Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(SECREAT @ 2012 05 17, 14:55)
as buvau atrasius apie si sepeteli,kad mano draug vizaziste ir ji labai dziaugiasi tu sepeteliu,man rekomendavo isigyti  4u.gif

Tai skaiciau, bet noriu daugiau atsiliepimu. Kiek maciau visazistai daugiausia nadoja jo kirsta gala.
Atsakyti
Patarkit mergaites koks labiausiai tinkamas sepetelis bronzantui is Ecotools ir RT. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 05 19, 07:24)
Patarkit mergaites koks labiausiai tinkamas sepetelis bronzantui is Ecotools ir RT. 4u.gif

aš iš RT naudoju blush brush, man patinka tuom kad jis nėra standus, todėl juo labai gražiai galiu padengti visa veida. Švelniai juo perbraukus praktikškai neįmanoma padauginti, bet jis tikrai netiks jeigu norit labiau konturuoti veida su bronzine, nes tiesiog jis toks skystokas sunku sukontroliuot tikliai jo krypti.
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 05 19, 08:24)
Patarkit mergaites koks labiausiai tinkamas sepetelis bronzantui is Ecotools ir RT. 4u.gif

Turiu ir RT ir Ecotols, tai naudoju antraji . Man labai patinka, kad jis didelis, minkstas, zodziu labai patinka. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 05 19, 12:18)
Turiu ir RT ir Ecotols, tai naudoju antraji . Man labai patinka, kad jis didelis, minkstas, zodziu labai patinka. 4u.gif

Parsinešiau iš pašto vakar šį gražuolį thumbup.gif Tikrai labai smagus šepetėlis - didelis, švelnus, tankus ir visoks kitoks nuostabus biggrin.gif dar tiksliai nežinau, kaip jį naudosiu, bet gera tokį daiktą savo dar nedidelėj kolekcijoj turėt wub.gif
ps ir dukrai šis labai patiko - gviešiasi atimt savo žaidimams doh.gif lotuliukas.gif
Taip pat gavau pora RT šepetukų: patiko dizainas ir atrodo tikrai labai kokybiški, visgi expert face brush šiek tiek nuvylė , bet tik todėl kad man labai reikia antro šepetėlio skystai pudrai, kuomet Sigma F80 džiūna..o džiūna jis ilgai... biggrin.gif Ir su sunkesniu, REVLON color stay makiažo pagrindu, šis šepetukas nesusitvarkė. Galiausiai darbą vistiek su Sigma užbaigiau...Tačiau šiandien išbandžiau lengvesnę "bourjois healthy mix" dengti šiuo šepetuku ir atrodo neblogai pavyko...Taip pat nujaučiu, kad jis labai tiks skystiems skaistalams. Visumoj neblogas daikčiukas, bet kreminei man Sigma F80 lieka Nr. 1 ax.gif Linkstu prie to, kad reikės įsigyti daugiau Sigmax kolekcijos šepetėlių rolleyes.gif
Atsakyti
Ikisiu savo trigrasi : vienu metu buvau isigyjus EcoTools sepetelius skirtus skaistalam ir bronzantui. Pradzioj galvojau,kad naudosiu viska pagal paskirti, bet dabar supratau,kad konturavimui labiau man patinka skaistalu sepetelis. Didiji sepeteli naudoju tiesiog viska istuosuoti, kad nebutu per daug ryskus konturas ant veido.
Tai pasidariau isvada, kad kaip kam patogiau- taip tas ir naudojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif (ot dvirati isradau) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miyako: 22 gegužės 2012 - 19:50
QUOTE(lauryna @ 2012 05 19, 07:24)
Patarkit mergaites koks labiausiai tinkamas sepetelis bronzantui is Ecotools ir RT. 4u.gif



is eco tools as turiu bronzing brush. didelis, tankus. thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif man greiciau kaip kabukis, o ne bronzanto sepetelis. siaip tai tikriausiai mano pats megstamiausias sepetelis veidui, nes man patinka dideli. siaip bronzantui naudoju blush brush is eco tools arba powder brush ziurint kam naudoji ar konturavimui, ar siaip visam veidui. g.gif g.gif
siaip ne as viena taip mastau kas supranta rusiskai sis video

My Webpage
Papildyta:
is ecto tools turiu visus sepetelius beveik. labiausiai patinka, kaip jau sakiau bronzing brush, dar blush brush, concealer brush. nepatiko finishing kabuki, kazkoks skystas doh.gif schmoll.gif nieko ypatingo ir eye shadow brush. vakar dar gavau si rinkini noriu isbandyt

user posted image
dar atsirado buffing brush idomu kaip g.gif g.gif


dar keli atsiliepimai apie every day minerals. tai man jie atrodo super, bet realybeje kokie maziukai. daugiau nepirksiu, nes man patinka dideli. turiu angled kabuki ir vakar atkeliavo flat top brush. reali foto. blush2.gif

user posted image
man dar prie kolekcijos truksta foundation brush tokio kaip real technic stripping brush. kazin jis labai maziukas g.gif g.gif
gal kas zinot sepeteli concealer blender? g.gif
Papildyta:
gal kuri turit toki

My Webpage g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gisana @ 2012 05 02, 09:44)
Gal kuri bandėte Suqqu šepetėlius?  smile.gif



kisene per plona biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 05 25, 13:36)
kisene per plona biggrin.gif  rolleyes.gif

Mano irgi, bet žiauriai noriu skruostams, atrodo toks švelnutis... Kažin pakaitalą kokį galima rast g.gif
Atsakyti
ar matėt, pigu.lt pildo savo pažadus, pradėjo prekiauti RT šepetėliais biggrin.gif
Papildyta:
ir paskaičiavau, kad su dabartiniu $ kursu, ne ką brangiau, nei siųstis iš iherb'o mastau.gif reiks sulaukus algos turbūt čiupti tą rinkinuką akims hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 29, 11:20)
ar matėt, pigu.lt pildo savo pažadus, pradėjo prekiauti RT šepetėliais  biggrin.gif
Papildyta:
ir paskaičiavau, kad su dabartiniu $ kursu, ne ką brangiau, nei siųstis iš iherb'o  mastau.gif reiks sulaukus algos turbūt čiupti tą rinkinuką akims  hihihi.gif


Aš pastebėjau, kad pigu.lt atsirado tie šepetėliai bigsmile.gif O tai kiek gaunasi pagal jūsų skaičiavimus siunčiantis iš iherb? gal tada reikia čia vietoj imti g.gif
Atsakyti
Na va,ateinu jau po 3ju savaiciu bandymo savo COASTAL SCENTS sepeteliu rinkinio.Kokie nerealus man tie sepeteliai.... wub.gif Aisku nesu profas as,bet tobuli man jie.ir produkta gerai paima,ir svelnus labai.Nera ne vieno prasto sepetelio is viso rinkinio wub.gif o ir viso rinkinio kaina 140lt,tai manau nedaug visai uz toki sepeteliu kieki.vienu zodziu,galeciau girti ir girti... wub.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 05 25, 13:36)
dar keli atsiliepimai apie every day minerals. tai man jie atrodo super, bet realybeje kokie maziukai. daugiau nepirksiu, nes man patinka dideli. turiu angled kabuki ir vakar atkeliavo flat top brush. reali foto. blush2.gif


man dar prie kolekcijos truksta foundation brush tokio kaip real technic stripping brush. kazin jis labai maziukas g.gif  g.gif


O man EM sepeteliai tobuli tiek dydziu, tiek dazymu, tiek svelnumu. Gavus gal irgi pradzioj galvojau, kad mazokas (turiu long handed kabuki), bet uzteko pirmakart pasidazyt ir visos blogos mintys i sona nukeliavo. Tikrai pirksiu dar ir gal net toki pati, kad butu pasikeist kai norisi kita pudra dazytis. Bet siaip gi yra ir 'powder brush' pas juos toks didelis, ta irgi pirkau ir irgi smagus. Tiesiog bet kokie dideli sepeteliai prasciau padengia pudra, t.y. jei norisi daugiau dengimo, tai mazesnis (ne per mazas) yra geriau - 'long handed kabuki' naudoju mineralinei kai pagrindine pudra ji man, o ta pudros didiji kai pvz krema su spalva tepu ir uztvirtinu mineraline arba kai noriu tik lengvai prasieit pudra.

O del RT 'stipling brush', tai paziurek youtube - ten yra video visu sepeteliu ir matysi realius dydzius. Siaip jis maziukas.

Atsakyti