Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(mamulioka @ 2012 06 03, 19:12)
Dekoju atrasiusioms smile.gif
Klausykit, merginos, is kur siunciates Elf, Ecotools ar kad ir ta EM? Jau net nezinau, ka cia sugalvot, nesulauksiu ko gero nieko SM ispraduotuvej...  g.gif Beje, kurioj cia temelej ieskot kokio kolektyvinio uzsakymo? Zvilgtelejau skelbimu temelej - tamsus miskas, uzsakineja tapkes, sukneles, kosmetikos nepavyko rast..  g.gif  (Vitulka, tikiuosi, nesupyksit, kad kazko netinkamo usklausiau...  blush2.gif )


Aš tai dažniausiai perku per tarpininkes. Elf iš jų amerikietiško puslapio (pigiau nei UK), Ecotools iš drugstore.com, ulta.com, amazon ir kt. arba galima pačiai iš iHerb. O EM irgi atrodo yra iHerb'e, bet man atrodo apsimoka pirkti ir iš jų lietuviško puslapio.
Jooo, ten skelbimų temoj kol atrasi ką per tuos pliurpalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 06 03, 22:04)
Aš tai dažniausiai perku per tarpininkes. Elf iš jų amerikietiško puslapio (pigiau nei UK), Ecotools iš drugstore.com, ulta.com, amazon ir kt. arba galima pačiai iš iHerb. O EM irgi atrodo yra iHerb'e, bet man atrodo apsimoka pirkti ir iš jų lietuviško puslapio.
Jooo, ten skelbimų temoj kol atrasi ką per tuos pliurpalus doh.gif

Reikes kazka mazgovot g.gif Nes vien del sepetelio neapsimoka, visa kita ir Lietuvoj randu pigiau su nuolaidom ir siaip nesu pamisusi del kosmetikos, nekaupiu jos kruvom. Iherbe maciau, jei siuntimas nelabai brangiai atsieitu, gal per viena pazistama bandyciau. O EM Lietuvoj berods 45 kainuoja. Kazin, ar tikrai siunciantis nelabai pavyktu sutaupyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 03, 22:31)
O EM Lietuvoj berods 45 kainuoja. Kazin, ar tikrai siunciantis nelabai pavyktu sutaupyt  g.gif


Na reikia skaiciuot - jei is Iherb pirkt, tai sepeteliai pudrai kazkur $12, dar siuntimas $4 (priklauso nuo svorio, bet cia fiksuotas maziausias), tai apie $16 gautusi. Tiesiogiai is amerikietisko EM per tarpininke perkant rodos irgi sepetelis apie $12 + siuntimas kokie $2 + tarpininkei % apie $1-2, tai gaunasi apie $14. Na daugmaz panasiai iseina kaip ir is lietuvisko EM perkant, tik LT perkant greiciau gautumet.

O siaip jei Iherb'e dar nesat pirkus, tai pirmam pirkimui duoda $5 nuolaida, tai vien sepeteli perkant gautusi kazkur $11 - tikrai apsimoka tada.
Atsakyti
Ar galit rekomenduot gerą šepetėlį ne už kosminę kainą krempudrai tepti? 4u.gif Kad būtų pirkt LT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 03 birželio 2012 - 23:17
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 03, 18:12)
Dekoju atrasiusioms smile.gif
Klausykit, merginos, is kur siunciates Elf, Ecotools ar kad ir ta EM? Jau net nezinau, ka cia sugalvot, nesulauksiu ko gero nieko SM ispraduotuvej...  g.gif Beje, kurioj cia temelej ieskot kokio kolektyvinio uzsakymo? Zvilgtelejau skelbimu temelej - tamsus miskas, uzsakineja tapkes, sukneles, kosmetikos nepavyko rast..  g.gif  (Vitulka, tikiuosi, nesupyksit, kad kazko netinkamo usklausiau...  blush2.gif )


ELF tiesiai is anglisko ELF kai buna siuntimas nemokamas, visa kita is iherb
as dar nebandziau ELF kabuki, man jis toks minkstas g.gif g.gif
dabar nepirkciau Eco tools finishing kabuki man jis toks skystas doh.gif doh.gif nepirkciau air EM angled kabuki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 04 birželio 2012 - 00:00
QUOTE(shopingas @ 2012 06 03, 23:12)
Na reikia skaiciuot - jei is Iherb pirkt, tai sepeteliai pudrai kazkur $12, dar siuntimas $4 (priklauso nuo svorio, bet cia fiksuotas maziausias), tai apie $16 gautusi. Tiesiogiai is amerikietisko EM per tarpininke perkant rodos irgi sepetelis apie $12 + siuntimas kokie $2 + tarpininkei % apie $1-2, tai gaunasi apie $14. Na daugmaz panasiai iseina kaip ir is lietuvisko EM perkant, tik LT perkant greiciau gautumet.

O siaip jei Iherb'e dar nesat pirkus, tai pirmam pirkimui duoda $5 nuolaida, tai vien sepeteli perkant gautusi kazkur $11 - tikrai apsimoka tada.

Šiuo metu iherb vietinis siuntimas nemokamas perkant virš 20$, tai tik tarpininkei %.


Kokį rekomenduotumėt geliniui akių kontūrui? Noriu lenkto.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 06 04, 01:02)
Šiuo metu iherb vietinis siuntimas nemokamas perkant virš 20$, tai tik tarpininkei %.


Na ir pora $ siuntimui i LT dar.

Vietinis, t.y. JAV ribose siuntimas visada nemokamas virs $20 ir virs $40 - priklausomai nuo kas pristato. Virs $20 pristato FedEx, o virs $40 UPS. Bet FedEx ilgokai siuncia, grynai maximalu laika uztrunka kol atkeliauja, o UPS greitai. Tai realiai is Iherb neapsimoka per tarpininke - uztruks turbut dar ilgiau nei paciai is ten tiesiogiai siunciantis, o nelabai kas ir susitaupys (tiesiai siunciantis kokie $16, o per tarpininke $15-16 (priklausomai kiek uz siuntima i LT bus ir kiek %))... Nu ir per tarpininke vistiek norint nemokamo JAV siuntimo reikes dar kazka imt, kad virsytu $20....
Atsakyti
Kas naudojate Holla, kokiais šepetėliais tepate? Neatrandu su kokiu iš turimų geriausia, gal kokio kitokio reikia g.gif

http://realtechnique...shop-collection

Gal kuris nors iš čia tiktų? Patarkit, aš nesigaudau šepetėliuose blush2.gif
Atsakyti
Sakykit, o cia butu patikimas pardavejas?na ar sepetelis originalus butu? nes cia is UK siustu, tai maziau terlioniu nei is USA, o ir kaina skirtusi mazdaug 8lt..ka manot ar verta pasitiket siuo pardaveju?
http://www.ebay.co.u...=item231c33481d
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 04, 15:44)
Na ir pora $ siuntimui i LT dar.

Vietinis, t.y. JAV ribose siuntimas visada nemokamas virs $20 ir virs $40 - priklausomai nuo kas pristato. Virs $20 pristato FedEx, o virs $40 UPS. Bet FedEx ilgokai siuncia, grynai maximalu laika uztrunka kol atkeliauja, o UPS greitai. Tai realiai is Iherb neapsimoka per tarpininke - uztruks turbut dar ilgiau nei paciai is ten tiesiogiai siunciantis, o nelabai kas ir susitaupys (tiesiai siunciantis kokie $16, o per tarpininke $15-16 (priklausomai kiek uz siuntima i LT bus ir kiek %))... Nu ir per tarpininke vistiek norint nemokamo JAV siuntimo reikes dar kazka imt, kad virsytu $20....



tiesioginis siuntimas 4-6$.as daznai perku virs 40$ tai man kainuoja 4$ siuntimas. tikrai nedaug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2012 06 03, 23:15)
Ar galit rekomenduot gerą šepetėlį ne už kosminę kainą krempudrai tepti? 4u.gif Kad būtų pirkt LT.

laukiu, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 06 05, 12:06)
Sakykit, o cia butu patikimas pardavejas?na ar sepetelis originalus butu? nes cia is UK siustu, tai maziau terlioniu nei is USA, o ir kaina skirtusi mazdaug 8lt..ka manot ar verta pasitiket siuo pardaveju?
http://www.ebay.co.u...=item231c33481d


šiaip permečiau atsiliepimus, lyg niekur nebuvo pakomentuota kad fuflekus pardavinėja ir išvis tik vienas blogas feedbackas per 12 mėn.
aš irgi iki skausmo noriu šito šepetėlio lotuliukas.gif
Atsakyti