Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

jau susipainiojau visai beskaitydama blush2.gif biggrin.gif

jeigu aš naudoju makijažui užtvirtinti biria pudrą g.gif tai man ją reikai įtrinti su buffing brush g.gif biggrin.gif ar su kuo? biggrin.gif blush2.gif ka galite pasiulyti iš RT ar ecotools blush2.gif na kažką kas tiktu tai biriai pudrai g.gif nes visai pasimečiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 04 10, 09:05)
jau susipainiojau visai beskaitydama  blush2.gif  biggrin.gif

jeigu aš naudoju makijažui užtvirtinti biria pudrą  g.gif  tai man ją reikai įtrinti su buffing brush  g.gif  biggrin.gif  ar su kuo?  biggrin.gif  blush2.gif  ka galite pasiulyti iš RT ar ecotools  blush2.gif  na kažką kas tiktu tai biriai pudrai  g.gif  nes visai pasimečiau  blush2.gif



Tikrai yra kur pasimesti)))

as bandysiu sita( mergaites rase < kad geras)

(nors yra bronzatui)
http://www.iherb.com...zer-Brush/36804
Atsakyti
Vakar gavau 2 kompletelius ECOTOOLS ir viena uzdaroma (planavau nesiotis kosmetineje, pataisyti makiaza dienos begyje).
1
2
3

Pirma mintis kai paemiau i rankas - "vaikiski teptukai" biggrin.gif Po mano CS, ERDESA, SEPHORA sie pasirode labai mazi. Kabuki kuris buvo rinkinyje, isvis juokingas, maziukas doh.gif biggrin.gif Kiti puse bedos. Patiko, kad yra minksti, svelnus, bet ne visi patiko savo dydziu. O gal tiesiog priprasti reikia. Akims manau bus geri, o veidui abejoju g.gif Nesiojamas (issukamas) irgi nelabai patiko, noretusi ilgesnio plauko g.gif Patiko kosmetine-dekliukai, vienas dekliukas su veidrodeliu, patogu kelioneje thumbup.gif Ir siaip kolkas manau namuose jais nesinaudosiu, bet kelionei bus labai geri bigsmile.gif Labai kompaktiski. Patiko tvirtas plastikinis ipakavimas, grazu, bet pagalvojau, kad geriau investuotu i pacius sepeteliu, tokiu atveju ir dekliuku-kosmetines galetu atsisakyti, svarbu kokybe pagrindinio gaminio smile.gif

Jeigu ECOTOOLS nepatiks, nesusidraugausiu su jais, bandysiu RT smile.gif

Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 04 10, 09:05)
jau susipainiojau visai beskaitydama  blush2.gif  biggrin.gif

jeigu aš naudoju makijažui užtvirtinti biria pudrą  g.gif  tai man ją reikai įtrinti su buffing brush   g.gif  biggrin.gif  ar su kuo?  biggrin.gif  blush2.gif  ka galite pasiulyti iš RT ar ecotools  blush2.gif   na kažką kas tiktu tai biriai pudrai  g.gif  nes visai pasimečiau  blush2.gif

o dieve ne, tikrai nieko nereikia įtrinti..... jei pudrą naudojate makiažui užtvirtinti, jums reikia lengvo šepetėlio, tik perbraukti produktu per veiduką. Rinkčiausi tokio tipo
user posted image
user posted image
bet visiškai tiks bet koks ne itin tankus, lengvo plauko, švelnus šepetėlis smile.gif Svarbu, kad tik Jums būtų patogus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 10 balandžio 2012 - 12:56
QUOTE(žvarba @ 2012 04 10, 13:52)

bet visiškai tiks bet koks ne itin tankus, lengvo plauko, švelnus šepetėlis smile.gif Svarbu, kad tik Jums būtų patogus mirksiukas.gif


taip ir darau.. blush2.gif vos perbraukiu tokiu šepetėliu.. bet kai čia paskaitai temas, tai pasimečiau.. galvojų gal visai ne taip turi būt g.gif biggrin.gif blush2.gif
mokytis mokytis ir dar kartą mokytis pioneer.gif biggrin.gif
bet .. nieks negimė mokytas lotuliukas.gif
Atsakyti

Sveikos mamytes, ruosiausi pirkti TBS didiji sepeteli veidui, bet perskaiciusi tema susigundziau isgirtaisiais Real Techniques biggrin.gif Gal kuri turite abudu ir galite patarti kuris geresnis? Iherbe jau renku uzsakyma, is RT ta skaistalams tikrai jau imsiu, tai manau gal ir pudrai uzsisakyti, tik nezinau kuris ten tiktu. Noreciau, kad tiktu ir meteoritams ir kompaktinei pudrai ax.gif Gal galite kazka rekomenduoti 4u.gif
Beje, turiu sigma f 80 skystai pudrai, tai labai dziaugiuosi jau kokius metus, nei vienas serelis neiskrito. Is CS nusipirkau analogiska sigmai flat top buffer brush (turbut taip vadinasi) bet nei karto dar nenaudojau biggrin.gif Gal ateityje, jei pradesiu naudoti mineraline pudra, manau labiau jis tinkamas nei skystai smile.gif
Labai smagi jusu temele 4u.gif
Atsakyti
Merginos,koki sepetlei geriausiai naudoti meteoritams?Nu arba as nemoku jais naudotis,arba man tie meteoritai visiskai jokio efekto blush2.gif
Atsakyti
Iš kur pačios perkate Sigma šepetėlius?
Tik iš čia?
http://www.sigmabeau...ategory_s/3.htm
Iš čia reikia pirkti, kad suma neviršytų 75 lt, ar taip?
O gal kas esate viršiję ir muitinei neužkliuvo? g.gif Nes rinkinukai kainuoja žymiai brangiau nei 75 lt, o taip jo norėtųsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 04 12, 12:00)
Iš kur pačios perkate Sigma šepetėlius?
Tik iš čia?
http://www.sigmabeau...ategory_s/3.htm
Iš čia reikia pirkti, kad suma neviršytų 75 lt, ar taip?
O gal kas esate viršiję ir muitinei neužkliuvo?  g.gif  Nes rinkinukai kainuoja žymiai brangiau nei 75 lt, o taip jo norėtųsi  smile.gif

aš perku iš originalaus jų puslapio kurį ir nurodėte, tris kartus siunčiausi ir visus kartus muitinei neužkliuvo, jie buvo pažymeje kaip dovana ir suma mažesne blush2.gif ateina maždaug per dvi savaites. paieškokit nuolaidos kodo kai pirksit dažnai būna 10% proc mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 12, 13:49)
aš perku iš originalaus jų puslapio kurį ir nurodėte, tris kartus siunčiausi ir visus kartus muitinei neužkliuvo, jie buvo pažymeje kaip dovana ir suma mažesne blush2.gif ateina maždaug per dvi savaites. paieškokit nuolaidos kodo kai pirksit dažnai būna 10% proc mirksiukas.gif

O jūsų sumos buvo didesnės nei 75 lt visų siuntinių?
Kažkaip nesinori ant muitinės "užbristi", nes tada kaina gerokai išaugtų ir jau tada geriau apsimokėtų per tarpininkes siųstis.
Galvoju pirkti presuotai pudrai (Total finish kaip būna) - F50
Standartinį šešėlių spalvai padengti - E55
Šešeliavimui, griežtos kampučio linijos retušavimui tinkamas būtų E35 ?

Dar gal visai norėčiau šešėlių, kažin kaip jie?
http://www.sigmabeau...are_p/ep002.htm
Prie jų yra ir šepetelis iš dviejų pusių E30 ir E25, galėtų atstoti E35 tikriausiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 04 12, 13:01)
O jūsų sumos buvo didesnės nei 75 lt visų siuntinių?
Kažkaip nesinori ant muitinės "užbristi", nes tada kaina gerokai išaugtų ir jau tada geriau apsimokėtų per tarpininkes siųstis.
Galvoju pirkti presuotai pudrai (Total finish kaip būna) - F50
Standartinį šešėlių spalvai padengti - E55
Šešeliavimui, griežtos kampučio linijos retušavimui tinkamas būtų E35 ?

Dar gal visai norėčiau šešėlių, kažin kaip jie?
http://www.sigmabeau...are_p/ep002.htm
Prie jų yra ir šepetelis iš dviejų pusių E30 ir E25, galėtų atstoti E35 tikriausiai  g.gif

visus kartus viršijo, bet aš negaliu garantuoti kad jums neuždės mokesčių, rašau kaip man buvo, tai kaip jums patogiau čia jau jums spresti mirksiukas.gif
presuotai pudrai (Total finish kaip būna) - F50, manau blogas pasirinkimas, nes jis skirtas kreminei pudrai, dar skaitaslams, užbaigimui siūlyčiau F30.
Šešėlių nesu bandžiusi
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 12, 12:49)
aš perku iš originalaus jų puslapio kurį ir nurodėte, tris kartus siunčiausi ir visus kartus muitinei neužkliuvo, jie buvo pažymeje kaip dovana ir suma mažesne blush2.gif ateina maždaug per dvi savaites. paieškokit nuolaidos kodo kai pirksit dažnai būna 10% proc mirksiukas.gif

O jus prasot, kad siutu kaip dovana ar jie patys tokie maloniai gudrus? smile.gif Ir dar klausimelis- kur tos nuolaidos ieskoti reikia? blush2.gif
Atsakyti