Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Galkuri turit Sigma F05 uzsimaniau as jo tik klausimas ar verta?
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 29, 11:22)
Galkuri turit Sigma F05 uzsimaniau as jo tik klausimas ar verta?

o kam naudoti norit? Aš turiu F05 ir F10, F10 daug plonesnė plunksnelė, F05 storesnis ir man pravedimams nelabai smile.gif jį maskuokliui naudoju, kokiam mažam spuogeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 04 29, 15:18)
o kam naudoti norit? Aš turiu F05 ir F10, F10 daug plonesnė plunksnelė, F05 storesnis ir man pravedimams nelabai smile.gif jį maskuokliui naudoju, kokiam mažam spuogeliui smile.gif

As noriu naudoti skaistalams, konturavimui, turiu omeny sita:
user posted image
Beje, o kaip jums E10? Ta plunksnele, pravedimui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 29 balandžio 2012 - 15:39
QUOTE(*moon* @ 2012 04 29, 15:37)
As noriu naudoti skaistalams, konturavimui, turiu omeny sita:
user posted image
Beje, o kaip jums E10? Ta plunksnele, pravedimui?

ups sorry, sumaišiau su E blush2.gif
E10 pravedimams man visai neblogas, nos tam aš labiau mėgstu kirstą šepetėlį, bet jei mėgstat plunksnelę, tada manau patiks smile.gif
Atsakyti
Sian gavau) 4u.gif
user posted image

rytoj isbandysiu)Siaip tai labai svelni ,bet tvirta)
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2012 04 30, 15:04)
rytoj isbandysiu)Siaip tai labai svelni ,bet  tvirta)


Parasykite atsiliepima kai isbandysit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 04 30, 16:07)
Parasykite atsiliepima kai isbandysit  bigsmile.gif

neistveriau iki rytojaus)))

Svelnumas wub.gif ,patiko tankumas, tepant pudra l. gerai padengia, pamaskuoja.
As patenkinta . 4u.gif


user posted image
Atsakyti
As irgi turiu ta ecotools sepeteli, pradziai naudojau pagal paskirti bronzatui, bet man jis kiek per didelis pasirode, dbr naudoju mineraliniai padengti, nugis labai apsipatenkinus bigsmile.gif nes sepetelis labai svelnus, bet ir super tankus, puikiai paskirsto mineralus, nu zodz puikus pirkinys uz tokia kaina, beje kazkur skaiciau, o gal youtubej ziurejau, kad ji naudoja ir skystam pagrindui uztepti, reiks kada ir man pabandyti, nors kreminiai naudoju ir irgi esu suoer patenkinta kita eco tools sepeti, si nors sis irgi ne skystam pagrindui skirtas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2012 04 30, 16:53)
neistveriau iki rytojaus)))
Svelnumas  wub.gif ,patiko tankumas, tepant pudra l. gerai padengia, pamaskuoja.
As patenkinta . 4u.gif



QUOTE(Juxt @ 2012 04 30, 17:37)
As irgi turiu ta ecotools sepeteli, pradziai naudojau pagal paskirti bronzatui, bet man jis kiek per didelis pasirode, dbr naudoju mineraliniai padengti, nugis labai apsipatenkinus  bigsmile.gif nes sepetelis labai svelnus, bet ir super tankus, puikiai paskirsto mineralus, nu zodz puikus pirkinys uz tokia kaina,


Puikus atsiliepimai, tai ir man jo prisireike biggrin.gif
Atsakyti
As irgi nesenai gavau ecotools sepeteli bronzeriui. Pradzioj galvojau, kad bus labai didelis naudoti pagal paskirti, o paskui supratau,kad daug graziau ir tolygiau paskirsto bronzeri. labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2012 05 01, 20:59)
As irgi nesenai gavau ecotools sepeteli  bronzeriui. Pradzioj  galvojau, kad  bus labai didelis naudoti pagal paskirti, o paskui supratau,kad daug graziau ir  tolygiau paskirsto bronzeri. labai patinka  4u.gif


O man bronzata su juo nepatiko tept - per koncentruotai tepa (bet gal kad as baltaode ir man reikia svelniai bronzata padengt), o pudrai pasakiskas jis thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri bandėte Suqqu šepetėlius? smile.gif
Atsakyti