Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

O Sigma F80 meteoritams kaip įdomu? g.gif Ar koks iš Sigmos būtų tinkamiausias meteoritams?
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2012 01 19, 22:04)
Norejau isigyti koki sepeteli kreminei pudrai tepti, bet nezinau ar cia gera ideja  blush2.gif Nera taip, kad labai daug  pudros uzsikabina ir veidas per daug nupudruotas atrodo? Nezinau kaip cia tiksliau issireikst  biggrin.gif Kaip manot ar vertas demesio Erdesos sepetelis skystai pudrai? smile.gif


man kaip tik graziau pasidengia su šepetėliu ax.gif kiek pudros naudosite tiek ir užsidės ant veido biggrin.gif 4u.gif .. naudoju toki INGLOT 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 01 19, 23:28)
O Sigma F80 meteoritams kaip įdomu?  g.gif Ar koks iš Sigmos būtų tinkamiausias meteoritams?

Man atrodo nelabai jis tiks meteoritams,nors pati net nebandziau to daryti, nes labai tankus sereliai, jis labiau tinkamas itrinti i oda, mineraline su juo bent jau man tai negraziai tepasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 01 20, 14:26)
Man atrodo nelabai jis tiks meteoritams,nors pati net nebandziau to daryti, nes labai tankus sereliai, jis labiau tinkamas itrinti i oda, mineraline su juo bent jau man tai negraziai tepasi  schmoll.gif


O jūs naudojat meteoritus? smile.gif Jei turit, tai su kokiu šepetėlu tepat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 01 20, 13:31)
O jūs naudojat meteoritus?  smile.gif Jei turit, tai su kokiu šepetėlu tepat?  smile.gif

Su TBS didziuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 01 20, 14:37)
Su TBS didziuoju  smile.gif


Bet jis neperdidelis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 01 20, 13:38)
Bet jis neperdidelis?  g.gif

Na bent jau man tai ne, jis kazkaip gerai pakabina meteoritus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 01 20, 12:26)
Man atrodo nelabai jis tiks meteoritams,nors pati net nebandziau to daryti, nes labai tankus sereliai, jis labiau tinkamas itrinti i oda, mineraline su juo bent jau man tai negraziai tepasi  schmoll.gif


tikrai netiks drinks_cheers.gif

QUOTE(Linutelia @ 2012 01 20, 12:31)
O jūs naudojat meteoritus?  smile.gif Jei turit, tai su kokiu šepetėlu tepat?  smile.gif

aš taip pat TBS body&face brush naudoju, SM kosmetikos išparduotuvėje jį mamos pastoviai pardavinėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 20, 12:56)


maciau Sigma F20 uzsisaket, tai jis meteoritams puikus, bandziau-patiko!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 01 21, 02:36)
maciau Sigma F20 uzsisaket, tai jis meteoritams puikus, bandziau-patiko!



As vakar nemazai apie sepetelius skaitinejau bloguose ir irgi sita issisaugojau, kaip norima meteoritams smile.gif

Atsakyti
Koks sepetelis kreminiams skaistalams butu tinkamiausiais?
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 01 21, 01:36)
maciau Sigma F20 uzsisaket, tai jis meteoritams puikus, bandziau-patiko!
user posted image

Sis fainuolis irgi labai as i ji jau senai ziuriu wub.gif wub.gif tik mastau ar bronzatui butu tinkamas?
Atsakyti