Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Merginos,
gal galetumet pasakyt kiek plius minus pas mus parduotuvej TBS body&face brush kainuoja?
Atsakyti
gavau savo sigma F80, pirmi įspūdžiai buvo šiaip sau, bet kuo daugiau naudoju, tuo labiau jis man thumbup.gif
Atsakyti
Kaip manot kuris geriau presuotai pudrai Sigma ar RT sepetelis?
Atsakyti
Merginos, ar LT yra pirkt specialiu valikliu sepeteliams, ar tik parsisiust galima g.gif Gal kazka parekomenduotumet 4u.gif
Atsakyti
Merginos koks sepetelis patogausias naudojant egipto zeme g.gif Kad graziai lygiai paskirtytu ant veiduko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 03 19, 14:28)
Merginos,
gal galetumet pasakyt kiek plius minus pas mus parduotuvej TBS body&face brush kainuoja?

Apie 60 lt 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip atskirt MAC 187 originalas ar ne? ačiū
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2012 03 20, 12:02)
Merginos, kaip atskirt MAC 187 originalas ar ne? ačiū

http://coachbag.hubp....com/hub/mac187
Atsakyti
QUOTE(IBCC @ 2012 03 20, 12:37)
Neuzilgo pradesim prekiauti Reat Techniques sepeteliais per pigu.lt, kiek lyginu kaina su Anglija, tai bus zymiai pigiau ir tik ne daug brangiau nei JAV.

Dar siek tiek reikia jusu pagalbos, kaip verciasi i lietuviu kalba "Stippling brush"? Internete nelabai pavyksta rasti ir musu kalbininkai uzstrigo:(



bigsmile.gif bigsmile.gif cia rimtai??
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2012 03 19, 22:50)
gavau savo sigma F80, pirmi įspūdžiai buvo šiaip sau, bet kuo daugiau naudoju, tuo labiau jis man thumbup.gif


ir as dziaugiuos juo 4u.gif 4u.gif kokybiskiau elgiasi su kremine pudra, palyginus su kitais turimais mano sepeteliais.
o, sakykit, pas jus uzrasas ant koto holografinis ar ne? ir ar yra ant metalo isspausta SIGMA?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 18, 15:18)
prasoma placiau  biggrin.gif



QUOTE(SECREAT @ 2012 03 18, 19:06)
drinks_cheers.gif  Man ir labai idomu,kas tai per daiktas,ir kuo ypatingas smile.gif



skaitytoju pageidavimu, spondziko review smile.gif)))

pirmiausia, pats daiktas - ji reikia visa suslapinti vandenyje ir isgrezti. jis nemenkai issiplecia ir pasidaro labai elastingas.

pliusai: labai graziai dengia veida, ir labai skysta krema ir tirstesni. labai tolygiai pasiskirsto ant odos, nes makiazo pagrindas tiesiog yra itapsnojamas. dengima galima lengvesni arba sunkesni. ir siaip mazai ka belieka maskuoti, nes pats kremas ne mozojamas per visa veida, o ispaudziamas i oda.
man dar labai patinka uzsitept maskuoklio, truputi palaukt kol isigers ir tada su smailiu galiuku pabaksnot, graziai gaunasi thumbup.gif

minusas: as dar neismokau kaip suvaldyti issipletusias poras, tiksliau kaip jas padazyti su kempinele. kol kas graziausiai gaunasi su pirstu itrinant Clarins Lisse Minute Instant Smooth Foundation, nes pastarasis nepasiduoda net sepeteliams.




Papildyta:
QUOTE(*moon* @ 2012 03 19, 22:10)
Kaip manot kuris geriau presuotai pudrai Sigma ar RT sepetelis?



manau tolygiau dengtu RT
user posted image

nes jis didelis ir minkstas. jis jau mano pirkiniu sarase blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mintee @ 2012 03 19, 23:08)
Merginos, ar LT yra pirkt specialiu valikliu sepeteliams, ar tik parsisiust galima  g.gif Gal kazka parekomenduotumet  4u.gif



kazkada pirkau Make Up Store, MUFE ar Inglot turbut turi
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2012 03 20, 15:00)
ir as dziaugiuos juo  4u.gif  4u.gif kokybiskiau elgiasi su kremine pudra, palyginus su kitais turimais mano sepeteliais.
o, sakykit, pas jus uzrasas ant koto holografinis ar ne? ir ar yra ant metalo isspausta SIGMA?

holografinis užrašas yra, o ant metalo yra įspausta "sigma" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 03 20, 16:49)
holografinis užrašas yra, o ant metalo yra įspausta "sigma" smile.gif


pas mane kitoks.(ne holografinis, ir neisspausta) Galvoju, gal seno leidimo...

Bet vistiek jam priekaistu neturiu 4u.gif
Atsakyti