Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(solo @ 2012 06 05, 12:39)
laukiu, ačiū  4u.gif


RT sepeteliai jau yra ir LT
http://pigu.lt/grozi...ques?id=3408368
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 05, 12:30)
tiesioginis siuntimas 4-6$.as daznai perku virs 40$ tai man kainuoja 4$ siuntimas. tikrai nedaug rolleyes.gif


Na siuntimas priklausno nuo svorio. Bet LT labai muitine griebia, tai uz $40 sakantis didelis sansas, kad uzlaikys ir teks pvm moketis bei papildomai 30Lt muitinei uz paskaiciavima sito mokescio....
Atsakyti
Noreciau isigyti sepeteliu, bet nezinau ar man jie labai butini, nes daug nesidazau. Ziurejau ecotools, na tikrai svelnus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2012 06 06, 01:44)
Noreciau isigyti sepeteliu, bet nezinau ar man jie labai butini, nes daug nesidazau. Ziurejau ecotools, na tikrai svelnus... wub.gif


Na as neisivaizduoju pasidazymo be sepeteliu - nebent kokius seselius, jei naudoji 1-2 spalvas tik, tai gali pirstu uztept, bet neisskalidysi labai ar pan.... O pudra, skaistalai ir tt, tai kaip kitaip padengt? Nebent prideta kempinele, bet vaizdas tikrai ne tas pats kas sepeteliu tepant.

Jei nejauciat poreikio, tai gal ir nereikia, bet gi ne vienkartinis dalykas sepetelis - nusipirksit ir turesit visam laikui, o jei retai dazotes, tai ilgai ir tarnaus. Esme, kad vistiek dazotes, tai kazkuo dazytis reikia. 4u.gif
Atsakyti
Ką manot apie Barbara Hofmann šepetėlius? lyginant su Ecotools pvz? konkrečiai krempudrai? nes iš tų, ką parduoda LT, kaip suprantu, pasirinkimas ne kažin koks....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 06, 00:36)
Na siuntimas priklausno nuo svorio. Bet LT labai muitine griebia, tai uz $40 sakantis didelis sansas, kad uzlaikys ir teks pvm moketis bei papildomai 30Lt muitinei uz paskaiciavima sito mokescio....



nu jo, as esu uzsisakius ir uz 70$ bet muitine nesikabino, bent jau man siuncia per anglija, gal del to? g.gif g.gif eurais gaunasi maziau negu 70
sutinku su shopingu, jeigu nezinot ar reikia, tai gal palaukit? kai nuspresit kad tikrai reikia tai ir nusipirksit..aisku, jeigu nepirkti vien del pacio pirkimo
as tai dazausi kasdien ir po to kai atradau sepecius tikrai viskas pasikeite. bet jeigu daug nesidazot ir nezinot ar reikia, gal nepirkit mirksiukas.gif mirksiukas.gif g.gif g.gif arba pirkit 2-3 bazinius sepetelius ir ziuresit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 06 birželio 2012 - 12:43
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 06, 13:40)
nu jo, as esu uzsisakius ir uz 70$ bet muitine nesikabino, bent jau man siuncia per anglija, gal del to? g.gif  g.gif  eurais gaunasi maziau negu 70


Bet ir siuntiesi ne i LT.... Na cia riekia ziuret kiekvienos salies muitines salygas ir siaip gal pas jus ne taip kabinasi ar pan, bet LT tai pastaruoju metu, t.y. jau ilgokai, labai kabinasi prie vertes...
Atsakyti
Gal kas žino iš kur geriausia (pigiausia) siųstis Everyday minerals šepetėlius?
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 06 06, 17:55)
Gal kas žino iš kur geriausia (pigiausia) siųstis Everyday minerals šepetėlius?


Na tai tik EM lietuviskas puslapis yra, Iherb.com ir EM amerikeitiskas puslapis - reiketu ziuretis kur labiausiai apsimoka. Bent everydayminerals.com prie 'custom kits' galima pasirinkt 3 produktus ir perkant 3, bendra suma su 25% nuolaida gaunasi - o produktai gali but ivairus (t.y. maisyt kategorijas glaima, pvz 2 sepeteliai ir pudra, pudra-skaistalai-seselis ir pan): skaistalai, pudros, sepeteliai ir tt, praktiskai viskas kas ne mini ar travle pakuotese. thumbup.gif Bent pati siandien ziurinejausi, nes noriu pduros ir vieno sepetelio, tai tikrai situo budu pirksiu ateityje (kolaks noriu turima pudryte sunaudot).

Jei tik viena sepeteli siustis, tai man rodos nelabai yra skirtumo is kur - daugmaz apylyge kaina gaunasi visuose trijuose puslapiuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 06 birželio 2012 - 18:11
QUOTE(shopingas @ 2012 06 06, 18:10)
Na tai tik EM lietuviskas puslapis yra, Iherb.com ir EM amerikeitiskas puslapis - reiketu ziuretis kur labiausiai apsimoka. Bent everydayminerals.com prie 'custom kits' galima pasirinkt 3 produktus ir perkant 3, bendra suma su 25% nuolaida gaunasi - o produktai gali but ivairus (t.y. maisyt kategorijas glaima, pvz 2 sepeteliai ir pudra, pudra-skaistalai-seselis ir pan): skaistalai, pudros, sepeteliai ir tt, praktiskai viskas kas ne mini ar travle pakuotese.  thumbup.gif Bent pati siandien ziurinejausi, nes noriu pduros ir vieno sepetelio, tai tikrai situo budu pirksiu ateityje (kolaks noriu turima pudryte sunaudot).

Jei tik viena sepeteli siustis, tai man rodos nelabai yra skirtumo is kur - daugmaz apylyge kaina gaunasi visuose trijuose puslapiuose.


as ziurejau EM puslapyje bet nesiuncia i italija. daug ka turi ecco verde.eu, daugiau negu iherbe, bet iherb sepetelis man kainavo 13$, ecco verde 13€
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 06, 19:10)

Jei tik viena sepeteli siustis, tai man rodos nelabai yra skirtumo is kur - daugmaz apylyge kaina gaunasi visuose trijuose puslapiuose.

Radau kažkokiam nežinomam puslapyje UK EM šepetėlių rinkinukus, veidui ir akių šepetėliai g.gif Norėčiau rinkinuko.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 06 06, 21:12)
Radau kažkokiam nežinomam puslapyje UK EM šepetėlių rinkinukus, veidui ir akių šepetėliai  g.gif  Norėčiau rinkinuko.


Bet kad siaip EM rinkinuku neturi g.gif Tai gal ten tiesiog sudelioti is atskiru sepeteliu ir tiek...
Atsakyti