Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(žvarba @ 2012 03 19, 22:50)
gavau savo sigma F80, pirmi įspūdžiai buvo šiaip sau, bet kuo daugiau naudoju, tuo labiau jis man thumbup.gif


Gal galit placiau pakomentuot .. ax.gif Kam ji naudojat? Kodel pradzioj nepatiko?
Renkuosi tarp F80 ir F50..atrodo Jus jau abu isbandziusi.. smile.gif Lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ygle @ 2012 03 28, 15:16)
Gal galit placiau pakomentuot .. ax.gif Kam ji naudojat? Kodel pradzioj nepatiko?
Renkuosi tarp F80 ir F50..atrodo Jus jau abu isbandziusi.. smile.gif  Lauksiu atsiliepimu 4u.gif

abu naudoju kreminei, man absoliučiai skirtingi šepetėliai, žiūrint kas Jums patogiau smile.gif aš- kai vienas nešvarus naudoju kitą, net nežinau, vis tik kreminei F50 labiau patinka, su F80 sunku "kampučius" prieiti, na pvz nosies sparnelius sunkiau nei su F50 padengti, jei neesat šepetėlių kolekcionierė blush2.gif ir reikia vieno- tinkamo viskam, tai sakyčiau imkit F50 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 28 kovo 2012 - 16:28
QUOTE(žvarba @ 2012 03 28, 17:26)
abu naudoju kreminei, man absoliučiai skirtingi šepetėliai, žiūrint kas Jums patogiau smile.gif aš- kai vienas nešvarus naudoju kitą, net nežinau, vis tik kreminei F50 labiau patinka, su F80 sunku "kampučius" prieiti, na pvz nosies sparnelius sunkiau nei su F50 padengti, jei neesat šepetėlių kolekcionierė blush2.gif  ir reikia vieno- tinkamo viskam, tai sakyčiau imkit F50 smile.gif

Aciu 4u.gif Padejot apsisprest mirksiukas.gif
Kiek dar skaitinejau apie tuos sepetelius , tai susidariau toki vaizda, kad F50 lengviau dengia kremine pudra, o F80 labiau maskuoja..?
Dar radau puslapiuka , kur palyginimai Sigma ir Mac sepeteliu. Gal kam pravers ax.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ygle: 28 kovo 2012 - 22:29
QUOTE(ygle @ 2012 03 28, 22:23)
Aciu 4u.gif Padejot apsisprest  mirksiukas.gif
Kiek dar skaitinejau apie tuos sepetelius , tai susidariau toki vaizda, kad F50 lengviau dengia kremine pudra, o F80 labiau maskuoja..?

drinks_cheers.gif
plonai padengti galima su abiem, tik manau, su F80 norint galima daugiau pudros įtapšnoti, tai ir maskavimas didesnis gaunasi, bet su juo galima ir labai perregimai padengti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Ieskau labai labai svelnaus sepetelio jautriai odai mineraliniam makiazo pagrindui naudoti. Ka parekomenduotumet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 29, 20:11)
Sveiki smile.gif
Ieskau labai labai svelnaus sepetelio jautriai odai mineraliniam makiazo pagrindui naudoti. Ka parekomenduotumet?  4u.gif


ecotools kabuki, ta, kur su ilgu storu kotu- pati turiu, svelnumeeelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 03 29, 21:39)
ecotools kabuki, ta, kur su ilgu storu kotu- pati turiu, svelnumeeelis  wub.gif

Sita turit omeny, is rinkinuko?

user posted image

Juom ir teplioju, bet kazkodel oda sudirgo... verysad.gif Gal per smarkiai... Bet man kazkodel atrodo, kad ir nemoksa as dar sioj srity, bet kad viska dariau kaip reikia, ne per smarkiai
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 29, 21:45)
Sita turit omeny, is rinkinuko?

Juom ir teplioju, bet kazkodel oda sudirgo...  verysad.gif Gal per smarkiai... Bet man kazkodel atrodo, kad ir nemoksa as dar sioj srity, bet kad viska dariau kaip reikia, ne per smarkiai


Nea, ne sita. Sita: http://www.iherb.com...zer-Brush/36804

Alia jis ne kabukiu ziuriu vadinamas g.gif Man sitas smagesnis, nei is rinkinio, nes zymiai storesnis ir maziau makaluotis po veida su juo reikia.

Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 03 29, 22:11)
Nea, ne sita. Sita: http://www.iherb.com...zer-Brush/36804

Alia jis ne kabukiu ziuriu vadinamas  g.gif Man sitas smagesnis, nei is rinkinio, nes zymiai storesnis ir maziau makaluotis po veida su juo reikia.

Jo, maciau ir sita, bet nesurizikau pirk. Maniau, jei bronzeriui skirtas, tai gal skiriasi smile.gif Gal Jus teisi, kuo didesnis, tuo maziau makalotis tenka ir veidas maziau dirginamas... g.gif
Atsakyti
http://www.sigmabeau...it_p/smax04.htm

Parkeliavo manasais rinkinukas wub.gif . Jau isbandziau F82. Labai minkstutis, svelnutis. Tepiau kremine pudra.

Atsakyti
kuris is Real Techniques sepeteliu yra tinkamiausias kreminei pudrai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 29, 20:11)
Sveiki smile.gif
Ieskau labai labai svelnaus sepetelio jautriai odai mineraliniam makiazo pagrindui naudoti. Ka parekomenduotumet?  4u.gif

TBS šepetėlis mineralinei pudrai labai švelnus wub.gif
user posted image
Atsakyti