Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Vilmitele @ 2012 01 30, 16:01)
dabar mąstau, kad reiktų man šepetėlio skystai/kreminei pudrai tepti. konrečiai būtent šio: http://www.davinci-d...eries-9465.html
tačiau į LT jie nesiunčia, o tarpininkių nerandu. gal jūs man pagelbėsit? ir patarsit įsigyti kokį nors panašų į šį smile.gif

nežinau kiek galite sau leisti, aš panašaus tipo turiu MAC187 ir Sigma F50 smile.gif abu naudoju kreminei wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 30 sausio 2012 - 17:17
O kiek tas MAC187 su siuntimu gaunasi ?
Ir gal kas naudojat Inglot sepeteli skystai pudrai- kaip jis?
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 01 30, 17:25)
Man taip pat nesiseria  drinks_cheers.gif

ne nu man tai kodėl tada taip šeriasi blink.gif F25 pirkau šiek tiek naudotą, bet iš patikimos merginos čia sm, bet F30 buvo naujas ir vistiek abu nu labai šeriasi, netgi po kelių plovimų blink.gif tepu budrytę ant veido ir lieka šerelių doh.gif o vat F40 ir F60 nesišeria g.gif kame čia reikalas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2012 01 30, 20:10)
ne nu man tai kodėl tada taip šeriasi blink.gif F25 pirkau šiek tiek naudotą, bet iš patikimos merginos čia sm, bet F30 buvo naujas ir vistiek abu nu labai šeriasi, netgi po kelių plovimų  blink.gif tepu budrytę ant veido ir lieka šerelių doh.gif o vat F40 ir F60 nesišeria g.gif kame čia reikalas unsure.gif

neįsivaizduoju kame reikalas, turiu daug Sigmos šepetėlių, nu tikrai nepasakyčiau, kad šeriasi jie g.gif ta prasme karts nuo karto retai iškrenta vienas kitas plaukelis, bet čia tikrai normalu... Plaunant iš vis nemačiau, kad būtų šėresis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 01 30, 21:38)
O kiek tas MAC187 su siuntimu gaunasi ?
Ir gal kas naudojat Inglot sepeteli skystai pudrai- kaip jis?


sveikos, mane irgi domina tas pats klausimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmitele @ 2012 01 31, 13:55)
sveikos, mane irgi domina tas pats klausimas smile.gif

Iseina 130 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 01 31, 16:09)
Iseina 130 lt  doh.gif

Oho, brungiai .. unsure.gif
teks tenkintis kokiu Inglot'u
savaitgali ziurinejau EcoTools kreminei pydrai, bet kotais jis manes nesugunde smile.gif
Atsakyti
gavau Sigma kelis sepetelius, kol kas isbandziau tik E55 ir E40, bet kokie fainuoliai thumbup.gif ypac patiko E40, labai graziai issklaido seselius, dar liko neismeginti F50 ir F40, bet jauciu, kad uzsikabinau ant siu sepeteliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(safaryyy @ 2012 02 01, 00:25)
gavau Sigma kelis sepetelius, bet jauciu, kad uzsikabinau ant siu sepeteliu bigsmile.gif

lotuliukas.gif nieko keisto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 01 vasario 2012 - 11:38
QUOTE(ingapoc @ 2012 01 25, 21:13)
Merginos, patarkit koki sepeteli bronzantui nusipirkt is to ka galima rast musu parduotuvese- gal kabuki is EcoTools  g.gif


Rekomenduoju is Bambus serijos. Naudoju Kabuki BAMBUS Kabuki ir kampini sepeteli
BAMBUS kampinis thumbup.gif
O ir kaina nesikandzioja drinks_cheers.gif
[QUOTE]
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 01 31, 18:12)
Oho, brungiai .. unsure.gif
teks tenkintis kokiu Inglot'u
savaitgali ziurinejau EcoTools kreminei pydrai, bet kotais jis manes nesugunde  smile.gif

laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
koks geriausias šepetėlis presuotiems skaistalams, bronzatui? galvoju apie MAC 168, bet brangokas, Sigma F40 perpus pigesnis, bet kažin kaip kokybė? kuris geresnis kažin? gal kas turi abu, ar bent vieną iš šių ir galėtų pakomentuot?
taip pat ieškau šepetėlio presuotai kompaktinei pudrai, egipto žemei, irgi neišsirenku tarp MAC 182 ir Sigma F45. o gal Sigma F30 geriau tiktų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bad_cat: 01 vasario 2012 - 19:17