Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Nuostabiaisiais Real Techniques šepetukais pradėjo ir drugstore.com prekiauti clap.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2012 03 14, 09:18)
Nuostabiaisiais Real Techniques šepetukais pradėjo ir drugstore.com prekiauti clap.gif  4u.gif


siunčia tiesiai? Kiek siuntimas?
Atsakyti
Gal kas naudojate tokį šepetėlį?Ar jis geras skystai pudrai?Ar ne per mažas?

user posted image

Atsakyti
as turiu toki panasu, tik ne shiseido, man jis kreminei per sunkus tepimui, bet mineralinei - man super
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2012 03 14, 09:18)
Nuostabiaisiais Real Techniques šepetukais pradėjo ir drugstore.com prekiauti clap.gif  4u.gif


Ar ne pigiau is iherbo siustis ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 03 15, 08:43)
Ar ne pigiau is iherbo siustis ?  g.gif


pigiau
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 15, 09:44)


jei dar kažką perki - gal ir taip, bet jei vien šepetėlius, tai pigiau per tarpininkes, nes su tarpininkavimais ir siuntimu nesigaus 6$ ax.gif

o gera naujiena todėl, kad iherb daug kas out of stock, o drugstore visas pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
gal kuri galit parašyt, kokio ilgio tie real techniques šepetėlių koteliai?
arba gal galit patarti kokių travel-size šepetėlių, su trumpesniu koteliu (short handle), bet pats šepetėlis kad būtų normalaus dydžio (o ne koks miniatiūrinis kaip kad dažniausiai būna doh.gif )? ypač domintų pudrai/skaistalam/concealeriui ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2012 03 15, 09:13)
jei dar kažką perki - gal ir taip, bet jei vien šepetėlius, tai pigiau per tarpininkes, nes su tarpininkavimais ir siuntimu nesigaus 6$  ax.gif

o gera naujiena todėl, kad iherb daug kas out of stock, o drugstore visas pasirinkimas  4u.gif



Sveikos,

As ka tik gavau is IHerb Real Technique sepetelius, pasinaudojus kodu, pirma kart perkant gauni 5 $ nuolaida - tai iseina siuntimas nemokamas. o atejo per 7 dienas. Manau tikrai verta.

 i 
Kodų platinimas draudžiamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 kovo 2012 - 17:55
QUOTE(Jazira @ 2012 03 12, 11:37)
neseniai gavau Sigma F80 ir F82, bet dabar esu labiau uzimta beauty blender testavimu.
Geras daiktas, rekomenduoju  thumbup.gif

user posted image
prasoma placiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 03 15, 22:15)
gal kuri galit parašyt, kokio ilgio tie real techniques šepetėlių koteliai?


12.5cm.

Beje, Real Techniques šepetėlių gamintojas tas pats kaip ir EcoTools smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 18, 15:18)
prasoma placiau  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Man ir labai idomu,kas tai per daiktas,ir kuo ypatingas smile.gif
Atsakyti