif

Uzsisakiau pries savaite, laukiu. Paciai idomu kaip patiks smile.gif
Atsakyti
O gal kas galit pakomentuoti Make Up For Ever Kabuki sepeteli??
Atsakyti
QUOTE(*FemmeFatale* @ 2012 02 14, 10:19)
Sveikutes, as is cia uzsisakiau si rinkinuka nezinau ar brangu ar pigu man kainavo 61 lt. 4u.gif
http://realtechnique...avel-essentials

O jie siunčia į LT?
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2012 02 14, 14:12)
O jie siunčia į LT?


Pirkau per tarpininke 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite pasiūlyti kokį šepetėlį, kurį nereikėtų siųstis, o būtų galima nusipirkti kokioje parduotuvėje (Klaipėdoje). Noriu lb išbandyti šepetėlį skystai pudrai. Taip pat reikia šešėliams, skystiems skaistalams. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau Sigma F50 kreminei, tai man kaip nebandžiusiai MAC, tai Sigma patiko tikrai thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas turit atsiliepimu apie TBS sepeteli Foundation Brush?
Atsakyti
Ką rekomenduotumėte antakiams?Kokie atsiliepimai apie šį?Ar geriau MAC 208? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidin @ 2012 02 16, 13:15)
Ką rekomenduotumėte antakiams?Kokie atsiliepimai apie šį?Ar geriau MAC 208?  4u.gif

Man labai patinka sis Dior as naudoju ir akiu konturui ir antakiams 4u.gif
beje,turiu ir stai toki Artdeco , panasus i jusu nuoradoje esanti Mac, jis taip pat nieko,bet man norejosi tokio kruopstesnio, Dior sepetelio sereliu forma labai patogi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokus: 16 vasario 2012 - 17:32
QUOTE(Mouse` @ 2012 02 12, 14:07)
gal kuri naudoja ecotools sepetelius butent akiu makiazui? ziurejau rinkinuka jie man tokie dideli pasirode , patogu su jais dazytis, gerai kabina seselius? smile.gif


gal tik pasirode dideli
as turiu si akiu makiazo sepeteliu rinkini labai normalaus dydzio, puikia paima seselius, patogus.
taip pat turiu irsi rinkini . patenkinta labai thumbup.gif
Atsakyti
tai gal reiks pasiimti 4u.gif tik dar reiks atskirai nusipirkt skystai pudrai ir skaistalams sepetelius smile.gif
Atsakyti
user posted image

Labai patiko thumbup.gif . Labai minkšti, švelnūs, puikiai atlieka savo darbą, tik foundation brush per mažas, bet puikiai tinka maskavimui.
Atsakyti