Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Ketus @ 2012 04 19, 20:41)
4u.gif
Gal kas nors naudojate ar girdėjote atsiliepimų apie SEDONA LACE šepetėlius? Vizualiai jie labai panašūs į Sigma, tik rinkiniai žymiai pigiau gaunasi  rolleyes.gif
Ir į Lt siunčia  bigsmile.gif
Internete nuomonės neblogos, bet gal reklamą stumia ir tiek.... biggrin.gif
Visai gundo mane šis kompektukas
http://www.sedonalac...thout-Belt.aspx
Pati naudoju keletą Sigmos ir Inglot šepetėlių, (ir esu jais labai patenkinta), tad šiek tiek bijau, kad po šių visokios pigesnės alternayvos gali nuvilt - ne kartą jau teko įsitikinti, jog skūpus moka du kartus...  biggrin.gif

Is paziuros man tai nekokie atrodo g.gif
Atsakyti
Atkeliavo siandien ilgai laukstas RT skaistalu sepetelis, tai pirmi yspudziai wow svelnumas neispasakytas wub.gif wub.gif wub.gif Nors pasirode gan nemazas kaip skaistalams, turbut ir pudra su juo bus galima dengti bigsmile.gif lotuliukas.gif bet bus matyt kaip naudosis smile.gif
Atsakyti
ateinu su atsiliepimais apie RT skaistalų šepetėli

user posted image
švelnus, netankus, pats kotas tai man nelabai mielas. Išbandžiau su juo tepti kompaktine, skaistalus ir bronzika. Patiko, užskaitau

RT kreminei pudrai
user posted image
dydis mažesnis nei prieš tai mano turėtu šepetelių, bet čia jo pliusas, patogus visur prieiti, man gal norėtusi kad balti plaukeliai būtu čiut ilgesni. Gana švelnus, nors mano sigma turimas švelnesnis. Gana neblogas šepetėlis

bendrai paėmus neblogi šepetėliai, dėl švelnumo jų nealpėju, nes ir dabar turiu švelnius mirksiukas.gif ( sigmos bunny kolekcija)
Atsakyti
gavau iš CS brush guard rinkinuką, man super pasirodė smile.gif
user posted image
Atsakyti
Visgi man RT skaistalu sepetelis man per didelis skaistalams, o juolab konturavimui doh.gif Bet kompaktinei ar bronzatui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 25, 14:51)
Visgi man RT skaistalu sepetelis man per didelis skaistalams, o juolab konturavimui  doh.gif Bet kompaktinei ar bronzatui  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

visiškai pritariu, skaistalams jis netinkamas, bet kadangi pirkau ne tam naudoti tai man viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 25, 16:20)
visiškai pritariu, skaistalams jis netinkamas, bet kadangi pirkau ne tam naudoti tai man viskas ok smile.gif

O kam? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 25, 15:24)
O kam?  biggrin.gif  g.gif

aš ilgai svarsčiau ar RT imti ar sigmos f25.
Jis man patiko bronzatui ir kompaktinei, dažniausia turbūt broziatui naudosiu, kadangi jis nėra standus tai man patiko tuom kad lengva išgauti norima tamsuma, aš pati pakanamai šviesi tai su juo man puikiai sekesi nepadauginti jo smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 25, 16:55)
aš ilgai svarsčiau ar RT imti ar sigmos f25.
Jis man patiko bronzatui ir kompaktinei, dažniausia turbūt broziatui naudosiu, kadangi jis nėra standus tai man patiko tuom kad lengva išgauti norima tamsuma, aš pati pakanamai šviesi tai su juo man puikiai sekesi nepadauginti jo smile.gif))

O gal zinote is RT koks tiktu konturavimui be skaistalams? Nes jauciu to dickio pudrai nebepirksiu, tas sueis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 25, 16:11)
O gal zinote is RT koks tiktu konturavimui be skaistalams? Nes jauciu to dickio pudrai nebepirksiu, tas sueis  biggrin.gif

kai nesu bandžiusi tai nelabai ka galiu ir patarti, gal atsilieps kas turi ir naudoja mirksiukas.gif , nes aš turiu tik du RT šepetėlius prieš tai aprašytus
Atsakyti
Sveikos. Klausimas dėl šešėlių blending brush - ar garsiajam MAC 217 yra pigesnių pakaitalų? RT blending, dar kažkas? Ar jis tik vienas toks geras ir nepakartojamas? mastau.gif Ieškau blending brusho, tai įdomaujuosi dabar visur..
ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 04 25, 17:26)
Sveikos. Klausimas dėl šešėlių blending brush - ar garsiajam MAC 217 yra pigesnių pakaitalų? RT blending, dar kažkas? Ar jis tik vienas toks geras ir nepakartojamas? mastau.gif Ieškau blending brusho, tai įdomaujuosi dabar visur..
ačiū!  4u.gif

As labai daug tu blending isbandzius, patikekit sis mac nepakeiciamas 4u.gif
Atsakyti