Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Nu mamkos prisipazystam kas bande Real Techniques Stippling Brush ?
labai noriu naujo sepetelio kreminiai pudrytei g.gif Noreciau MAC 187, bet gaila tiek pinigeliu (32sv) bet jei nieko nerasiu pirksiu rolleyes.gif
Tikio tipo sepeteliai man netiko, bandziau bent 5 skirtingus:
user posted image
Noriu kazko kaip tas is RT , ar duo fibre brush g.gif
Labai simpatiskai atrodo Shiseido sepetelis rolleyes.gif
http://lh5.googleuse...sDHXh-AAR_xn-GA
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 05 31, 21:11)
Nu mamkos prisipazystam kas bande Real Techniques Stippling Brush ?
labai noriu naujo sepetelio kreminiai pudrytei g.gif  Noreciau MAC 187, bet gaila tiek pinigeliu (32sv) bet jei nieko nerasiu pirksiu  rolleyes.gif 
Tikio tipo sepeteliai man netiko, bandziau bent 5 skirtingus:
user posted image
Noriu kazko kaip tas is RT , ar duo fibre brush  g.gif
Labai simpatiskai atrodo Shiseido sepetelis rolleyes.gif
http://lh5.googleuse...sDHXh-AAR_xn-GA


RT stippling brush bent jau man asmeniškai yra gerokai per mažas naudoti kreminės pudros padengimui. Keli psl. atgal esu įkėlus foto palyginimui RT stippling ir buffing šepetėlių. Tai iš RT kreminei pudrai aš ko gero ir rinkčiaus tą buffing (tik, deja, atskirai jo atrodo neparduoda).
Man kreminei labai patinka Sigma F80 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 05 31, 22:03)
RT stippling brush bent jau man asmeniškai yra gerokai per mažas naudoti kreminės pudros padengimui. Keli psl. atgal esu įkėlus foto palyginimui RT stippling ir buffing šepetėlių. Tai iš RT kreminei pudrai aš ko gero ir rinkčiaus tą buffing (tik, deja, atskirai jo atrodo neparduoda).
Man kreminei labai patinka Sigma F80 smile.gif

Oi koks maziukas schmoll.gif as ta buffing turiu, as ju kompaktinei pudrai naudoju , man labai patinka jis 4u.gif apziuresiu Jusu pasiulyta sigma 4u.gif
O is kur Sigma siuntetes ir kiek kainavo ? as paziurejau jei tiesiogiai is ju kainuotu mna 24.5 dolerio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 31 gegužės 2012 - 21:11
QUOTE(Cherry_ @ 2012 05 31, 21:11)
Nu mamkos prisipazystam kas bande Real Techniques Stippling Brush ?
labai noriu naujo sepetelio kreminiai pudrytei g.gif  Noreciau MAC 187, bet gaila tiek pinigeliu (32sv) bet jei nieko nerasiu pirksiu  rolleyes.gif 



Pats mylimiausias ir man jis tikrai nėra mažas. schmoll.gif Kol kas MAC padėti į šoną, nes dabar RT šepetėliai einamiausi. O buffing brush neįsivaizduoju, kaip skystai pudrai būtų galima naudoti, man jis toks minkštutis ir naudoju tik biriai pudrai ar švytėjimo priemonėms. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siku: 31 gegužės 2012 - 21:24
Del MAC 187 tai galiu pasakyti,kad ne visas pudras jis graziai dengia, pvz. Dior Nude jis dengia tobulai drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif o va jau Guerlain parure extreme, jau nekazka schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Pirmiausia turite nuspresti kokias krempudras dazniau zadate naudot fluidus ar labiau maskuojancias, jei maskuojancias, tai tada neverta mesti pinigus i bala smile.gif
P.s labai laukiu parkeliaujant Beauty Blender, labai jau knieti isbandyti kas ten per geris wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 31 gegužės 2012 - 21:32
QUOTE(Cherry_ @ 2012 05 31, 22:06)
Oi koks maziukas schmoll.gif  as ta buffing turiu, as ju kompaktinei pudrai naudoju , man labai patinka jis 4u.gif  apziuresiu Jusu pasiulyta sigma  4u.gif
O is kur Sigma siuntetes ir kiek kainavo ? as paziurejau jei  tiesiogiai is ju kainuotu mna 24.5 dolerio


Sigma siunčiaus iš oficialaus puslapio per tarpininkę. Pirkau ne jį vieną, o visą rinkinį (vą tokį: http://www.sigmabeau...t_p/smax04.htm), už visą rinkinį mokėjau gal apie 170 ar 180 lt, nepamenu tiksliai

Papildyta:
QUOTE(Siku @ 2012 05 31, 22:21)
Pats mylimiausias ir man jis tikrai nėra mažas. schmoll.gif  Kol kas MAC padėti į šoną, nes dabar RT šepetėliai einamiausi. O buffing brush neįsivaizduoju, kaip skystai pudrai būtų galima naudoti, man jis toks minkštutis ir naudoju tik biriai pudrai ar švytėjimo priemonėms.  mastau.gif


Pati nebandžiau, bet RT puslapyje nurodyta, kad galima naudot tiek sausai, tiek kreminei pudrai

Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2012 05 31, 22:06)
Oi koks maziukas schmoll.gif  as ta buffing turiu, as ju kompaktinei pudrai naudoju , man labai patinka jis 4u.gif  apziuresiu Jusu pasiulyta sigma  4u.gif
O is kur Sigma siuntetes ir kiek kainavo ? as paziurejau jei  tiesiogiai is ju kainuotu mna 24.5 dolerio


Pamačiau, kad gyvenate UK, tai gal jums labiau apsimokėtų iš šito psl. pirkti nei siųstis iš JAV?
http://www.cocktailc...s.co.uk/Brushes
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 31, 21:29)
Del MAC 187 tai galiu pasakyti,kad ne visas pudras jis graziai dengia, pvz. Dior Nude jis dengia tobulai  drinks_cheers.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif o va jau Guerlain parure extreme, jau nekazka  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Pirmiausia turite nuspresti kokias krempudras dazniau zadate naudot fluidus ar labiau maskuojancias, jei maskuojancias, tai tada neverta mesti pinigus i bala  smile.gif
P.s labai laukiu parkeliaujant Beauty Blender, labai jau knieti isbandyti kas ten per geris  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Na o jei labiau maskuojancias pudras, tai koki tada rinktis? g.gif naudoju Dior sculpt pudra, tai siai, kaip suprantu, nelabai tas MAC..
aaaa ka rinktis, kad butu kokybes ir kainos santykis normalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 06 01, 09:54)
Na o jei labiau maskuojancias pudras, tai koki tada rinktis?  g.gif naudoju Dior sculpt pudra, tai siai, kaip suprantu, nelabai tas MAC..
aaaa ka rinktis, kad butu kokybes ir kainos santykis normalus doh.gif

Sigma F80 labai neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 06 01, 10:16)
Sigma F80 labai neblogas  4u.gif


mano svajonė wub.gif tik labai nenoriu per tarpininkes pirktis unsure.gif
Papildyta:
o kur cherry idėjo pvz. tai tokius šepetukus naudoju veido kaukėms užtepti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 06 01, 10:20)
mano svajonė  wub.gif tik labai nenoriu per tarpininkes pirktis  unsure.gif
Papildyta:
o kur cherry idėjo pvz. tai tokius šepetukus naudoju veido kaukėms užtepti wink.gif

O kodel nenorit per tarpininkes? As va pati viena nusiunciau uzsakyma, be to yra dar 10% nuolaida, paciai siustis iseina brangiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 06 01, 10:20)
mano svajonė  wub.gif tik labai nenoriu per tarpininkes pirktis  unsure.gif
Papildyta:
o kur cherry idėjo pvz. tai tokius šepetukus naudoju veido kaukėms užtepti wink.gif

Tai vieną šepetuką galit ir be tarpininkių nusipirkti 4u.gif Sigma į LT siunčia...Svarbu tik kad prekių suma 75 Lt nevirštytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos o kuris is RT tiktu mineraliniai itrinti? Ar tas buffing is rinkinio tiktu? g.gif
Atsakyti