Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(ygle @ 2012 02 08, 15:55)
Va filmukas apie Sigmos ir Mac sepeteliu palyginima
My Webpage


nesuprantu rusiškai doh.gif kokia esmė filmuko? ką ten sako? biggrin.gif sigma smarkiai prastesni už mac? ar panašūs? kuriuos labiau verta imti? labiau domina kokybė, ne kaina, bet aišku, jei sigma tokie pat geri kaip mac, tai kam permokėt.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2012 02 02, 21:58)
gal kas turit atsiliepimu apie si skastalu sepeteli?
Guerlain Angled Blush Brush
user posted image

Aš tokį turiu jau pora metų - labai patvarus ir man patogus. Dėl švelnumo, tai pavyzdžiui Dior skaistalų šepetėlis už jį švelnesnis, bet šitas man geriau kabina skaistalus ir pati forma patogesnė bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Gundausi real techniques sepeteliais. Gal kas turite? Pagal atsilepimus kainos ir kokybes santykis nerealus, nereikes nei Sigmos, nei MAC... unsure.gif
cia as apie stippling brush sepeteli, man kaip tik tokio reikia...
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2012 02 09, 00:19)
nesuprantu rusiškai doh.gif kokia esmė filmuko? ką ten sako? biggrin.gif sigma smarkiai prastesni už mac? ar panašūs? kuriuos labiau verta imti? labiau domina kokybė, ne kaina, bet aišku, jei sigma tokie pat geri kaip mac, tai kam permokėt.. smile.gif

esmė ten paprasta, kad jie nėra mac šepetėlių atitikmenys, ale panašūs bet didesni, labiau pasipūtę, bet jų kokybė gera, bet tai nėra pakaitalas mac šepetėliams
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 09, 15:54)
esmė ten paprasta, kad jie nėra mac šepetėlių atitikmenys, ale panašūs bet didesni, labiau pasipūtę, bet jų kokybė gera, bet tai nėra pakaitalas mac šepetėliams

drinks_cheers.gif Ir kam ko reikia..gal kazkam labiau tinkamesni didesnio gabarito sepeteliai smile.gif. Akivaizdziai matosi filmuke, kad Sigma sepeteliai didesni, o Mac truputi mazesni ir labiau preciziski smile.gif O kokybe ir Sigmos gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2012 02 09, 01:29)
Sveikos!
Gundausi real techniques sepeteliais. Gal kas turite? Pagal atsilepimus kainos ir kokybes santykis nerealus, nereikes nei Sigmos, nei MAC...  unsure.gif
cia as apie stippling brush sepeteli, man kaip tik tokio reikia...

Aš irgi norėčiau Real Techniques šepetėlių. O kur jų nusipirkti?
Atsakyti
Pati dabar ieškau, čia ir čia į Latviją, Estiją, praktiškai į visą Europą siunčia, o LT neleidžia pasirinkti...
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

seniai skaitau jau jusu temute, renkuosi neissirenku sepetelius.. Susidariau saaaaarasa pagal jusu pasisakymus, noretus ivairiu firmu pabandyti po keleta, kol apsispresiu kurie man patys paciausi. Klausimelis butu toks: kur uk galima butu pigiau nusipirkti CS,ELF,Sigmos sepeteliu? kiek ieskojau, anglijos internetiniuose puslapiuose jie brangus, na bent jau sigma cia kainuoja tiek svaru, kiek amerikoj doleriu smile.gif o siustis turbut neapsimoka,nes teks muitus susimoket g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ultra24: 10 vasario 2012 - 04:22
Kas kiek laiko plaunate biriu mineraliniu pudru sepetelius? ir su kuo plaunate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2012 02 09, 21:59)
Pati dabar ieškau, čia ir čia  į Latviją, Estiją, praktiškai į visą Europą siunčia, o LT neleidžia pasirinkti...

Sveiki, aš irgi susigundžiau ir užsisakiau stipping ir blush brush. O siunčia www.beautychamber.co.uk ir net žinau koduką, kur duoda 10 % nuolaidą- SPECIAL 10. Taigi laukiu nekantraudama smile.gif
Atsakyti
gal kuri naudoja ecotools sepetelius butent akiu makiazui? ziurejau rinkinuka jie man tokie dideli pasirode , patogu su jais dazytis, gerai kabina seselius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vabite @ 2012 02 09, 20:03)
Aš irgi norėčiau Real Techniques šepetėlių. O kur jų nusipirkti?


Sveikutes, as is cia uzsisakiau si rinkinuka nezinau ar brangu ar pigu man kainavo 61 lt. 4u.gif
http://realtechnique...avel-essentials
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *FemmeFatale*: 14 vasario 2012 - 10:20