Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(D'esire @ 2012 03 22, 11:29)

Idomu cia butu kazkas panasaus g.gif 



sunku pasakyt, galima suzinot tik bandymu budu
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 20, 15:43)

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate TBS sepetelius? kaip jums jie?
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2012 03 26, 10:44)
Gal kas naudojate TBS sepetelius? kaip jums jie?

turėjau šepetėlį skirtą padengti šešėliams, man jis patiko smile.gif face&body šepetėlį sėkmingai naudoju meteoritams,- patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar kas nors naudojat RT Stippling Brush krempudrai? Kokie butu atsiliepimai?

Kiek suprantu, youtubej jinai nemzai su situo krempudra tepa.. Man panasus i MAC 187 siek tiek, kazin panasus rezultatas gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 03 26, 17:01)
Ar kas nors naudojat RT Stippling Brush krempudrai? Kokie butu atsiliepimai?


Aš naudoju Stippling šepetėlį smile.gif Bandžiau tepti ir kreminę pudrą, ir bronzantą. Pudra pasidengė labai gražiai, natūraliai. Bronzantui tepti irgi labai tinka, nes gražiai jį paskirsto. Nesu čiupinėjusi MAC 187 šepetėlio, bet man rodos RT šiek tiek mažesnis, bet man patogu buvo juo dengti kreminę.
Atsakyti
idomu, ar pigu.lt isties ims priekiaut RT.............. iki siol su siuo klausimu gyvenu... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2012 03 26, 19:42)
idomu, ar pigu.lt isties ims priekiaut RT.............. iki siol su siuo klausimu gyvenu...  g.gif  g.gif  g.gif

As irgi, nes noriu dar si ta uzsisakyti, tai mastau, gal palaukt dar biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 03 26, 18:12)
Aš naudoju Stippling šepetėlį smile.gif Bandžiau tepti ir kreminę pudrą, ir bronzantą. Pudra pasidengė labai gražiai, natūraliai. Bronzantui tepti irgi labai tinka, nes gražiai jį paskirsto. Nesu čiupinėjusi MAC 187 šepetėlio, bet man rodos RT šiek tiek mažesnis, bet man patogu buvo juo dengti kreminę.

Taip, mazesnis berods smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 26 kovo 2012 - 22:08
^^liutuke, tai ir as panasiai...laukime
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2012 03 13, 10:01)
aš imčiau stippling brush  blush2.gif  Yra jis ir CORE rinkinuke..
aptogiausias atrodo, o ir sesės pixiwoo visad jį naudoja savo video padengti kreminei  4u.gif

kiek maciau tai ji ne stipling o buffing pudrai naudojo padengt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 03 27, 12:41)
kiek maciau tai ji ne stipling o buffing pudrai naudojo padengt  4u.gif


Tai gal ivairius naudoja, nes as tai stippling tikrai maciau, kad kremine tepe g.gif

Aha, specialiai dabar paziurejau, bent paskutiniuose tai daugumoj buffing naudoja g.gif O jo vieno neparduoda ane, visa rinkini reikia pirkt? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintee: 27 kovo 2012 - 15:30
Merginos, kas turit RT Buffing brush is core collection...jums ji nesiseria????
g.gif g.gif
Atsakyti