Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(mamulioka @ 2012 05 10, 14:54)
Tikrai?  bigsmile.gif Na, as dar turiu kabuki is ecotools, aisku, ko gero, ne etalonas, bet ispudziai tokie, kad naturaliu sereliu sepetelis svelnesnis ir geriau pudryte paskirsto...  g.gif

oi, čia tikrai ne taisyklė biggrin.gif sintetiniai irgi būna oi kokie švelnūs smile.gif
Atsakyti
Man jau cia buvo kazkas rekomendaves is TBS sepeteli... Jis sintetinis. Bet gal verta tada apie ji pamastyt... g.gif Dekoju visoms, kurios atsiliepet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 10, 16:02)
Man jau cia buvo kazkas rekomendaves is TBS sepeteli... Jis sintetinis. Bet gal verta tada apie ji pamastyt...  g.gif Dekoju visoms, kurios atsiliepet smile.gif

O nenorit iš RT pabandyti juos dabar visos taip giria, bėje labai gerai man rods apie eco tools kabuki bronzantui skirtą merginos atsiliepia, kiek pamenu bronzantui jo nenaudoja, bet labai giria kaip puikų mineralinei smile.gif jei neklystų blush2.gif TBS bent jau didysis man mineralinei gal nelabai sakyčiau blush2.gif
Atsakyti
Is kabuki, tai as uz ELF 'studio' linijos, Everyday Minerals arba Real Techniques (pastarojo kabuki nebandziau, bet kiti bandyti nerealus). Na ir cia jau minetas Ecotools 'bronzer' sepetelis.

QUOTE(žvarba @ 2012 05 10, 18:08)
bėje labai gerai man rods apie eco tools kabuki bronzantui skirtą merginos atsiliepia, kiek pamenu bronzantui jo nenaudoja, bet labai giria kaip puikų mineralinei smile.gif jei neklystų blush2.gif TBS bent jau didysis man mineralinei gal nelabai sakyčiau blush2.gif


Taip taip, Ecotools bronzato sepetelis idealus mineralinei thumbup.gif O TBS tai nieko gero, nors dabar jau turbut daugiau prikure TBS sepeteliu, tai gal ir neblogu yra, bet is sneiau bandytu, tai nepatiko jie man. Vieni geresni uz kitus, bet siaip yra pigesniu ir geresniu rinkoj aplamai ziurint.
Atsakyti
As uzsisakiau Coastal Scents sepeteliu rinkini.Kaip neprofesionalei man,gal rasiu kazko neblogo kasdieniniam naudojimui.Skaiciausi atsiliepimus,tai neblogi sako.dabar turiu paprasciausia kinietiska rinkini gal uz 4svarus,ir tai pasidazyt pavyksta kartais,tai Coastal Scents gal geresni bus uz dabar turimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 05 08, 13:29)
As sepetelius perku naudojimui, ne kolekcionavimui, pas mane stalciui gulincio isvis nieko nera. tongue.gif .


Na tada cia jau kitas variantas, matot as tai tik kolekcionavimui perku sepecius tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(SECREAT @ 2012 05 10, 18:40)
dabar turiu paprasciausia kinietiska rinkini gal uz 4svarus,ir tai pasidazyt pavyksta kartais,tai Coastal Scents gal geresni bus uz dabar turimus biggrin.gif


thumbup.gif prajuokinot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 10, 18:54)
thumbup.gif  prajuokinot  lotuliukas.gif

tai kad teisybe kalbu biggrin.gif
Atsakyti
merginos kur pigiausiai butu pirkti Sigma sepetelius? 4u.gif
labai uzsireike body brush ax.gif
Atsakyti
o man TBS kabukis labai puikus ax.gif labai švelnutis thumbup.gif
Atsakyti
Na vat ir suprask dabar del tu kabuki, kiekviena turi savo nuomone smile.gif Man tai is ecotools rinkinuko nelabai patiko, bijau, kad ir tas bronzeriui skirtas panasiu sereliu nebutu... Na ka, bandysiu dabar sava patirtim vadovautis, dekui uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 10, 19:01)
Na ka, bandysiu dabar sava patirtim vadovautis, dekui uz patarimus smile.gif

tai iki TBS nueikit, pačiupinėkit - bus lengviau apsispręsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2012 05 10, 20:23)
tai iki TBS nueikit, pačiupinėkit - bus lengviau apsispręsti smile.gif


Neeee, man tie ciupinejimai jokios naudos neduoda smile.gif Tik ant odos - ar patiks, ar ne rolleyes.gif Tas ecotools miniukas irgi labai minkstutis, bet... Neprilipo smile.gif
Atsakyti