Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

aš turiu tą essence.. na nelabai jis man blush2.gif švelnus jis bet toks "skystas" labai.. nors ir patinka man, kad trumpas kotelis. Bet greitu laiku ir aš RT užsisakysiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 18 balandžio 2012 - 22:09
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 18, 14:58)
šiandien parkeliavo RT šepetėliai, tai apžiūrėjus nenuvylė, švelnus pasirodė, kai išbandysiu parašysiu palyginima su sigmos sintetiniais šepetėliais


Labai laukiu palyginimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 18, 15:58)
šiandien parkeliavo RT šepetėliai, tai apžiūrėjus nenuvylė, švelnus pasirodė, kai išbandysiu parašysiu palyginima su sigmos sintetiniais šepetėliais

user posted image

Labai domins apie si skaistalu, nes ir as jo laukiu 4u.gif
Atsakyti
Kas turite RT Powder Brush ar nera jis labai didelis?
user posted image
Ar patogesnis is sio rinkinio?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 19 balandžio 2012 - 10:17
[quote=*moon*,2012 04 19, 10:16]

Nufotografavau telefonu kaip realiai atrodo. Labai dydziai skirias ju.. Man tas didesnis patogesnis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supermamos_forumas: 19 balandžio 2012 - 10:24
[quote=Supermamos_forumas,2012 04 19, 11:23]
[quote=*moon*,2012 04 19, 10:16]

Nufotografavau telefonu kaip realiai atrodo. Labai dydziai skirias ju.. Man tas didesnis patogesnis.
[/quote]
Oho, tikrai kaip skiriasi blink.gif O kaip jums tas dickis? Patogus kompaktinei? Graziai dengia?
Atsakyti
Is kur greiciausiai ir pigiausiai galima parsisiusti MAC sepetelius?
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2012 04 19, 11:43)
Is kur greiciausiai ir pigiausiai galima parsisiusti MAC sepetelius?

Pigiai mac originaliu sepeteliu nebuna, kadangi jiems nuolaidu niekad nesu macius, todel labiausiai apsimoka pirkti ju oficialiam tinklapyje is USA per tarpininkes jei tikrai norite gauti originalia preke, nes jei kur bus pigiau tai is karto fufliakas doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
doh.gif žioplė pamečiau šepetėlį nuo Chanel Illusion D'Ombre šešėlių, parduotuvių konsultantės nieko panašaus pasiūlyti negali, o ir Chanel tokių pačių atsarginių pardavimui neturi. Gal kuri žinote kažką panašaus tinkamo? (plokščias, įžambiai nupjautas, pokietis, specialiai kreminiams šešėliams tepti)
Ačiū unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 19, 12:12)
Pigiai mac originaliu sepeteliu nebuna, kadangi jiems nuolaidu niekad nesu macius, todel labiausiai apsimoka pirkti ju oficialiam tinklapyje is USA per tarpininkes jei tikrai norite gauti originalia preke, nes jei kur bus pigiau tai is karto fufliakas  doh.gif


Man nereikia pigiai, man reikia optimalaus pinigu/laiko varianto biggrin.gif O kiek mazdaug laiko uzima visas siuntimo procesas per tarpininke? Gal zinote pas kokia greiciau viskas juda?
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2012 04 19, 15:46)
Man nereikia pigiai, man reikia optimalaus pinigu/laiko varianto  biggrin.gif  O kiek mazdaug laiko uzima visas siuntimo procesas per tarpininke? Gal zinote pas kokia greiciau viskas juda?

Kur suk kur nesuk ne maziau 3 sav. zinau labai saunia tarpininke, bet ne is sio forumo ir ima ji tik 10% jei domins detales per a.z
Atsakyti
4u.gif
Gal kas nors naudojate ar girdėjote atsiliepimų apie SEDONA LACE šepetėlius? Vizualiai jie labai panašūs į Sigma, tik rinkiniai žymiai pigiau gaunasi rolleyes.gif
Ir į Lt siunčia bigsmile.gif
Internete nuomonės neblogos, bet gal reklamą stumia ir tiek.... biggrin.gif
Visai gundo mane šis kompektukas
http://www.sedonalac...thout-Belt.aspx
Pati naudoju keletą Sigmos ir Inglot šepetėlių, (ir esu jais labai patenkinta), tad šiek tiek bijau, kad po šių visokios pigesnės alternayvos gali nuvilt - ne kartą jau teko įsitikinti, jog skūpus moka du kartus... biggrin.gif
Atsakyti