Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(shopingas @ 2012 06 06, 22:24)
Bet kad siaip EM rinkinuku neturi  g.gif Tai gal ten tiesiog sudelioti is atskiru sepeteliu ir tiek...


Nu nežinau ar pačios parduotuvės čia susidėliojo..

čia

čia

čia

ir čia

g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 06 06, 22:38)
Nu nežinau ar pačios parduotuvės čia susidėliojo..


Pagal mane, tai cia pacios parduotuves padare tuos rinkinukus, t.y. sudejo kelis sepetelius i kruva ir parduoda kaip rinkinuka. Nes EM neturi jokiu spec. rinkinuku, visi sepeteliai po viena parduodami.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 06, 23:21)
Pagal mane, tai cia pacios parduotuves padare tuos rinkinukus, t.y. sudejo kelis sepetelius i kruva ir parduoda kaip rinkinuka. Nes EM neturi jokiu spec. rinkinuku, visi sepeteliai po viena parduodami.

Nu bet tai koks skirtumas? smile.gif Vis tiek toks dalykas kaip rinkinukas parduodamas, tai man pvz atrodo patogiau ir gal net pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 06 07, 01:28)
Nu bet tai koks skirtumas?  smile.gif  Vis tiek toks dalykas kaip rinkinukas parduodamas, tai man pvz atrodo patogiau ir gal net pigiau  smile.gif


Tai skirtumo jokio, o del kainos reiketu pasiskaiciuot. Ir siaip as nelabai megstu rinkiniu, nes nenaudoju visu sepeteliu - vis atsiranda bent 1 nereikalingas....

Dabar ant greicio primeciau, tai +- tas pats iseina rinkinius tuos pirkt ar pavienius sepetelius, dar $ truputi pigiau net pavienius po viena perkant iseina. O ir kaip sakiau, EM amerikietiskam puslapyje galima susidet ta 'custom kit' (galima ne viena i krepseli detis ir pirkt toki rinkinuka) ir 3 perkant bus papildomai 25% nuolaida, tai man atrodo tiek kainos prasme labiau apsimoketu, tiek susidedi ka nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 07 birželio 2012 - 00:48
QUOTE(shopingas @ 2012 06 07, 01:45)
Tai skirtumo jokio, o del kainos reiketu pasiskaiciuot. Ir siaip as nelabai megstu rinkiniu, nes nenaudoju visu sepeteliu - vis atsiranda bent 1 nereikalingas....

Dabar ant greicio primeciau, tai +- tas pats iseina rinkinius tuos pirkt ar pavienius sepetelius, dar $ truputi pigiau net pavienius po viena perkant iseina. O ir kaip sakiau, EM amerikietiskam puslapyje galima susidet ta 'custom kit' (galima ne viena i krepseli detis ir pirkt toki rinkinuka) ir 3 perkant bus papildomai 25% nuolaida, tai man atrodo tiek kainos prasme labiau apsimoketu, tiek susidedi ka nori.


Ok ačiū, pasižiūrėsiu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ieskau kazko tokio kaip mac 219 - vargsu varianto biggrin.gif , padumavusioms akims, gal kas naudojat is pigesniu sepeteliu? Isbandziau pas drauge - tai kazkas nerealaus wub.gif tik kad 100lt man brangu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2012 06 07, 10:08)
Mergaites, ieskau kazko tokio kaip mac 219 - vargsu varianto biggrin.gif , padumavusioms akims, gal kas naudojat is pigesniu sepeteliu? Isbandziau pas drauge - tai kazkas nerealaus wub.gif tik kad 100lt man brangu blush2.gif

bandykit sigma E30
nesakau, kad jis prilygsta MAC'ui, bet visai neblogas pakaitalas smile.gif
Atsakyti
Merdzinos, koki sepeteli skystai pudrai is RT rinktis ? Nezinau koki pirkti rinkinuka. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 07 birželio 2012 - 11:11
QUOTE(lauryna @ 2012 06 07, 11:08)
Merdzinos, koki sepeteli skystai pudrai is RT rinktis ? Nezinau koki rinktis rinkinuka. g.gif


siulyciau pasiziureti pixiwoo arba samantha chapman video you tube, ji makiazui savo sepecius naudoja, gal rasi koki naudoja skystai pudrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 06 07, 12:08)
Merdzinos, koki sepeteli skystai pudrai is RT rinktis ? Nezinau koki pirkti rinkinuka. g.gif

Jei renkates tarp Stippling ir Buffing, tada gal geriau Buffing, nes didesnis, greiciau ir lengviau padengsit. smile.gif as irgi tarp siu dvieju rinkausi ilgai, ziurinejau ir taip ir taip, visgi nusprendziau didesniji imti, tik labai gaila, kad buffing tik rinkinyje yra, man tikriausiai is to rinkinuko pora sepeteliu mazai naudojami butu unsure.gif
O prie to pacio dar ir paklausiu, kaip tas konturavimo sepetelis? Atrodo labai fainutis ir patogus g.gif
user posted image
Atsakyti
nors ir ne šepetėlis, bet priemonė pudrai dengti . taigi rašau čia.
Išbandžiau blender beauty pakaitala, pirka iš ebay, ir ka likau maloniai nustebinta jo dengimu, dabar net susimasčiau kad verta būtu isigyti ir originalų.
Tuo pačiu klausimas kas naudoja, kaip jis jums išlaiko forma nuspausta kai reikia dengti pudra, nuotraukose ir filmukuose tai jis atrood gražiai, bet mano pakaitalas tai toks kai nuspaudi sunkiai atsistato į gražia lašiuko forma gaunas toks truputi nelygus
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 07, 11:11)
siulyciau pasiziureti pixiwoo arba samantha chapman video you tube, ji makiazui savo sepecius naudoja, gal rasi koki naudoja skystai pudrai mirksiukas.gif



Jau ziuriu visus metus. lotuliukas.gif Kad ten jos pastoviai vis kitus sepetelius naudoja, visai susimakalavau .Vakar dar youtubeje perziurejau review. biggrin.gif
Tai apsidsprendziau imti si :
user posted image
Papildyta:
QUOTE(koko_sa @ 2012 06 07, 13:12)
Jei renkates tarp Stippling ir Buffing, tada gal geriau Buffing, nes didesnis, greiciau ir lengviau padengsit. smile.gif as irgi tarp siu dvieju rinkausi ilgai, ziurinejau ir taip ir


Man kazkaip prie sirdies buffing, tai bus mano pirmasis kremines pudros sepetelis, iki siol su pirstais tepdavau. biggrin.gif
Atsakyti