Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 05 06, 13:29)
Išbandžiau Beauty Blender kempinėlę smile.gif Metų atradimas!

Pudra šia kempinėle pasidengia labai lengvai, įsitapšnoja, veidas atrodo taip natūraliai, neišryškėja nei vienas pašerpetojimas, suglaisto juos tiesiog. Dar nei vienas šepetėlis man taip skystos pudros nepadengdavo ir pirštais taip tobulai užtepti pudros nesisekdavo bigsmile.gif
Superinis pirkinys thumb_yello.gif

o is kur pirkote? as ir noriu labai ji isigyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 05 06, 21:06)
o is kur pirkote? as ir noriu labai ji isigyti bigsmile.gif

Pirkau BeautyBay.com smile.gif Nemokamas siuntimas, atsiuntė greitai, gerai supakuota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 05 06, 20:12)
Pirkau BeautyBay.com smile.gif Nemokamas siuntimas, atsiuntė greitai, gerai supakuota 4u.gif

Gaila, kad belikes tik su tuo valymo skysciu doh.gif
Atsakyti
Kas galėtų pakomentuoti MUFE dvipusi šepetėlį? Vakar žiūrinėjau parduotuvėj, ar nebus per lankstus sereliai, ar gerai dengia skaitalus/bronzantą?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 05 08, 12:28)
Kas galėtų pakomentuoti MUFE dvipusi šepetėlį?

Mano drauge vizaziste,tai labai patenkinta.Demonstruoja kaskart naujus pirkinius,tai sake man butinai sita isigyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 05 08, 11:28)
Kas galėtų pakomentuoti MUFE dvipusi šepetėlį? Vakar žiūrinėjau parduotuvėj, ar nebus per lankstus sereliai, ar gerai dengia skaitalus/bronzantą?
user posted image

fainas koks, tuoj ir man užsinorės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 05 08, 11:50)
fainas koks, tuoj ir man užsinorės smile.gif

Kur ji gaut, pas mus kaina 180lt ax.gif
Atsakyti
man tai nepatinka tie dvipusiai, neturiu aš jų kur ir kaip laikyti, o stalčiuje laikomi taip ir guli pamiršti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 08, 12:21)
man tai nepatinka tie dvipusiai, neturiu aš jų kur ir kaip laikyti, o stalčiuje laikomi taip ir  guli pamiršti biggrin.gif

As sepetelius perku naudojimui, ne kolekcionavimui, pas mane stalciui gulincio isvis nieko nera. tongue.gif


Tik jis man purus pasirode, tikiuosi gerai kabintu produkta.
Atsakyti
Sveikutes. Gal kuri patartumet, koki naturaliu seriu kabuki mineralinei pudrai? Ieskau svelnucio, minkstucio... Naudoju Coastal Scents Black& Hot Pink, labai patinka, bet noreciau dar kazkokio, nes tas nevisada speja isdziut... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 09, 18:47)
Sveikutes. Gal kuri patartumet, koki naturaliu seriu kabuki mineralinei pudrai? Ieskau svelnucio, minkstucio... Naudoju Coastal Scents Black& Hot Pink, labai patinka, bet noreciau dar kazkokio, nes tas nevisada speja isdziut...  blush2.gif

iš mano patirties naturalaus plaukas bus vistiek šiurktesnis nei sintetinio, tai aš jūsų vietoj ieškočiau būten tokio
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 05 10, 14:52)
iš mano patirties naturalaus plaukas bus vistiek šiurktesnis nei sintetinio, tai aš jūsų vietoj ieškočiau būten tokio

Tikrai? bigsmile.gif Na, as dar turiu kabuki is ecotools, aisku, ko gero, ne etalonas, bet ispudziai tokie, kad naturaliu sereliu sepetelis svelnesnis ir geriau pudryte paskirsto... g.gif
Atsakyti