Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(mamulioka @ 2012 05 10, 21:01)
Na vat ir suprask dabar del tu kabuki, kiekviena turi savo nuomone smile.gif Man tai is ecotools rinkinuko nelabai patiko, bijau, kad ir tas bronzeriui skirtas panasiu sereliu nebutu... Na ka, bandysiu dabar sava patirtim vadovautis, dekui uz patarimus smile.gif

Na iš Ecotools rinkinuko man visai nepatiko šepetėliai schmoll.gif Kabuki, jei taip galima pasakyt,"labai skystas" ,šešėlių labai šiurkštus,maskavimo irgi ne iš švelniausių doh.gif O vat tas Ecotools bronzer,idealus wub.gif Labai gražiai padengia mineralinę pudrą rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
merginos, tai kuri visgi RT sepeteli geriau naudoti krempudros padengimui, Stippling brush ar Buffing brush? niekaip neapsisprendziu tarp siu dvieju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 05 14, 14:02)
merginos, tai kuri visgi RT sepeteli geriau naudoti krempudros padengimui, Stippling brush ar Buffing brush? niekaip neapsisprendziu tarp siu dvieju ax.gif

Turiu ta stipping, laaabai maziulis jis biggrin.gif
Siaip pudra dengti galima, taciau uztruks ilgiau, o i buffing - pati dbr akis varvinu g.gif jeigu ir tastoks maziukas, jis man labiau konturavimui gal kokiam tinkamas, skaistalams (bet tokiu nelabai naudoju) as dar ji concealeriui kartais naudoju, kai reikia pamaskuoti didesnius plotus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 05 14, 14:02)
merginos, tai kuri visgi RT sepeteli geriau naudoti krempudros padengimui, Stippling brush ar Buffing brush? niekaip neapsisprendziu tarp siu dvieju ax.gif


Iš šių dviejų rinkčiaus buffing. Stippling kiek per mažas, aš jį kreminiams skaistalams pasirinkau naudoti.

Įdedu palyginimui:
user posted image
user posted image
kairėj - buffing, dešinėj - stippling smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 14, 17:53)
Turiu ta stipping, laaabai maziulis jis biggrin.gif
Siaip pudra dengti galima, taciau uztruks ilgiau, o i buffing - pati dbr akis varvinu  g.gif  jeigu ir tastoks maziukas, jis man labiau konturavimui gal kokiam tinkamas, skaistalams (bet tokiu nelabai naudoju) as dar ji concealeriui kartais naudoju, kai reikia pamaskuoti didesnius plotus  ax.gif



QUOTE(apčy @ 2012 05 14, 19:33)
Iš šių dviejų rinkčiaus buffing. Stippling kiek per mažas, aš jį kreminiams skaistalams pasirinkau naudoti.
Įdedu palyginimui:
kairėj - buffing, dešinėj - stippling smile.gif

labai aciu, tada liksiu prie buffing 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kalbant apie Real Techniques šepetėlius krempudrai, mane labai suviliojo expert face brush šepetukas - laukiu parkeliaujant kartu su didžiuoju pudros šepečiu bigsmile.gif
Gundžiausi tuo buffing brush iš "core" kolekcijos, bet nenorėjau pirkti viso rinkinio, tad labai džiaugiuos, kad atsiranda įdomių pavienių šepetėlių-alternatyvų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 05 12, 14:56)

O kaip jis tiktu kompaktinei kazi? Nera toks labai storulis, patogus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 14, 22:58)
O kaip jis tiktu kompaktinei kazi? Nera toks labai storulis, patogus?  g.gif

Na storulis jis biggrin.gif Labai tankūs šereliai jo rolleyes.gif Kas dėl patogumo,tai iš pradžių buvo keistas tas jo storumas,bet dabar pripratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 14, 21:58)
O kaip jis tiktu kompaktinei kazi? Nera toks labai storulis, patogus?  g.gif

turiu ir aš šitą, nesigailiu įsigijusi. naudoju kompaktinei, mineralinei, kartais ir per meteoritus perbraukiu, man tai labai smagus ir be galo švelnus smile.gif



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 16 gegužės 2012 - 23:04
QUOTE(Malena @ 2012 05 08, 11:28)
Kas galėtų pakomentuoti MUFE dvipusi šepetėlį? Vakar žiūrinėjau parduotuvėj, ar nebus per lankstus sereliai, ar gerai dengia skaitalus/bronzantą?
user posted image

Negi nieks neturi ? unsure.gif Ziurejau ji parduotuveje, tas galas kur kirsta atrodo labai saunus, o tas kitas, tai toks beformis, susiplojes, kazin ar butu is jo naudos g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 14, 21:58)
O kaip jis tiktu kompaktinei kazi? Nera toks labai storulis, patogus?  g.gif


As naudodavau tiek biriai, tiek kompaktinei - abiems atvejais puikus sepetelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 05 17, 13:13)
Negi nieks neturi ? unsure.gif Ziurejau ji parduotuveje, tas galas kur kirsta atrodo labai saunus, o tas kitas, tai toks beformis, susiplojes, kazin ar butu is jo naudos g.gif

as buvau atrasius apie si sepeteli,kad mano draug vizaziste ir ji labai dziaugiasi tu sepeteliu,man rekomendavo isigyti 4u.gif
Atsakyti