Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(miyako @ 2012 03 20, 15:52)
pas mane kitoks.(ne holografinis, ir neisspausta)  Galvoju, gal seno leidimo...

Bet vistiek jam priekaistu neturiu  4u.gif

taip senesnio leidimo turite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 03 20, 17:02)
taip senesnio leidimo turite mirksiukas.gif



tada ramu, bet as juo dziaugiuos be galo 4u.gif 4u.gif
aciu!
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 03 20, 15:27)
skaitytoju pageidavimu, spondziko review smile.gif)))

pirmiausia, pats daiktas - ji reikia visa suslapinti vandenyje ir isgrezti. jis nemenkai issiplecia ir pasidaro labai elastingas.

pliusai: labai graziai dengia veida, ir labai skysta krema ir tirstesni. labai tolygiai pasiskirsto ant odos, nes makiazo pagrindas tiesiog yra itapsnojamas. dengima galima lengvesni arba sunkesni. ir siaip mazai ka belieka maskuoti, nes pats kremas ne mozojamas per visa veida, o ispaudziamas i oda.
man dar labai patinka uzsitept maskuoklio, truputi palaukt kol isigers ir tada su smailiu galiuku pabaksnot, graziai gaunasi  thumbup.gif

minusas: as dar neismokau kaip suvaldyti issipletusias poras, tiksliau kaip jas padazyti su kempinele. kol kas graziausiai gaunasi su pirstu itrinant Clarins Lisse Minute Instant Smooth Foundation, nes pastarasis nepasiduoda net sepeteliams.
[

Is kur pirkote bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 03 20, 16:05)
Is kur pirkote bigsmile.gif


Gavau dovanu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 03 20, 22:44)
Gavau dovanu  ax.gif

thumbup.gif Idomu ebay nebus padielka g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 03 21, 10:01)
thumbup.gif  Idomu ebay nebus padielka g.gif

man atrodo, ten nėr ką padirbinėt blush2.gif ta prasme prekė ne tokia, kad padirbinėjama būtų smile.gif juo lab, kad, manau, dabar tuos beauty blender ne viena kompanija gamina g.gif na, gal klystu, dabar daug ką padirbinėja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 21 kovo 2012 - 10:13
youtube maciau kaip toks vaikinas (gan populiarus makiazo guru gossmakeup) naudoja spirita (alkochol 90 %), jis tik pamirko sepeteli, paskui nuvalo i popierini ranksluosti ar siaip sena ranksluosti ir viskas. anot jo jis siuo metodu naudojas nau seniai ir tai plius higieniska. o be to sepeteliai isdziusta per kelias min. susirask ji youtube ir paziurek kaip jis daro...
Atsakyti
Gavau RT rinkinuka veidui, labai patiko, uz tokia kaina manau puikus bigsmile.gif Dabar ziurineju, ka dar cia uzsisakius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 03 21, 10:01)
thumbup.gif  Idomu ebay nebus padielka g.gif


Neisivaizduoju g.gif

Man irgi atrodo, kad daug kompaniju ant ju savo vardus deda.
O gamina visi turbut kokioj kinijoj smile.gif

Papildyta:
QUOTE(laukinukai @ 2012 03 21, 12:19)
youtube maciau kaip toks vaikinas (gan populiarus makiazo guru gossmakeup)




Va kaip tik jis ir pasakoja, kad yra ne prastesni ir pigesni,
Nors neturiu kaip palygint
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 03 21, 10:09)
man atrodo, ten nėr ką padirbinėt blush2.gif ta prasme prekė ne tokia, kad padirbinėjama būtų smile.gif juo lab, kad, manau, dabar tuos beauty blender ne viena kompanija gamina g.gif na, gal klystu, dabar daug ką padirbinėja g.gif

Tai vat butenk kinieciu yra nemazai pardavinejanciu kazka panasaus lotuliukas.gif

Idomu cia butu kazkas panasaus g.gif
http://www.ebay.com/...d#ht_1101wt_825
Atsakyti
sveiki, gal kas turit atsiliepimų apie Leonard šepetėlius?
http://monostilius.l...jazo_sepeteliai

gal šiuos kas pirkote?
http://www.coastalsc...e...t&Itemid=53
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mars: 22 kovo 2012 - 13:42
Na aš užsisakiau ir RT šepetėlius ėmiau powder brush, kabuki brush ir blush brush wub.gif vajetau dabar laukiu nesulaukiu kada jie atvyks ax.gif tiesiog nekantrauju biggrin.gif
Atsakyti