Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Merginos, parodykite, kokį šepetėlį naudojate Egipto žemei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 01 25, 12:23)
Merginos, parodykite, kokį šepetėlį naudojate Egipto žemei  4u.gif


man irgi aktualu, nes tuoj ir aš turėsiu EZ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolespan @ 2012 01 23, 12:16)
vienintele - o kiek sumokejai uz visa rinkinuka su siuntimu?
Ir ar apsimoka po viena atskirai sepeteli pirkti ar geriau rinkinuka koki nemaza?smile.gif

324 Lt
Atsakyti
Merginos, patarkit koki sepeteli bronzantui nusipirkt is to ka galima rast musu parduotuvese- gal kabuki is EcoTools g.gif
Atsakyti
gavau Sigma F20 šepetėlį bigsmile.gif kaip faina, Sigma nerašo shippingo kainos, tik šepetėlio, tai muitinėj neužkliuvo visai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 27, 14:56)
gavau Sigma F20 šepetėlį bigsmile.gif  kaip faina, Sigma nerašo shippingo kainos, tik šepetėlio, tai muitinėj neužkliuvo visai bigsmile.gif

thumbup.gif baltai pavyzdžiu
Na ir kaip jis? Man reikia didelio šepetėlio, renkuosi tarp Sigma F20 ir Sigma F30...
Vienam review pasakojo, kad F20 šeriasi šiek tiek plaunamas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2012 01 27, 15:03)
thumbup.gif baltai pavyzdžiu
Na ir kaip jis? Man reikia didelio šepetėlio, renkuosi tarp Sigma F20 ir Sigma F30...
Vienam review pasakojo, kad F20 šeriasi šiek tiek plaunamas  rolleyes.gif

turiu abu, čia labai skirtingi šepetėliai.. F30 yra apvalus, jis tinka pudrai, man reikėjo bronzantui, tai ėmiau F20, jis kiek "suplotas" todėl tinka bronzantui.... Taip pat labai tiktų ir meteoritams, manau... thumbup.gif taip pat tiktų ir pudrai... aš už F20 ax.gif jis daugiafunkcinis ir smagesnis man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2012 01 27, 17:03)
thumbup.gif baltai pavyzdžiu
Na ir kaip jis? Man reikia didelio šepetėlio, renkuosi tarp Sigma F20 ir Sigma F30...
Vienam review pasakojo, kad F20 šeriasi šiek tiek plaunamas  rolleyes.gif

Sigma šepetėliai šeriasi ir plaunami ir dažantis aš kalbu bent jau apie F30, F25 ,doh.gif patinka jie man, bet va jau tas šerimasis tai labai nervina doh.gif o vat F40 ir F60 nesišeria rolleyes.gif
Atsakyti
as ir turiu klausima:

kam ir kokie sepeteliai naudojami akiu makiazui?

Aciu, mamytes, uz atsakymus! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2012 01 29, 16:54)
Sigma šepetėliai šeriasi

mano visai kitokie įspūdžiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 30, 14:12)
mano visai kitokie įspūdžiai ax.gif

Man taip pat nesiseria drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos Supermamos smile.gif
skaitinėjau šią temą, tačiau gal ne itin atidžiai, nes neradau minimos vokiečių Da Vinci šepetėlių temos.

šiuo metu turiu keletą šių šepetėlių, kuriuos įsigijau, kai lankiau makiažo kursus. turiu pagirti, kad labai malonūs, minkšti ir nebyra šereliai.

dabar mąstau, kad reiktų man šepetėlio skystai/kreminei pudrai tepti. konrečiai būtent šio: http://www.davinci-d...eries-9465.html
tačiau į LT jie nesiunčia, o tarpininkių nerandu. gal jūs man pagelbėsit? ir patarsit įsigyti kokį nors panašų į šį smile.gif

beje, galiu parekomenduoti iš Da Vinci šį universalų šepetėlį, kuris man tinka ir bronzantui tepti, ir biriai, kai po ranka neturiu kito, ir skaistalams geras:
http://www.davinci-d...itive/face.html nr. 9804
Atsakyti