Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Gisana @ 2012 05 02, 09:44)
Gal kuri bandėte Suqqu šepetėlius?  smile.gif

labai knieti, nu bet kaina skaudžiai kanda cool.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 05 02, 16:58)
labai knieti, nu bet kaina skaudžiai kanda cool.gif

Aha ax.gif ir dar nesusigaudžiau, iš kur galima būtų parsisiųsti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif merginos ieskau didelio, standaus bei svelnaus pudros sepetelio, body powder tipo smile.gif gal uzrekomenduotumete koki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2012 04 30, 17:04)
Sian gavau)  4u.gif
user posted image

rytoj isbandysiu)Siaip tai labai svelni ,bet  tvirta)

Šį turiu.Labai labai patinka,toks tankus ir švelnus mirksiukas.gif Tepu su juo BE pudrą ax.gif Labai gerai atlieka savo darbą thumbup.gif Dar iš Eco tools turiu šį rinkinuką

user posted image

Šis man nepatiko schmoll.gif Dabar gundausi daugelio išgirtais RT šepetėliais biggrin.gif
Atsakyti
ups, ne cia pataikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 06 gegužės 2012 - 07:44
gal kas ketinate uzsisakineti Sigma sepetelius, noreciau prisijungti 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau Beauty Blender kempinėlę smile.gif Metų atradimas!

user posted image

Pudra šia kempinėle pasidengia labai lengvai, įsitapšnoja, veidas atrodo taip natūraliai, neišryškėja nei vienas pašerpetojimas, suglaisto juos tiesiog. Dar nei vienas šepetėlis man taip skystos pudros nepadengdavo ir pirštais taip tobulai užtepti pudros nesisekdavo bigsmile.gif
Superinis pirkinys thumb_yello.gif
Atsakyti
O su kuo tos kempineles plaunamos, maciau kazkoks specialus skystis yra tik jis nepigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2012 05 06, 14:33)
O su kuo tos kempineles plaunamos, maciau kazkoks specialus skystis yra tik jis nepigus  g.gif

Ploviau su paprastu šampūnu/plovikliu, kuriuo ir įprastus šepetėlius plaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 05 06, 14:29)
Išbandžiau Beauty Blender kempinėlę smile.gif Metų atradimas!

user posted image

Pudra šia kempinėle pasidengia labai lengvai, įsitapšnoja, veidas atrodo taip natūraliai, neišryškėja nei vienas pašerpetojimas, suglaisto juos tiesiog. Dar nei vienas šepetėlis man taip skystos pudros nepadengdavo ir pirštais taip tobulai užtepti pudros nesisekdavo bigsmile.gif
Superinis pirkinys thumb_yello.gif



o kokia kaina tos kempineles? g.gif
Atsakyti
Pagyrimai MAC 239: puikiai sklaido šešėlius. Pavyko gražiai uždėt ir tas spalvas, kurios su kitais bandytais šepetėliais nelygiai sklaidydavosi. Su kitais (nors ir daugiausia no name'ais) vargdavau netrumpai, o su šiuo šepetuku vienas-du ir viskas, lygu blink.gif ir abi akys vienodai išeina padažyti be didelių pastangų biggrin.gif
Dabar bene kiekvieną dieną daraus dūminį ir su įvairiom turimom spalvom žaidžiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 05 05, 21:15)
user posted image
Šis man nepatiko schmoll.gif Dabar gundausi daugelio išgirtais RT šepetėliais biggrin.gif


Kaip tik laukiu sio rinkinuko, sis jums nepatiko ? g.gif ax.gif
Atsakyti