Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(*moon* @ 2012 06 01, 10:23)
O kodel nenorit per tarpininkes? As va pati viena nusiunciau uzsakyma, be to yra dar 10% nuolaida, paciai siustis iseina brangiau  smile.gif

labai tingiu gilintis į tą visą sistemą, kaip ten kas ten blush2.gif
gal kas galit trumpai drūtai papasakoti kaip ten kas ten ir kokią patikimą tarpininkę parekomenduoti? 4u.gif

QUOTE(Ketus @ 2012 06 01, 12:33)
Tai vieną šepetuką galit ir be tarpininkių nusipirkti  4u.gif Sigma į LT siunčia...Svarbu tik kad prekių suma 75 Lt nevirštytų  mirksiukas.gif


ar iš šio tinklapio?
Atsakyti
Kaip jums dior sepeteliai pudrai ir skaistalams? ar nesiurkstus?
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 06 01, 09:54)
Na o jei labiau maskuojancias pudras, tai koki tada rinktis?  g.gif naudoju Dior sculpt pudra, tai siai, kaip suprantu, nelabai tas MAC..
aaaa ka rinktis, kad butu kokybes ir kainos santykis normalus doh.gif

nuj nežinau, turiu MAC187. Vienas visom pudrom, naudoju tą patį, o pudros nuo tikrai nuo skystų iki tirštų, kur apvertus ranką ne nulaša, nei pabėga. Ir neturiu jokių priekaištų, juk tą šepetėlį gali sukiot belekaip ir padengt taip, kad būtų geriausias vaizdas. Vat su MAC190 neįsivaizduoju kaip reiktų dažytis, atrodo tepsi ir matysis dryžiai ax.gif
o pati dabar svajoju apie Sigma F80, per daug gerų atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
Esu turėjusi sigmos F80 ir F50, dabar turiu F50 iš sitetinio rinkinio. Tai jis nelabai patogus, nevykes patobulinimas smile.gif paprastas F50 labai neblogas. F80 patiko, tik man didžiausias minusas kad ilgai džiūsta ir man atrodo daugiau pudros sunaudodavau su juo. RT stiplik blush lyg taip vadinasi tai nepatiko, kad balti plaukeliai trumpoki, jei būtu čiut ilgesni būtu labai neblogas. pats jo dydis man smagus, tikrai ne per mažas.
Iki šiol neatradau šepetėlio kuris atitiktu visus mano lūkesčius, mac nedrystu bandyti dėl kainos. darbar laukiu beauty blendr visų išgirtas, ir man pačiai smalsu kaip su juo dengiasi pudra. tai kad kol kas paieškose savo mylimiausio šepetėlio pudrai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 01 birželio 2012 - 15:09
Gavau kelionini mazu sepeteliu Ecotools rinkinuka, svelnumas labai patiko tik dar neisbandziau kaip produkta kabina ir dengia smile.gif
Atsakyti
Gal kam bus idomu mano sepeteliai


1 fotke

Is kaires Eco tools bronzing brush, EM flat top brush (dar neisdziuves tongue.gif ), ELF Kabuki dar nebandziau, EM Angled Kabuki, paskutinis Eco tools finishing kabuki
user posted image

2 fotke is kaires pudros sepetelis is italiskos "drogerijos", Eco tools skaitalu sepetelis, 2 Eco tools concealer sepeteliai, Eco tools seseliu sepetelis (naudojau kreminius seselius ir sugadino man si sepeteli, niekaip neissiplauna) Eco tools Eye liner sepetelis (naudoju maskavimui)
user posted image

3 fotke 5 is kaires Eco Tools Eye set sepeteliai, italiskas drogerijos sepetelis kreminei pudrai (nelabai naudoju), tos pacios drogerijos sepetelis blakstienoms issukuoti
user posted image

4 fotke nenaudojami nepatike sepeteliai italiskos drogerijos seseliu sepetelis, essence pudros sepetelis, esence skaistalu sepetelis, essence seseliu sepetelis, ELF skystos pudros sepetelis

is visko ka turiu, kai ko nenaudoju, o dar kai ko man truksta. noriu dar vieno skaistalu, concealerio, tokio kaip stripping brush (kreminei pudrai) ir t.t.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 02, 23:09)
Gal kam bus idomu mano sepeteliai
1 fotke

Is kaires Eco tools bronzing brush, EM flat top brush (dar neisdziuves tongue.gif ), ELF Kabuki dar nebandziau, EM Angled Kabuki, paskutinis Eco tools finishing kabuki
user posted image



Lauksiu asmeniniu atsiliepimu apie Elf kabuki 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Jau gavau ir keleta kartu isbandziau Sigma F05, idealus konturavimui thumbup.gif Svelnus, puikiai dengia, idealaus dydzio, tai ko man ir reikejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
7.imageshack.us/img137/1746/cimg4624.th.jpg[/img][/url]

2 fotke is kaires pudros sepetelis is italiskos "drogerijos", Eco tools skaitalu sepetelis,
[/quote]

ar skaistalu sepetelis ecotools pakabina kietesnius produktus?
Papildyta:
QUOTE(*moon* @ 2012 06 03, 10:00)
Jau gavau ir keleta kartu isbandziau Sigma F05, idealus konturavimui  thumbup.gif Svelnus, puikiai dengia, idealaus dydzio, tai ko man ir reikejo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
user posted image


per tarpininkes pirkot?
Atsakyti
[quote=style18,2012 06 03, 13:01]
7.imageshack.us/img137/1746/cimg4624.th.jpg[/img][/url]

2 fotke is kaires pudros sepetelis is italiskos "drogerijos", Eco tools skaitalu sepetelis,
[/quote]

ar skaistalu sepetelis ecotools pakabina kietesnius produktus?
Papildyta:
per tarpininkes pirkot?
[/quote]
Pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 03, 09:29)
Lauksiu asmeniniu atsiliepimu apie Elf kabuki  4u.gif  blush2.gif


As turiu net 2 ELF kabuki sepetelius - man jie geris. Tai pirkau, kad butu pasikeist kol vienas neisdziuves ar kai norisi kita pudra tept... Bet jei lygint su Everyday Minerals, tai sie man pralenkia ELF.
Atsakyti
Dekoju atrasiusioms smile.gif
Klausykit, merginos, is kur siunciates Elf, Ecotools ar kad ir ta EM? Jau net nezinau, ka cia sugalvot, nesulauksiu ko gero nieko SM ispraduotuvej... g.gif Beje, kurioj cia temelej ieskot kokio kolektyvinio uzsakymo? Zvilgtelejau skelbimu temelej - tamsus miskas, uzsakineja tapkes, sukneles, kosmetikos nepavyko rast.. g.gif (Vitulka, tikiuosi, nesupyksit, kad kazko netinkamo usklausiau... blush2.gif )
Atsakyti