Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(SECREAT @ 2012 05 29, 21:44)
Na va,ateinu jau po 3ju savaiciu bandymo savo COASTAL SCENTS sepeteliu rinkinio.Kokie nerealus man tie sepeteliai....  wub.gif  Aisku nesu profas as,bet tobuli man jie.ir produkta gerai paima,ir svelnus labai.Nera ne vieno prasto sepetelio is viso rinkinio  wub.gif  o ir viso rinkinio kaina 140lt,tai manau nedaug visai uz toki sepeteliu kieki.vienu zodziu,galeciau girti ir girti...  wub.gif



o kur tokius pirkot? as ir eiskau didelio rinkinio, nes vis po viena po kita nusiperku, kol atsitaikau doh.gif
Atsakyti
labas mamytes 4u.gif beveik pries 4 savaites uzsakiau Sigmos sepetelius, bet kol kas jokiu ziniu, Sigmos puslapyje rasoma shipped ir daugiau jokios tikslios info, o man irgi nieks neskambino ar siunte lapeli is pasto. Ar laukti dar ar rasyti laiska? gal kuri turejo patirties su sigma? Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Ernesta23 @ 2012 05 30, 10:44)
labas mamytes  4u.gif beveik pries 4 savaites uzsakiau Sigmos sepetelius, bet kol kas jokiu ziniu, Sigmos puslapyje rasoma shipped ir daugiau jokios tikslios info, o man irgi nieks neskambino ar siunte lapeli is pasto. Ar laukti dar ar rasyti laiska? gal kuri turejo patirties su sigma? Aciu uz atsakyma.

man iš sigmos atkeliaudavo per kažkur 2 sav. gal užstrigo muitinej g.gif
parašykit jiems laiškuti, gausit daugiau info ir neriks nervintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 30 gegužės 2012 - 11:09
QUOTE(bonza @ 2012 05 30, 10:08)
o kur tokius pirkot? as ir eiskau didelio rinkinio, nes vis po viena po kita nusiperku, kol atsitaikau  doh.gif

as per ebay.co.uk pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta23 @ 2012 05 30, 10:44)
labas mamytes  4u.gif beveik pries 4 savaites uzsakiau Sigmos sepetelius, bet kol kas jokiu ziniu, Sigmos puslapyje rasoma shipped ir daugiau jokios tikslios info, o man irgi nieks neskambino ar siunte lapeli is pasto. Ar laukti dar ar rasyti laiska? gal kuri turejo patirties su sigma? Aciu uz atsakyma.

As Simgoje padariau uzsakyma geguzes 16d., vakar gavau pranesima is muitines doh.gif
Manau jau galit ieskoti siuntinio g.gif
Atsakyti
o kur perkat MAC sepetelius, kaip suprantu is oficialaus tinklapio nesiuncia i Lietuva, o e-bay ir Lietuvoje kas pardavineja - labai mazos ju kainos, kazkaip kelia itarimu del originalumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2012 05 30, 15:35)
o kur perkat MAC sepetelius, kaip suprantu is oficialaus tinklapio nesiuncia i Lietuva, o e-bay ir Lietuvoje kas pardavineja - labai mazos ju kainos, kazkaip kelia itarimu del originalumo  g.gif


Per tarpininkes is oficialaus puslapio - vienintelis kelias nusipirkt tikrai originalius. Ebay ar skelbimai, tai lengviausias kelias pirkt padielkas, nes ten turbut tarp tukstancio sepeteliu vienas originalus....
Atsakyti
Merginos patarkit koks sepetelis butu tinkamiausias kreminei pudrai g.gif lengvai ir naturaliai padengtu veiduka? nes pati turiu Dior kreminei pudrai, bet nepatinka man jis..kazkaip nemoku as su juo dazytis..pudros daug sueina ir taip dryziais dazo, arba ilgai reik zaist, kad veidas butu be tu dryziu ir lygus o ryte noris greiciau su tuo makiazu prasisukt doh.gif
Atsakyti
o nebandėt dviejų ilgių šerelių stipping šepetėlio, arba buffing? man jie tobuli smile.gif
turiu keletą ir tų "klasikinių" kreminės pudros šepetėlių, stovi nenaudojami
Atsakyti
mergaites, sakykit kuris sepetelis geresnis butu kremines pudros padengimui? Renkuosi is MAC 187,188, 190, 191 numeriuku. Esu visiskas "grybas" siame reikale. O gal is vis net neverta MAc pirkti, gal kas is pigesniu yra tokios pat kokybes. Vnz. esu pasimetus, "spakliuotis" nemoku, bet labai noriu ismokti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 05 31, 08:58)
Merginos patarkit koks sepetelis butu tinkamiausias kreminei pudrai g.gif  lengvai ir naturaliai padengtu veiduka? nes pati turiu Dior kreminei pudrai, bet nepatinka man jis..kazkaip nemoku as su juo dazytis..pudros daug sueina ir taip dryziais dazo, arba ilgai reik zaist, kad veidas butu be tu dryziu ir lygus o ryte noris greiciau su tuo makiazu prasisukt doh.gif

Labai dar priklauso nuo pudros konsistencijos. Tas Dior sunkesnėms pudroms. O skystesnėms-dvigubi, juodų ir baltų šerelių kur būna, pvz. MAC 187-be dryžių padaro ir su jais šiaip lengviau dirbti, nei su tokio tipo, kaip Dior (bent man). Ir turi tuos ne tik MAC, bet ir kitos firmos. smile.gif

QUOTE(jur12345 @ 2012 05 31, 10:15)
mergaites, sakykit kuris sepetelis geresnis butu kremines pudros padengimui? Renkuosi is MAC 187,188, 190, 191 numeriuku. Esu visiskas "grybas" siame reikale. O gal is vis net neverta MAc pirkti, gal kas is pigesniu yra tokios pat kokybes. Vnz. esu pasimetus, "spakliuotis" nemoku, bet labai noriu ismokti  ax.gif

Apie esminius skirtumus jau parašiau aukščiau dėl 187 ir 190. Šiaip 187 man yra tobulas. Visom prasmėm. 188-per mažas visam veidui. Jis nebent kampučiams, kur sunkiau prieiti. Jei siųsitės, tai jo tikrai nesiūlau pirkti nemačius. Apie 191 nieko negaliu pasakyti, tik tiek, kad jis nėra labai populiarus. smile.gif
Galite Sigma bandyti, irgi kokybiški ir pigesni. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 31, 08:35)
o nebandėt dviejų ilgių šerelių  stipping šepetėlio, arba buffing? man jie tobuli smile.gif
turiu keletą ir tų "klasikinių" kreminės pudros šepetėlių, stovi nenaudojami

O koki jus konkreciai naudojate? bigsmile.gif maciau dar apie real techiniques diskutuojat, o katras is ju tinka butent skystai pudrai..
Atsakyti