Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(jaunuole @ 2012 03 29, 22:10)
http://www.sigmabeau...it_p/smax04.htm

Parkeliavo manasais rinkinukas  wub.gif . Jau isbandziau F82. Labai minkstutis, svelnutis. Tepiau kremine pudra.

Idomu kaip kiti sepeteliai, lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 30, 11:39)
TBS šepetėlis mineralinei pudrai labai švelnus  wub.gif
user posted image

Dekoju smile.gif Pabandysiu gal isparduotuvej pagaudyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 03 30, 10:52)
Idomu kaip kiti sepeteliai, lauksiu atsiliepimu smile.gif


Panaudojau kelias dienas, galiu daugiau parasyti. Kaip ir sakiau, tas mazasis kabuki, tiesiog nuostabus. Labai gerai dengia kremine pudra, pasiekia akiu kampucius ir aplink nosi. Tiktu kreminiams skaistalams ar bronzikui. Su F84 itapsnojau presuota pudra ir pakonturavau veida. Su F86 tepiau maskuokli. Pasiekia ir akiu kampucius. Taip pat tepiau highliteri ant skruostikauliu. Vienintelis F80 dar neisbandytas. Manau puikiai tiktu kreminei pudrai.

Atsakyti
Uzsisakiau stai si RT sepeteli skaistalams, gal jau kas turit? Galetumet pakomentuot? Ziauriai mielas jis man atrodo wub.gif wub.gif wub.gif Siaubas, jau ketvirtas sepetukas skaistalams, kazkokia manija apsedo su tais sepeteliais doh.gif doh.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
Panos nemoku dažytis su stippling Brush kreminei pudrai, kame problema nenumanau verysad.gif , bet veidas labai jau tinkuotas atrodo, kažkaip daaaug pudros užsideda... tad vėl grįžau prie seno metodo- pirštukų biggrin.gif

Gal kas pasakys, kaip geriau su juo sutart..

Mano štai tokio tipo šepetys:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 01, 20:36)
Panos nemoku dažytis su stippling Brush kreminei pudrai, kame problema nenumanau  verysad.gif , bet veidas labai jau tinkuotas atrodo, kažkaip daaaug pudros užsideda...  tad vėl grįžau prie seno metodo- pirštukų  biggrin.gif

Gal kas pasakys, kaip geriau su juo sutart..

Mano štai tokio tipo šepetys:

http://1.bp.blogspot...a stippling.jpg

sudrėkinkit, bet negausiai, šerelius, tada dengimas lengvesnis ir plonesnis
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 01, 20:36)
Panos nemoku dažytis su stippling Brush kreminei pudrai, kame problema nenumanau  verysad.gif , bet veidas labai jau tinkuotas atrodo, kažkaip daaaug pudros užsideda...  tad vėl grįžau prie seno metodo- pirštukų  biggrin.gif

Gal kas pasakys, kaip geriau su juo sutart..

Mano štai tokio tipo šepetys:

user posted image

O kokia pudra tepat? Ta prasme kokios ji konsistensijos tirsta ar skysta (fluidas)? Nes jis labiau skirtas skystesnems tada graziau atrodo veidukas, o tirstoms/maskuojamoms labiau tinka tokio tipo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 01, 21:37)
O kokia pudra tepat? Ta prasme kokios ji konsistensijos tirsta ar skysta (fluidas)? Nes jis labiau skirtas skystesnems tada graziau atrodo veidukas, o tirstoms/maskuojamoms labiau tinka tokio tipo:

Bourjois Healthy Mix'ą ji tirštoka, ne visai vandenėlis, gal todėl nieko doro neišeina g.gif

Bandysiu sudrėkint vandeniu mirksiukas.gif

Tokį kaip įmetėt šepetį irgi turiu, su juo man gražiau dengiasi, bet daugiau laiko užima, kol visą veidą kaip drobę nutapau biggrin.gif su stippling juk daug lengviau- viens du ir vaizdas yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 01 balandžio 2012 - 20:51
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 01, 21:47)
Bourjois Healthy Mix'ą ji tirštoka, ne visai vandenėlis, gal todėl nieko doro neišeina  g.gif

Bandysiu sudrėkint vandeniu  mirksiukas.gif

Tokį kaip įmetėt šepetį irgi turiu, su juo man gražiau dengiasi, bet daugiau laiko užima, kol visą veidą kaip drobę nutapau  biggrin.gif  su stippling juk daug lengviau- viens du ir vaizdas yra  drinks_cheers.gif

Turiu as irgi ta Bourjois, na taip ji is tirstesniu, todel tas sepetukas ir dengia jums ja negraziai, cia jau ne sepetelio beda, o pudros konsistencijoje, tada jau geriau rinkti tokio tipo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 01, 12:41)
Uzsisakiau stai si RT sepeteli skaistalams, gal jau kas turit? Galetumet pakomentuot? Ziauriai mielas jis man atrodo  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Siaubas, jau ketvirtas sepetukas skaistalams, kazkokia manija apsedo su tais sepeteliais  doh.gif  doh.gif  doh.gif
user posted image

šitu ir aš labai gundausi, gal kas gali jį palyginti su sigma F25?
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 01, 20:47)
Bourjois Healthy Mix'ą ji tirštoka, ne visai vandenėlis, gal todėl nieko doro neišeina  g.gif

O man kaip tik si pudra laaaaabai graziai pasidenge su tokiu teptuku.Vis ziurejau,kad merginos ji naudoja pudros padengimui,tai nutariau ir as pameginti.Man labai patiko,lygiai pasidenge.Tik irgi pastebejau,kad dengiant siuo teptuku,pudros daugiau prireikia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 01, 19:36)
Panos nemoku dažytis su stippling Brush kreminei pudrai, kame problema nenumanau  verysad.gif , bet veidas labai jau tinkuotas atrodo, kažkaip daaaug pudros užsideda...  tad vėl grįžau prie seno metodo- pirštukų  biggrin.gif

Gal kas pasakys, kaip geriau su juo sutart..

Mano štai tokio tipo šepetys:

user posted image


o kaip dengiat? aš tai paskirstau purą tolygiai patapšnodama veidą, ta prasme vieną paspaudimą ant rankos išdalinu ant veido tolygiai- paliečiu kaktą, smakrą, nosį, skruostus... kai visur išdalinu, tada imu skirstyti... tada tolygesnis ir lengvesnis padengimas gaunasi, jei supratot ką noriu pasakyti blush2.gif Bet kaip mergaitės ir sako, čia tikrai gali būti ir pudros konsistencija kalta g.gif

QUOTE(*moon* @ 2012 04 01, 20:37)
O kokia pudra tepat? Ta prasme kokios ji konsistensijos tirsta ar skysta (fluidas)? Nes jis labiau skirtas skystesnems tada graziau atrodo veidukas, o tirstoms/maskuojamoms labiau tinka tokio tipo:
user posted image

drinks_cheers.gif ir aš taip manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 02 balandžio 2012 - 08:45