Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(*moon* @ 2012 04 02, 15:27)
Kazkada turejau ta egipto zemei, tai prastesnio turbut nesu turejus  doh.gif Kazkokius kitus bandyti net ranka nebekilo  doh.gif



QUOTE(shopingas @ 2012 04 02, 23:59)
100% pritariu siam komentarui  drinks_cheers.gif Baisus tie sepeteliai, kaip su tarka dazytis  doh.gif


Aš taip pat jį nusipirkau kartu su Egipto žeme, bet po poros dienų jį atidaviau, nes tikrai mano odai per šiurkštus buvo.
QUOTE(Jugne @ 2012 04 03, 07:41)

Mergaites, o is Lietuvoje parduodamu sepeteliu kurie verti demesio? Kaip supratau TBS, kas dar?


YSL didelį šepetėlį turėjau, buvau labai patenkinta, tik kainos didelės doh.gif bet šiaip apie YSL šepetėlius nemažai gerų atsiliepimų buvo forume
Mažesnėmis kainomis Douglase mačiau Estee Lauder, manau jie irgi turėtų būti geri.

Turiu Ecotools nusipirkusi, išties vidutiniški, manau toms, kurios mėgsta dažytis šešėliais dažnai, reikėtų kokybiškesnių pasiieškoti.

Atsakyti
Merginos kokia paskirtis Stipple Brush sepetelio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 04 04, 22:27)
Merginos kokia paskirtis Stipple Brush sepetelio?  g.gif

Man jis labai universalus. Priklauso nuo dydzio zinoma dar. Man jis tinkamas pudroms ( kreminiai, presuotai), bronzantui, uzbaigiamajai pudrai, primeriui, skaistalams jei nera didelis. Zodziu universalus 4u.gif
Atsakyti
O dar toks klausimelis, kuo skiriasi sepeteliai mineraliniai kosmetikai ir nemineraliniai, kodel prie vienu sepeteliu pabrezia kad tinka ir mineraliniai?
Atsakyti
man irgi galva susisuko biggrin.gif
kuo skiriasi buffing brush nuo stipping brush?
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 04 04, 22:58)
O dar toks klausimelis, kuo skiriasi sepeteliai mineraliniai kosmetikai ir nemineraliniai, kodel prie vienu sepeteliu pabrezia kad tinka ir mineraliniai?

Mineralinei turi buti tankiu sereliu, tam kad itrinti i oda smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Juxt @ 2012 04 05, 09:58)
man irgi galva susisuko biggrin.gif
kuo skiriasi buffing brush nuo stipping brush?

Stipping sereliai retesni, todel labiau tinkamas skystai pudrai, taip pat labai pigmentuotiems produktams, padengti plonu sluoksniu 4u.gif puikiai tinka highlighter'iui arba shimmer'iui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 04 05, 08:58)
man irgi galva susisuko biggrin.gif
kuo skiriasi buffing brush nuo stipping brush?

buffing daug tankesni smile.gif o tai reiškia daug intensyviau dengia, labiau "įtrina" produktą smile.gif stipping yra retesnis, todėl dengs daug "lengviau" smile.gif
va tarkim sigmos buffing ir stipping šepetėliai. Kaip *moon* ir minėjo, su buffing sunkiai įsivaizduoju pigmentuotų produktų dengimą, o va stipping tam puikia tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 05 balandžio 2012 - 09:42
QUOTE(*moon* @ 2012 04 05, 09:29)
Mineralinei turi buti tankiu sereliu, tam kad itrinti i oda  smile.gif

Papildyta:

Stipping sereliai retesni, todel labiau tinkamas skystai pudrai, taip pat labai pigmentuotiems produktams, padengti plonu sluoksniu  4u.gif puikiai tinka highlighter'iui arba shimmer'iui  thumbup.gif

Bet mineraline buna ir baigiamoji pudra ar skaistalai, juos irgi reikia itrinti? ar jiems dengti tinka labiau stipping sepeteliai? Atsiprasau jei kvailas klausimas, bet as dar tik mokinuosi biggrin.gif
Atsakyti
noriu užsisakyti Real Techniques Blush Brush iš kur greičiausiai, pigiausiai?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 05, 11:56)
noriu užsisakyti Real Techniques Blush Brush iš kur greičiausiai, pigiausiai?

iHerb mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 05, 11:21)

ačiū jau užsisakiau mirksiukas.gif
kai gausiu parašysiu atsiliepima, labai įdomu bus palygint su sigmos sintetiniais šepetėliais
Atsakyti
dėkui už paaiškinimus mergaitės, sakysiuosi pradžiai RT stippinginį biggrin.gif
Atsakyti