Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(SueGarbane @ 2012 02 01, 17:42)
Rekomenduoju is Bambus serijos. Naudoju Kabuki BAMBUS Kabuki
O ir kaina nesikandzioja  drinks_cheers.gif


sakot nesikandžioja g.gif tai panašios kokybės ir tipo eco tools gerokai pigiau doh.gif

QUOTE(bad_cat @ 2012 02 01, 19:17)
koks geriausias šepetėlis presuotiems skaistalams, bronzatui? galvoju apie MAC 168, bet brangokas, Sigma F40 perpus pigesnis, bet kažin kaip kokybė? kuris geresnis kažin? gal kas turi abu, ar bent vieną iš šių ir galėtų pakomentuot?
taip pat ieškau šepetėlio presuotai kompaktinei pudrai, egipto žemei, irgi neišsirenku tarp MAC 182 ir Sigma F45. o gal Sigma F30 geriau tiktų?

turiu F40 man jo kokybė puiki smile.gif naudoju presuotiems skaistalams, Mac atitikmens nebandžiau, tai palyginti negaliu smile.gif
F45 bandyti neteko smile.gif aš presuotai naudoju F30, bet šiaip tai eco tools labai labai neblogas pudros šepetėlis yra neteko bandyti?? man labai patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 02 vasario 2012 - 09:00
QUOTE(bad_cat @ 2012 02 01, 19:17)
koks geriausias šepetėlis presuotiems skaistalams, bronzatui? galvoju apie MAC 168, bet brangokas, Sigma F40 perpus pigesnis, bet kažin kaip kokybė? kuris geresnis kažin? gal kas turi abu, ar bent vieną iš šių ir galėtų pakomentuot?
taip pat ieškau šepetėlio presuotai kompaktinei pudrai, egipto žemei, irgi neišsirenku tarp MAC 182 ir Sigma F45. o gal Sigma F30 geriau tiktų?

man sigmos F40 buvo šiek tiek šiurkštus, mano oda labai jautri, taip pat ir F30 šiurkštus. Bet kaip minėjau labai jautri oda, pakeičiau į sintetinius tai šitais negaliu atsidžiaugti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 27, 16:56)
gavau Sigma F20 šepetėlį bigsmile.gif  kaip faina, Sigma nerašo shippingo kainos, tik šepetėlio, tai muitinėj neužkliuvo visai bigsmile.gif

jeigu pirkinio verte nevirsyja 75lt be siuntimo islaidu tai netaikomi jokie mokesciai.
Papildyta:
QUOTE(vienintelė @ 2012 01 25, 18:25)

per tarpininkes pirkot ar tiesiai?
Atsakyti
o as turiu ecotools rinkinuka, baisiai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, kokie atsiliepimai apie Mary Kay sepeteli mineralinei pudrai? ax.gif Ar standus, tvirtas, ar gerai itrina?
Atsakyti
gal kas turit atsiliepimu apie si skastalu sepeteli?
Guerlain Angled Blush Brush
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 02, 10:21)
man sigmos F40 buvo šiek tiek šiurkštus, mano oda labai jautri, taip pat ir F30 šiurkštus. Bet kaip minėjau labai jautri oda, pakeičiau į sintetinius tai šitais negaliu atsidžiaugti wub.gif


mano oda nėra tokia jautri, man jie super wub.gif

QUOTE(Female @ 2012 02 02, 18:14)
jeigu pirkinio verte nevirsyja 75lt be siuntimo islaidu tai netaikomi jokie mokesciai.

aš kažkaip visada buvau įsitikinusi, kad ir siuntimą reikia įskaičiuoti į tuos 75Lt g.gif nea??? g.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi Sigmos F20 ir F30?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 02 02, 18:14)
per tarpininkes pirkot ar tiesiai?

pati siunčiausi

QUOTE(žvarba @ 2012 02 03, 08:59)
mano oda nėra tokia jautri, man jie super wub.gif


tikiu man jie irgi patinka, kartais net gailiuosi pardavus, nes iš dabar turimo rinkinuko sintetinių, man kažodėl nelimpa šešėliams šepetėliai, švelnus jie, bet man lyg ... kaip čia teisinga žodi suradus apibūdinimui E55 senesnis čiut puresnis budavo tai man juo maloniau šešėlius tepti būdavo ir kremines pudros F50, senesne versija irgi labiau patiko. Taigi verdikats patinka man naujieji sinetiniai bet ne visi biggrin.gif

QUOTE(Malena @ 2012 02 03, 10:28)
Kuo skiriasi Sigmos F20 ir F30?

F20 turėtu būt plokštesnis o F30 apvalesnis, F20 nesu turėjusi, bet žvarba turi tai ji manau gali labaiu skirtumus įvardinti
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 02 03, 10:28)
Kuo skiriasi Sigmos F20 ir F30?


4 šios temos psl buvau atsakiusi į šį klausimą mirksiukas.gif

QUOTE(vienintelė @ 2012 02 03, 10:48)
kartais net gailiuosi pardavus

o aš tai labai džiaugiuosi įsigijusi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 02 02, 20:57)
o as turiu ecotools rinkinuka, baisiai patenkinta  thumbup.gif
kurį būtent? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 04 vasario 2012 - 22:01
Va filmukas apie Sigmos ir Mac sepeteliu palyginima
My Webpage
Atsakyti