Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Almost @ 2012 04 25, 16:26)
Sveikos. Klausimas dėl šešėlių blending brush - ar garsiajam MAC 217 yra pigesnių pakaitalų? RT blending, dar kažkas? Ar jis tik vienas toks geras ir nepakartojamas? mastau.gif Ieškau blending brusho, tai įdomaujuosi dabar visur..
ačiū!  4u.gif

sigma E25 labai neblogas analogas Mac'ui. Ir kaina daug draugiškesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 25, 17:34)
As labai daug tu blending isbandzius, patikekit sis mac nepakeiciamas  4u.gif

O kiek tas stebuklas plius minus kainuoja su visais tax'ais rolleyes.gif ?
ir is kur siunciates? Is maccosmetic.com?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 25 balandžio 2012 - 19:45
QUOTE(ingapoc @ 2012 04 25, 18:41)
O kiek tas stebuklas plius minus kainuoja su visais tax'ais rolleyes.gif ?
ir is kur siunciates? Is maccosmetic.com?


šiandien kaip tik žiūrėjau, Airijos MAC parduotuvėje šitas stebuklas kainuoja 22,50€ ...
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Gal kuri bande uzsakyneti Sigma arba RT is sio puslapio http://www.cocktailc...k/Sigma-Brushes ?

ar patikima ir per kiek laiko atkeliavo?

pagaliau pribrendau Sigma rinkiniui o suma man didele ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernesta23: 25 balandžio 2012 - 21:21
QUOTE(Ernesta23 @ 2012 04 25, 22:13)
Sveikos mamytes  4u.gif

Gal kuri bande uzsakyneti Sigma arba RT is sio puslapio http://www.cocktailc...k/Sigma-Brushes ?

ar patikima ir per kiek laiko atkeliavo?

pagaliau pribrendau Sigma rinkiniui o suma man didele  ax.gif


Parduotuvė patikima. Bet kaina geresnė gaunasi perkant iš JAV
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 04 25, 17:26)
Sveikos. Klausimas dėl šešėlių blending brush - ar garsiajam MAC 217 yra pigesnių pakaitalų? RT blending, dar kažkas? Ar jis tik vienas toks geras ir nepakartojamas? mastau.gif Ieškau blending brusho, tai įdomaujuosi dabar visur..
ačiū!  4u.gif


As Sigma turiu is rinkinuko, tai gal sie mylimiausi, nors turiu ir kitu sklaidymui sepeteliu. O MAC man nepatiko, panasus i Sigma, bet Sigma man smagesnis.
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2012 04 16, 21:43)
Sakykit ką norit, bet aš čia nematau jokių padirbinių. Juk tos pigesnės kempinėlės nėra pardavinėjamos kaip ale originalūs 'Beautyblender'iai', jos tiesiog panašios. Matyt supratimas apie 'fufliakus' skiriasi mirksiukas.gif


Truputi sena posta istraukiu i dienos sviesa....

Na fufliaku, tai as vadinu tokius produktus, kurie nukopijave originala ir uzsirase to originalo varda, .t.y bandomi prastumt kaip originalus. O kai panasiai atrodo, bet kitos firmos ar noname'inisi, tai nei fuflo, nei ka...

Del tu beautyblender kempineliu, tai kazkur buvo youtube klipukas, kad snekejo apie jas, rode keliu firmu, lygino ir esme buvo, kad firmos daznai tik savo varda uzdeda ir nuo to keiciasi kaina, o produktas buna tas pats, t.y. perkami produktai, o ne jie kuriami. Pvz X firma pagamina kazkoki sepeteli, ji nuperka firmos Y, Z, V ir kiekviena stampuoja jau su savo firmos vardu, savo firmos pakuotej ir tt, bet is esmes visu 3 firmu produktas tas pats ir kokybe ta pati, tik Y pardavineja uz $5, Z uz $12, o V uz $30....

Man rodos su CoastalScents panasiai yra, bent su paletem, nes ebay atrodo tos pacios pardavinejamos, tik be firmos pavadinimo, o kaina mazesne gaunasi. Is Physician's Formula turiu seselius ir itariu, kad tokiu pat principu gaminti - is pradziu maniau tik siaip labai panasus i vienus UMA seselius (vizualiai, nes UMA neciupinejau), bet paskui prie PF sudeties parasyta, kad gali skirtis priklausomai nuo tiekejo ar kazkas tokio....
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 04 25, 20:41)
O kiek tas stebuklas plius minus kainuoja su visais tax'ais rolleyes.gif ?
ir is kur siunciates? Is maccosmetic.com?

Siunciausi is oficialios svetaines per tarpininke su viskuo isejo 75 lt Turiu ir ta sigma cia mineta, tai tikrai panasus jie is isvaizdos, bet mac'o man labiau patinka sereliai jie labiau koncentruoti ir standesni, del tos priezasties savo darba atlieka puikiai thumbup.gif Sigmos jie minkstesni ir labiau issisklaude, labiau pasipute, nzn ar supratot ka norejau pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 26, 07:58)
Sigmos jie minkstesni ir labiau issisklaude, labiau pasipute, nzn ar supratot ka norejau pasakyti  biggrin.gif

Supratau, dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 26, 02:33)
Truputi sena posta istraukiu i dienos sviesa....




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
visiškai sutinku su Jūsų nuomone!
kainos skirtumas yra tik tas, kad vienos įmonės daugiau investuoja į marketingą, todėl paprasta kempinė ir išauga iki 20$ kainos, kitos netokios žinomos, arba visai nežinomos (dauguma gal būt tos, kurios ir gamina paskui parduoda brand'inėms kompanijoms) parduoda papigiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 04 25, 23:06)
Parduotuvė patikima. Bet kaina geresnė gaunasi perkant iš JAV


na tikrai.. jei uzsakyti is coctailcosmetic tai gaunasi 240lt, jei is Sigmos puslapio ~200lt, o gal zinote per kiek realiai atkeliauja siuntinukas is Sigmos? bet is kitos puses jei siustis is jav, yra didele tikimybe kad prisides muitas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta23 @ 2012 04 26, 11:11)
na tikrai.. jei uzsakyti is coctailcosmetic tai gaunasi 240lt, jei is Sigmos puslapio ~200lt, o gal zinote per kiek realiai atkeliauja siuntinukas is Sigmos? bet is kitos puses jei siustis is jav, yra didele tikimybe kad prisides muitas  doh.gif

iš sigmos atkeliauja per pora sav.
Atsakyti