Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(žvarba @ 2012 06 07, 11:57)
bandykit sigma E30
nesakau, kad jis prilygsta MAC'ui, bet visai neblogas pakaitalas smile.gif

Taip ir padaryciau, bet, kad ju psl sepetelio kaina 9,9, o atsiuntimas 18 beveik blink.gif , uz 15 dabar, ebay yra mac'as unsure.gif gal yra kas kur koperuojasi, gal perka pigiau? Gal per tarpininkes?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 06 07, 14:29)
Tuo pačiu klausimas kas naudoja, kaip jis jums išlaiko forma nuspausta kai reikia dengti pudra, nuotraukose ir filmukuose tai jis atrood gražiai, bet mano pakaitalas tai toks kai nuspaudi sunkiai atsistato į gražia lašiuko forma gaunas toks truputi nelygus


Na man viskas labai gražiai atsistato, aš pirkau iš feelunique. Nemanau, kad verta už tą BeautyBlender'į originalų tiek mokėt, net ir youtube'j kiti sako, kad jis per daug porėtas.
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2012 06 07, 15:39)
uz 15 dabar, ebay yra mac'as unsure.gif 


Su MAC ir ebay atsargiai - ten tiek padielku, kad originaliu vienetai.
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2012 06 07, 17:50)
Na man viskas labai gražiai atsistato, aš pirkau iš feelunique. Nemanau, kad verta už tą BeautyBlender'į originalų tiek mokėt, net ir youtube'j kiti sako, kad jis per daug porėtas.

Turiu originalu beauty blenderi, tiesa, dar tik karta isbandziau, viskas kuo puikiausiai atsistato ji suspaudus smile.gif be to labai naturaliai pudra atrodo ant veido, reikia dar truputi praktikos man su juo, nes pripratus prie sepeteliu, su juo truputi ilgiau viskas uztrunka 4u.gif o siaip manau labai toks dalykelis tiktu sausiaodems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 07, 18:15)
Su MAC ir ebay atsargiai - ten tiek padielku, kad originaliu vienetai.

todel ir nepuolu pirkt, nors ir raso 100proc autentic unsure.gif
ir siaip net nezinau ar man to sepetelio taip jau mirtinai reikia, tad noreciau pigiausia/geriausia varianta isbandyt biggrin.gif tik kad jai sepetelio kaina normali, tai siuntimas zada atima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 06 07, 12:08)
Merdzinos, koki sepeteli skystai pudrai is RT rinktis ? Nezinau koki pirkti rinkinuka. g.gif


Kodėl visoms norisi to buffing šepetėlio skystai pudrai?Ir video Samantha sako, kad jis skirtas skaistalams, kompaktinei pudrai, highlighter`iams ir pan. smile.gif Nemoku paaiškinti, jo šereliai labai minkšti ir jis tobulas biriems produktams dengti, bet nemanau, kad jis tarnaus gerai skystai kosmetikai. rolleyes.gif Tame rinkinuke, kur Jūs išsirinkote yra kitas skirtas skystai, bet mano kuklia nuomone paskutinis š...., nes labai mažiukas ir nepatogu juo naudotis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siku @ 2012 06 07, 19:05)
Kodėl visoms norisi to buffing šepetėlio skystai pudrai?


Taigi nebutina viska pagal paskirti naudot - kiekviena gali atrast kitoki panaudojimo buda tam paciam sepeteliui. Man rodos buffing forma puiki pudrai, tik neaisku kaip su dengimu, tankumu sereliu ir siaip nuo pudros konsistencijos dar priklauso.

Man tokios formos sepeteliai labai smagus skystiems produktams
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 07, 19:56)
Taigi nebutina viska pagal paskirti naudot - kiekviena gali atrast kitoki panaudojimo buda tam paciam sepeteliui. Man rodos buffing forma puiki pudrai, tik neaisku kaip su dengimu, tankumu sereliu ir siaip nuo pudros konsistencijos dar priklauso.

Man tokios formos sepeteliai labai smagus skystiems produktams
user posted image



as jau nusiziurejau sita ir stripping brush i elf. dabar nemokamas siuntimas tai papirksiu
dar galvoju ar pirkti core rinkini is real techique ar atskirus g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Siku @ 2012 06 07, 18:05)
Kodėl visoms norisi to buffing šepetėlio skystai pudrai?Ir video Samantha sako, kad jis skirtas skaistalams, kompaktinei pudrai, highlighter`iams ir pan.  smile.gif  Nemoku paaiškinti, jo šereliai labai minkšti ir jis tobulas biriems produktams dengti, bet nemanau, kad jis tarnaus gerai skystai kosmetikai. rolleyes.gif  Tame rinkinuke, kur Jūs išsirinkote yra kitas skirtas skystai, bet mano kuklia nuomone paskutinis š...., nes labai mažiukas ir nepatogu juo naudotis.  ax.gif



ta maziuka naudoja highlighteriui arba paakiu maskavimui. siandien kokiuose 5 video radau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 06 07, 14:12)
Jei renkates tarp Stippling ir Buffing, tada gal geriau Buffing, nes didesnis, greiciau ir lengviau padengsit. smile.gif as irgi tarp siu dvieju rinkausi ilgai, ziurinejau ir taip ir taip, visgi nusprendziau didesniji imti, tik labai gaila, kad buffing tik rinkinyje yra, man tikriausiai is to rinkinuko pora sepeteliu mazai naudojami butu unsure.gif
O prie to pacio dar ir paklausiu, kaip tas konturavimo sepetelis? Atrodo labai fainutis ir patogus g.gif
user posted image


Kontūravimo šepetėlis man labai patinka. Nedidelis, patogus.
Kreminei pudrai dar šitas tinka, jei nenorit rinkinio pirkt dėl vieno šepetėlio: http://realtechnique...pert-face-brush

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 07, 20:56)
Taigi nebutina viska pagal paskirti naudot - kiekviena gali atrast kitoki panaudojimo buda tam paciam sepeteliui. Man rodos buffing forma puiki pudrai, tik neaisku kaip su dengimu, tankumu sereliu ir siaip nuo pudros konsistencijos dar priklauso.


Tai aš puikiai suprantu, kad nebūtina, bet tas šepetukas toks švelnus ir minkštas, man net nesinori jo šlapinti. smile.gif

QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 07, 21:10)
ta maziuka naudoja highlighteriui arba paakiu maskavimui. siandien kokiuose 5 video radau biggrin.gif


Aš pirmą kartą, kai gavau užtrukau, kol su juo visą veidą padengiau, tai irgi pasilikau tokiems smulkiems darbams. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2012 06 07, 15:39)
Taip ir padaryciau, bet, kad ju psl sepetelio kaina 9,9, o atsiuntimas 18 beveik blink.gif , uz 15 dabar, ebay yra mac'as unsure.gif  gal yra kas kur koperuojasi, gal perka pigiau? Gal per tarpininkes?

Jei norit Sigma E30, tai dabar kaip tik nusiunčiau kelių šepetėlių užsakymą tarpininkėms ir laukiu kol daugiau prisijungiančių bus, nes tada tikrai apsimoka, shipuką padalina proporcingai pagal užsakymo sumą, tai jeigu jūsų tik vienas šepetėlis, tai tikrai už siuntimą į JAV bus nedaug, o ir siuntimas į LT tokio lengvo daikto kainuos nedaug thumbup.gif Siunčiuosi Sigma per M&M ir Daliux
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 07, 20:56)
Man tokios formos sepeteliai labai smagus skystiems produktams
user posted image


oj, šitas pas mane dbr dažniausiai eina į trasą, tikrai nuostabus šepetėlis, tik plaunasi sunkokai, o skystą pudrą padengia tobulai wub.gif

QUOTE(Astukasas @ 2012 06 08, 10:02)
Jei norit Sigma E30, tai dabar kaip tik nusiunčiau kelių šepetėlių užsakymą tarpininkėms ir laukiu kol daugiau prisijungiančių bus, nes tada tikrai apsimoka, shipuką padalina proporcingai pagal užsakymo sumą, tai jeigu jūsų tik vienas šepetėlis, tai tikrai už siuntimą į JAV bus nedaug, o ir siuntimas į LT tokio lengvo daikto kainuos nedaug  thumbup.gif  Siunčiuosi Sigma per M&M ir Daliux


o iš kokio psl. jūs renkatės šepetėlius, iki skausmo noriu sigmos šepečio vieno, kaži kiek man galutiniam rezultate kainuotų per tarpininkes?
Atsakyti